Şimdi Ara

Arby's Super Roast Beef, Beef'n Cheddar, Special Roast Beef [Tadım Notum ve Fotoğraf] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
7
Favori
20.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan burda mc'e laf atanlar gidip BK dan ayak kokulu menuleri yemiyormu? daha ne konusursunuz anlamam.
  • arbysten yedigimden beri burger king ve mc donaldsin yuzune bakmaz oldum. cok farkli ve bir o kadar da lezzetli. beefn chedar idi galiba. etin ustunde peynir olan menuden yiyorum genelde. eger imkaniniz varsa deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arbys candır ayrıca keşke Beef n Cheddar yeseydin bence en güzeli o.
  • İstanbul'da yaşamayıp ve bir şubede deneyip berbat yazanlar hiç yazmasın. MCDonalds'dan Burger'dan gibi klasik yerlerden kat kat daha kaliteli yerdir. Başka yerde de deneyiniz, fakat doğru herkesin damak tadına pek uymaz ama uyanlara da epey uyar. O patatesleri tek başına yeter, eti , her şeyi 10 numaradır.

NOT : En güzeli BEEF n CHEDDAR dır.
  • Arbys'de ki tavuk,patateslerin aynısı Burger'da da var çünkü Arby's TAB gıdaya bağlı , Burger , Sbarro Tab gıdaya bağlı ve tab gıda bütün patatesleri tavukları tek bir markadan alıp bütün 3 markaya dağıtır.

Genel bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Burnley

Arbys'de ki tavuk,patateslerin aynısı Burger'da da var çünkü Arby's TAB gıdaya bağlı , Burger , Sbarro Tab gıdaya bağlı ve tab gıda bütün patatesleri tavukları tek bir markadan alıp bütün 3 markaya dağıtır.

Genel bilgi.

arbys te curly olarak gecen patates soslu ve kivircik yapida. baska yerde gormedim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: aaksu

quote:

Orijinalden alıntı: Ben Burnley

Arbys'de ki tavuk,patateslerin aynısı Burger'da da var çünkü Arby's TAB gıdaya bağlı , Burger , Sbarro Tab gıdaya bağlı ve tab gıda bütün patatesleri tavukları tek bir markadan alıp bütün 3 markaya dağıtır.

Genel bilgi.

arbys te curly olarak gecen patates soslu ve kivircik yapida. baska yerde gormedim ben.

Evet zaten patatesi kastettim patatesin şeklini değil.
  • İzmir'de sadece bir mağazası varmış.

• Çok iyi arbys. Tepe Nautilus'ta yiyorum arada bir. Bir ara Turkcell kampanyası vardı çok yerdim geçen önünden geçtim kampanya falan yoktu uzak durdum
  • En yakın zamanda beef'n cheddar'ı da denemelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Buster

Jambon gibi bir sey mi o?

Dostum jambon gibi demeyeyim ama jambon görünümlü diyeyim

jambon eti sulu kalıyor bunun yanında, yağsız, incecik dilimlenmiş hafif nemli et. (sanırım en iyi bu şekilde tanımlanabilir)

quote:

Orijinalden alıntı: qwe.

Onu yemek için 4 saat bekledin mi?

Yok dostum dükkanda satışa sunulmadan o işlem yapılmış oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Bu sıralar fazla inceleme gelmiyor, işler sakat sanırım hocam

Benim biraz gelenekçi yapım var dostum karadeniz dönere gidiyorum sürekli ama nadirde olsa yeni yerlere gitmeye çalışıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

Özlemiştik bu tarz konularını.Yalnız et olayını abartmışsın.

Bir de lezzetine 10 üzerinden puanın nedir?

Dostum puanlama yapacaktım ama yapmamayı daha uygun gördüm çünkü bu firmanın benzer ürünü üreten rakibi yok.

Onun için farklı konsept ve arada ziyaret edilmesi gereken yer olarak sınıflandırdım.

quote:

Orijinalden alıntı: ender53

Ekstra etten nasıl bir ücret aldı? Ben de bugün koydurmayı düşündüm ama abartmaya gerek yok deyip durdurdum kendimi.

Yanlış hatırlamıyorsam her 25 gr için 2 liraydı.

quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

12.33 civari mi yedin?

Fiş öyle diyorsa öyledir

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

ogameci is BACK!!!!

quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

Özsüt pasta incelemen hala aklımda artık nasıl yer ettiyse beynime , bunu da yarın okurum devamını bekleriz usta incelemelerini okumak gerçekten zevkli oluyor.

Eyvallah dostum.

•  Arby's Super Roast Beef, Beef'n Cheddar, Special Roast Beef  [Tadım Notum ve Fotoğraf]

Arbys Beef'n Cheddar Menü

Bu sefer farklı bir menü denemek istedim ve damağıma çuk oturan bir menü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Super Roast Beef menüde içinde çiğ domates olduğu için etle tam uyum sağlamadı.

Bu sefer geçen sefer ki 100gr ekstra yerine 25gr koydurdum ve altın oranı yakaladım fazlası abartı oluyor.

Patatesi en büyük boy yaptım, içeceğide en büyük boy yaptım ama içeceği mini boy yapmak daha iyi olacak gelecek sefere acayip büyük 750ml civarı.

Fast Food bakarsam hamburgere bu en sağlıklısı Arbys yağ yok temiz etten oluşuyor.

Birde patateslerde ki çok güzel bir özelliği yazayım,

dışı ÇITIR, içi haşlanmış patates gib sıcak ve yumuşak, mc gibi çıtır patates olarak algılamayalım

güzel bir şekilde karında doyuruyor bu şekilde.

Bu menüye 10/9 veriyorum rahatlıkla.

Arby's Super Roast Beef, Beef'n Cheddar, Special Roast Beef  [Tadım Notum ve Fotoğraf]

• Facebook sayfasında bir kere kampanya yapmışlardı. 1000küsür kişiye 2kişilik menü vermişlerdi ozaman yemiştim gayet güzeldi. Evet çalışanlar da çok güleryüzlü
  • Fiyatlar nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: liveuptohype

Fiyatlar nasıl?

Fiyatlar burger ve mc'e göre yüksek dostum

mesela son menü 16 tl idi,

bu fiyata yaklaşık 1.5 porsiyon karadeniz döner yemeyi tercih ederim
  • Special Roast Beef

Bugün baktım hava çok güzel atıştırıyor arkadaşımı arayıp bir Taksim / istiklal turu yapalım dedik.

Aklımda kalan "Special Roast Beef" ide denemek istiyordum.

25gr ekstra et koydurdum.

Special Roast Beef gerçekten güzel ama ekmek oranı daha kalın ve içinde soğan ve domates olduğu için etleri hissedemiyorsunuz.

Bu daha çok sabah bir yere giderken elde atıştırmalık olarak çok iyi bir seçenek.

Fakat şuandan itibaren şunu NET olarak olarak söylüyorum;

Benim için Arby's = "Beef'n Cheddar" tek tercihim o olacak.

Arby's Super Roast Beef, Beef'n Cheddar, Special Roast Beef  [Tadım Notum ve Fotoğraf]

• İncelemelerin çok güzel. Bayağıdır yapmıyordun.
  • Heyt be önceden çalıştıydm arbyste, makineden kesip kesip yiyorduk o etleri, özellikle fırından yeni çıktığında çok güzel oluyor etin tadı, harikaydı
  • Bildiğin Döner olmuş la o.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.