Şimdi Ara

ARC S İLE TAKASLIK İPHONE 3G 16GB BEYAZ SORUNLU 200 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> ARC S İLE TAKASLIK İPHONE 3G 16GB BEYAZ SORUNLU 200 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    33 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Şubat 2012

Durum
    Forumda değil

1
    1 ARC S İLE TAKASLIK İPHONE 3G 16GB BEYAZ SORUNLU 200 TL
    Arkadaslar bende bi arkadasımdan aldım ürünün ekranını ve dokunmatik panelini 0 değiştirdik fakat ekranda ürün KAPALI OLDUĞU zaman yani ekranda görüntü yok iken çizgiler oluşuyor fakat ekrana görüntü geldiğinde çizgilerden eser kalmıyor. Kullanım için sorun teşkil etmiyor. üst kısımdaki kilit tuşunun üstündeki küçük düğme düştü ama tırnak ile basarak kullanabiliyorum. üründe kullanıma bağlı çok ufak gözle zor görünür çizikler mevcuttur. Onun dışında Wifi bazen görüyor bazen görmüyor restore etmedim. Açıkcası internet paketiyle kullanırım diye aldım fakat şimdi experia alacağımdan satmayı düşünüyorum. Fiyatta ufak bir pazarlık payı vardır. bende bu miktara yakın bir fiyata almıstım.

experia arc s takas düşünüyorum üste para verebilirim.
    Fiyat : 200 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Sultanbeyli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.