Şimdi Ara

Araştırma: Motor arıza lambası en az yanan marka Toyota (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
4.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arıza lambası çalışmayan yada arızadan bi haber araçlar listesi :D

• Şu Hyundai-Kia nın son yıllarda yaptığı atağı biz ülke olarak yapsak, uçak üretirdik.

Güzel yerlere getirdiler kendilerini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Diğer araç göstergelerine "atari salonu" ya da "pavyon tabelası" benzetmesi yapmak da hoş değil, başkalarının far kontrollerini fırın düğmesine benzetmek de hoş değil.

• Burada Alman araçlarına sallayan arkadaşlara sesleniyorum. Gidin Toyota Corolla alın :) İkinci elde Toyota Corolla fiyatına Audi A3 Sedan satılırken, tarafsız bir gözle git sür incele sonra gel yorum yap. Veya Jetta'ya bin sonra Corolla'ya bin gel yorum yap. Ha ülkemde Lexus veya Acura uygun fiyata satılır o zaman almanların ta... derim.

• lordlevent kullanıcısına yanıt
    Honda da onda kalmaz hatta daha beter. Mazda daha iyi tasarım konusunda bence. Belki de caponların zevki farklıdır, sonuçta göreceli işler bunlar.

• hömmgüzel kullanıcısına yanıt
    Japon + Kore

• almanlar öyle iki marka yaratmışki. bmw mercedes. dünyada rakipleri yok. sadece birbirleriyle rekabet ediyorlar. audi de bu ikiliye katıldı gibi. o da alman.

• Nightmare70 kullanıcısına yanıt
    ocak ayında yeni çıkacak olan yeni corolla her yönüyle vw araçlarından üstün (belki yalıtım hariç)

• zamaneking kullanıcısına yanıt
    Hele bir araç çıksın, testleri, karşılaştırmaları yapılsın. Sonra yorum yapalım. Bu temenniniz ise bir şey diyemem tabi.
  • maximus8282 M kullanıcısına yanıt
    Bizim millete anlatamazsın ama yabancı hemen anlıyor neyin ne olduğunu. Londra'da yaşıyorum her taraf Toyota markası ile dolu. Adamlar servisle, tamirle uğraşmak istemiyorlar. Hem uzun zaman alan hem de pahalı bir süreç çünkü.

• japonları kutluyoruz
  • Japonları kutlamakla beraber birazda C-D sınıfı araçlarında kalite-tasarım gibi unsurlara önem vermelerini diliyorum. O zaman muazzam olacaklar.

• .PanxeR. kullanıcısına yanıt
    Sürüş keyfi dediğin şey f segmentinden bazı markalarda üst d segmentten başlar. Daha aşağı segmentlerde züğürt tesellisinden ibarettir. C segment araç kullanıp sürüş keyfinden bahsetmek bizim ülkemize has birşey sanırım

• Zamanında Toyota almadığıma bin pişmanım. Varsın turbosu olmasın varsın ses içeri alsın. Bakımı sanayide yaptır tak tüpü bitir işi sesmiş sanki babamızdan bentley e biniyorduk geldik insanların gazına....

• depo kapağı gevşeyinde motor arıza ışığı neden yanar ki? bundan kimse bahsetmemiş?

• Volvo sahibi olmayanlar böyle konuşuyorlar işte boşver..

• Turkiye icin gecerli olmayan bir liste olmus.Subaru,Mazda,Suzuki ciddi bir distributoru servisi yedek parcası yok.Ayrıca Mazda da Avrupa da bakım ucuz olabilir TR de parcası ucuz olan bir Japon var mı bilmiyorum.Mitsubishi yeni Renault catısına girdi.Onda da olumlu yonde gelismeler olacaktır.Nissan yegenimde var paracası felaket pahalı bir arac, Honda yı konusmaya gerek yok.
    Gocuk sorunu, Turbolarında cıkan sorun, yedek parca fiyatı, fahis servis ucretleri vs...

Listede benim gozumde uzak ara parlayan bir marka var.O da Hyundai gercekten astılar kendilerini helal olsun.Toyota da iyidir.Belki 3. eklersek Mitsubishi eklenebilir.
    Bizim ulkemiz icin Mazda en ucuza arac yaptırılacak bir firma degil...
  • boraycan kullanıcısına yanıt
    F segmentinin amacı asla sürüş zevki değildir, ayrıca sürüş zevki F segmentinden de başlamaz. B segmentinde bile tonla sürüş zevkine hitap eden araç var.

Gönlü züğürt olanların tesellisi de insanların mallarını, maddi durumlarını ve heveslerini aşağılamak olsa gerek.

Bizim ülkemize has bir şeydir kesin, hot hatch kavramını da ben uydurdum zaten

• Toyotayı hiç sevmiyorum

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    yakışın ne patron ? lpg benzin?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.