Şimdi Ara

Aras Kargo-Kapıda Ödeme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
18.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haketmiş
  • öyle birşey yok kapıda ödeme mevcut eger siz evde degilseniz ve kargo için geldilerse iş yerinden gidip alıyorsunuz evde iseniz kapıda ödeme mevcut sürekli onlarla çalışması diye bi kural yok
  • turkapc kullanıcısına yanıt
    PTT den istedigin gibi gönderirsin kapıda ödeme
  • evet senin gibilere müstehak kardeşim geçmiş olsun

Aras Kargo-Kapıda Ödeme
  • Kac para kaybettin

• quote:

Orijinalden alıntı: turkapc

Allah Belasını Versin Dolandırıldım Şerefsiz Telefonlara Bakmıyor.

Adamın Tc Nosu Ve Telefon nosu Var Şikayet etsem Bi netice Cıkarmıki ?

Zarar ne kadar hocam

• 2.elim.com da 2,yildir en kucugu 20 en buyugu 190 tl arasinda onlarca kullanmadigim urunu once hesabima havale ile onlarca urunu sattim kimse ile hic bi sorun yasamadim yasatmadim herkesi uc kagitci muamelesi yapmak yanlis keske tum kargolar ekstra ucret talep etmeksizin kapida odeme ile calis,sa herkes icin cok iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 500 tl gönder ben paranın tamamını alayim o adamdan. Yarısını gondersende olur

• aras ya da yurtiçi ile önüne gelen kapıda ödemeli gönderemiyor.

http://www.araskargo.com.tr/web_18712_1/neuralnetwork.aspx?type=1517

kimler yararlanabilir kısmında açıkca yazıyor bu.

ama hiçbir salak satıcı paranın yarısını alınca ürününü göndermez. adam göstere göstere senin paranın yarısı da benim işime yarayacak sonuçta demiş.

paranın hepsini yatırmadan göndermeyeceğini söylese daha çok güven verirdi.
  • 181501 kullanıcısına yanıt
    Sahibinden.com yada Forumdonanimdan 70-80 e yakin urun sattim sattigim en ufak urun bedeli 300 tl. Birkismi elden birkismi evime gelip urunleri test edip sattim. Birkisminida kullanicilarin Hesabima havale yapmasi seklinde sattim. 2000 lira havala yapan arkadaslar oldu. Istesem urun gondermem ama art niyetli satici cok parayi alip urun gondermiyor.
    Bu arkadas gibi birkere bende dolandirildim 900 tl kadar. Ptt kapida odemeyle samsung s3 aldim ve bana o kisi replika urun gonderdi. Sonrasi zaten tam komedi. Savciliga gittim suc duyurusunda bulundum saticinin tc kimlik numarasi telefonu herseyini verdim. Mahkeme beni haksiz buldu ve o kisi paramin ustune yatti. Sonra o telefonu bende hediye ettim :) her gordugumde yedigim kazik aklima gelmesin diye
  • Asil dolandiricilik ptt kadida odeme sistemiyle yapiliyordu. Kargo geliyor icini gormeden parayi oduyorsun. Sonra bi bakiyorsun icinden hiyar cikiyor. Kargo gorevlisine dolandirildigini soyluyorsun ben ne yapabilirim diyor. Sonra mahkemeyle ugras dur. Neyseki artik kapida odeme sistemini zorlastirmislar artik vegi dairesinden malin ticari degeri yoktur yaziisi alman gerekiyor yada urunle birlikte urune ait fatura gostermek zorundasin. Yoksa urun gonderemiyorsun. Bu sistemi tuttum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.