Şimdi Ara

Arayıpta bulamadığım korku/zamanda yolculuk tarzı film

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu Peru gibi Güney amerikada bir ülkede ormanın içinde sığınak veya mağarada geçiyordu.Yöre halkı mağara/sığınaktan korkuyor.Merak edip buraya giriyorlar.Mağara içinde bir nevi zamanda yolculuk yaşıyorlar.Birazda korku/zamanda yolculuk tarzı bir filmdi.Bu filmi hatırlayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 2 Haziran 2021; 23:28:7 >

• İzlemedim ama konusu farklıymış...
  • Bayağı bı baktım ama bulamadım.Magara/sığınak gibi yerde zaman paradoksu yaşıyorlardi.
  • Zaman kapanı filmi var orijinali de time trap'di sanırım. Aslında anlattıklarınız biraz benziyor ama o olmayabilir de.
  • Yok hocam time trap değil.O filmden biraz daha eski .

Zamanda sıkışma tarzı bir filmdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 23 Ağustos 2020; 23:37:54 >
  • Film olduğuna eminmiyiz hocam.
  • Evet.
  • Bahsettiğiniz film değil ama Predestination’u öneririm hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 5 Eylül 2020; 23:22:30 >
  • O filmi izliyeli çok oldu 🙂
  • gerçi siz de haklısınız, bayağı popüler bir filmmiş sanırım ben rastgele izliyordum ama
  • Hala bulamadım :)

• Korktum izleyemem ben bunu
  • Film güzel miydi hocam, yoksa aklınıza takıldığı için mi arıyordunuz? Bir iki defa youtube'da denk gelmiştim bu filme, es geçtim.
  • Korku filmi sevmem ama fragman hoşuma gitti. Bir de böyle aranıp bulunamayan adı bilinmeyen filmlerin bende nedense bir albenisi oluyor. Listeye ekledim belki izlerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.