Şimdi Ara

Araştırmacılar şu ana kadar yapılmış en büyük sanal evreni oluşturdu: Herkes indirebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

düşünmezsen sen kaybedersin benim için ha varsın ha yoksun kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Battlefield Maşuku

düşünmezsen sen kaybedersin benim için ha varsın ha yoksun kardeş

seni baglayan ne bu konuda? her koyun kendi bacagindan asilacak. sana ne insanlar ne dusunuyorsa? isteyen inanir isteyen inanmaz ki biz bu evreni ve evrende ne oldugumuzu o sayip sovmeye kalktigin ateist veya kafir dedigin insanlar sayesinde ogrendik.

Yaradanin isine sen mi karisacan ?

• Maşallah TB leride gördük

• pskillercheto kullanıcısına yanıt

Ne demek ne biliyorsak ateistler sayesinde biliyoruz

ne tarihten ilmin var ne bilimden anca zanla konuş

elbette her koyun kendi bacağından asılacak

Adalet de burada ya!

• Programming Guru kullanıcısına yanıt
    Ben de zeki olduğum iddiasında değilim, zaten bu tip fikirleri kendime yakıştıramam fakat, ben de yazılım dışında bilgisayar programları konusunda oldukça iyiyim, üstelik hiç bir kimseden ders almadan bu konuda kendimi geliştirdim. Ayrıca dünyanın inanmadığı anti yerçekimi sistemini kanıtlayan bir çok prototip yaptım ve uçan prototip üzerine de (Yedi yıllık çalışmaların sonucu) çalışmalarım sürmektedir. 8X8 küpe kadar tüm rubik küplerini çözebiliyorum. Excel formülleri konusunda da oldukça iyiyim. Şu ana kadar yapılmamış, hava vakumunu hava püskürtmeye dönüştüren aparat yaptım. Korona virüse karşı kullanılabilecek madde dahi keşfettim. Zaten 15 yıldır da kullanmaktaydım. Bir çok hastalık konusunda da kendime özel bilgilere sahibim. Şu anda ayrıca Dünya'da hiç yapılmamış İngilizce - Türkçe rehber (En az bir yıldır çalışıyorum) hazırlıyorum. Tüm bunlara rağmen kendimi zeki olarak gören bir kişi değilim. Ve sizler gibi insan aşağılamaya da meraklı değilim. Tüm insanlar benim için değerlidir. İnsan hayatta her şeyi başarabilir fakat insan gibi insan olmak ayrı bir ayrıcalığa sahiptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antigravity74100 -- 15 Eylül 2021; 14:29:21 >
  • paco_ct kullanıcısına yanıt

Bazılarında gigabit internet var da yer ve daha da önemlisi donanım gücü mesele.  

• 2 gb ise hafıza kartına indiririm diye düşünüyordum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ssd de bakıyorum 100gb yer var mı diye. Sonra baktım ki 100tb imiş sadece indirilecek dosya :)

• Beyler virüs yoktur dimi bunda? Iniyor şu an.

• İndirme linki nerede ya bulamadim

• Benim android tablette çalışır mı bu?

• 100 terabayttan bahsediliyo millet diyo benim tablette çalışır mı çıldırmalık ya ????

• Odiyilde kac seeneye yukleriz bunu 2 gb oyunu bile 2 gune zorla indiryorum

• Link kırık

• Programming Guru kullanıcısına yanıt
    Çok zeki olduğunuzdan emimim, çünkü siz benim beynimi okuma yeteneğine sahipsiniz. Ayrıca çok üzücü ki, tanımadığınız insanı aşağılamayı sevecek kadar değerli bir özelliğe de sahipsiniz.Benim o tür yeteneklerim yok. Hayatta her şey olabirsiniz fakat en değerli şey vicdan, dürüstlük, merhamet gibi insani değrelere sahip olabilmektir. Bir kişi ben alçak gönüllüyüm demekle alçak gönüllü olamaz. O kişinin icraatlarına bakmak gerekir. Siz beni aşağılama gayreti içinde olmasaydınız ben size en ufak bir karşı cevap verme gereği duymazdım. Tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antigravity74100 -- 28 Eylül 2021; 17:09:50 >
  • LudoviCodex L kullanıcısına yanıt

tam aksine; o kadar büyük gücün en ince detaya kadar her şeyle uğraşması daha mantıklı değil midir? bizim gibi aynı anda sadece bir iki şeyi düşünebilmesi, kullanabilmesi değil de aynı anda katrilyonlarca atomun her biri ile ilgilenebilecek gücü olması...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.