Şimdi Ara

Arayüzü kasmayan, şarjı uzun giden saat önerileri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Direkt akla apple watch geliyor ancak apple watch’ların şarjı gidiyor. Şarjı minimum 1 hafta gidecek arayüzü akan bir saat arıyorum. Huawei watch gt2 pro’lara baktım arayüzü takılıyor bu da beni rahatsız ediyor.

Kısacası hangi saat önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazfit GTR 2 iyi duruyor sizin isteklerinize göre.

• Amazfit Bip S

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Amazfit GTR 2 iyi duruyor sizin isteklerinize göre.

Evet hocam bunu düşünüyorum. malzeme kalitesi için biraz kıytırık diyorlar ancak en mantıklı çözüm bu şimdilik.

Size ve üstteki diğer tavsiye veren arkadaşa teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 13 Mart 2021; 9:5:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında akıllı bileklik özellikleri ihtiyacımı karşılayabilecekken koldaki görüntüsünü sevmediğim ve biraz daha detaylı daha büyük ekranlı takılma donma yapmayan şarjı uzun gidebilecek uygun fiyatlı saat arayışı ile Mi watch aldım 900tl'ye. Huwei watch gt2e ile arasında kaldım ama arayüzü takılmaları ve yavaşlığı sebebiyle mi watch aldım aslında tasarım olarak huawei daha güzel görünüyor ama teknoloji markette inceledim baya takılmalı vs yavaştı. 2 günlük kullanımda şimdilik memnunum. telefonum iphone 12.

• trendyol.com
    Havit Watch M9038 Amoled HD 1,95" Akıllı Saat - Sesli Telefon Görüşmesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/havit/watch-m9038-amoled-hd-1-95-akilli-saat-sesli-telefon-gorusmesi-p-771160904?boutiqueId=61&merchantId=905181
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.