Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Araştırma: Türkiye, Dünya Kupası için büyük ekrana terfi ediyor

13
Cevap
0
Favori
50
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Araştırma: Türkiye, Dünya Kupası için büyük ekrana terfi ediyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4620 Mesaj
    Hepsiburada müşterilerinin alışveriş eğilimleriyle ilgili açıklama yapan Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan değişen tercih ve alışkanlıklar konusunda önemli bilgiler verdi.

Dünya Kupası'nın etkisiyle geçen yılın aynı dönemine göre satışlarda yaşanan artışa vurgu yapan Mutlu Erturan, "Büyük ekran televizyon alışverişini e-ticaretten yapanların oranı geçen yılın Ocak-Haziran dönemine göre yüzde 29 artış gösterdi, projeksiyon kategorisinde ise bu oran yüzde 21 oldu. En çok alışverişi 28-45 yaş aralığındaki müşterilerimiz yaptı. Televizyon alışverişini Hepsiburada’dan yapan İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’nın ardından en çok alışveriş yapan iller sırasıyla Bursa, Konya, Antalya, Kocaeli, Balıkesir ve Gaziantep oldu." dedi.

Dünya Kupası, büyük ekranlı TV satışını yüzde 50 arttırıyor

Hepsiburada’nın verilere göre, alanının en önemli organizasyonu olan ve 4 yılda bir düzenlenen Dünya Kupası’nı, sporseverler büyük ekranlı TV’lerden veya projeksiyonlardan izlemeyi tercih ediyor. Dünya Kupası’nın her dönem TV satışlarını artırdığını belirten Hepsiburada, büyük ekranlı TV’lere bu dönemdeki rağbetin yüzde 50 artış gösterdiğini vurguladı. Büyük ekranlı TV’ler arasında ise en fazla 65, 75 ve 85 inç olanlarda talep yaşandığı açıklandı.

Rusya'da düzenlenen 2018 Dünya Kupası, 15 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Televizyonlara olan ilgiden pay almak isteyen e-ticaret siteleri ve perakende satıcılar, bu dönemde bol bol kampanya düzenliyor. İndirimli ürünleri yakalamak için Sıcak Fırsatları takip edebilirsiniz.

|
    |

• bunlardan bir şey alırken 10 kere düşünün iade politikaları berbat... elimde servis raporu var iade yapmıyorlar. şikayetvara bir girdim meğerse çoğunluk böyleymiş.

bu tarz araştırmalar fasa fiso,milletimizin cebindeki paraya göre harcama yapmamasının sonucu bu.param yok ama bankada kredim var en iyisini en büyüğünü alayım der.

Dünya kupasına gerek yok. Bim veya A101'e getirin 2000 TL ve altı 50" HDR 4K televizyonları bakın bakalım herkes nasıl geçiyor :)

• Yüzbaşı
    732 Mesaj
    bu tarz araştırmalar fasa fiso,milletimizin cebindeki paraya göre harcama yapmamasının sonucu bu.param yok ama bankada kredim var en iyisini en büyüğünü alayım der.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    59861 Mesaj
    bunlardan bir şey alırken 10 kere düşünün iade politikaları berbat... elimde servis raporu var iade yapmıyorlar. şikayetvara bir girdim meğerse çoğunluk böyleymiş.
  • Yarbay
    2749 Mesaj
    o değilde Almanya elendi be. Hem de Kore'nin arkasından grupta sonuncu oldu.
  • Yarbay
    2146 Mesaj

Beter olsunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eulogy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Yarbay
    2733 Mesaj
    Yav he he, bu fiyatlarla satarsiniz. +olarak alisveris kredisi sitenizde tam bir sacmalik, faize gellllll. Mediamarkt. 12 taksit faizsiz masrafsiz urun satiyor, ornek alin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe çeviriler hakkında yardım almak için mesaj atabilirsiniz.

Lyricstranslate profilim;
    https://lyricstranslate.com/tr/translator/mr-throne
  • Yarbay
    5454 Mesaj
    Dünya kupasına gerek yok. Bim veya A101'e getirin 2000 TL ve altı 50" HDR 4K televizyonları bakın bakalım herkes nasıl geçiyor :)
    |
    |
  • Yarbay
    2797 Mesaj
    4k 49 ekran lg aldım gayet iyi fakat telefondan aktarım yaparken veya mause gibi kullanırken öyle kasıyor ki, bre insafsızlar az daha ramini yükselt seydiniz ya..
    |
    |
  • Yarbay
    8591 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    SEO-Uzmanı

3 metreden sonra 720p nin üzerini adam gibi algılayamazsınız !
    he algılıyorum derseniz şahin gibi gözleriniz olması
    hatta bir şahin olmanız gerekiyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEO-Uzmanı -- 30 Haziran 2018; 7:38:17 >

Bu forumda kartallar var, cidiiyim kartal guru
    |
    |
    SEO-Uzmanı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SEO-Uzmanı

bak şimdi ; bu ince espriyi kartallar şahinler anlayamaz ! :D
    |
    |
    vollkan59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uydurma hepsi, ben inanmıyorum, satışlar düşmüş vaziyette, indirim ayağına satışları tekrardan artırma çabaları tamamen. Mantığıma ters geliyor zira Dünya Kupası'na katılamadık ki TV alıp izleyen olsun. Başka ülkelerin milli takımlarının başarı veya başarısızlıkları da beni ilgilendirmiyor açıkçası.

Not:İndirim derken, şimdi bunun üzerine istatistiği yapan siteye girildiğinde gözükecek olan indirimi diyorum. Ürün satmanın yeni yolu da bu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugares -- 2 Temmuz 2018; 9:5:39 >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
izmir web tasarım
üniversite
google reklamları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.