Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
19
Favori
61.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Operatorlerden birinin sacma fiyat politikasindan oturu olusan bir durummus. ozur diliyorum.
  • Konu yukarı
  • Üstad merhaba benim kargo ile ilgili bilgiyi paylaşayım sizinle, kısmı ödemeyi alayım geri kalan sonraya kalsın diye avukat vasıtası ile bağlantı kurdum. 2 gün sonra mng den döndüler. Olay savcılık ve mahkeme sürecine geçtiğin de dava sonuçlanıncaya kadar kesinlikle.odeme yapmıyorlar. Bende hem zararım karşılansın hemde ardından tazminat davası açacağım avukatım kesin kazanır dedi. Haberiniz olsun sizinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun hocam takipdeyim kargo firmalarinin bu davranislari gozler onune serilmeli

• Destek ve takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son durum ne hocam gelişme var mı?

• Hocam ne kadar doğru bilmiyorum ama birkaç ay önce İnci Sözlük ten bi yazar, OHAL dolayısıyla kişisel kargolara bakıldığını yazmıştı.

Ben sadece sözlükten yazan o arkadaşın yalancısıyım, Aras kargoda çalıştığını söylüyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendallRoy -- 23 Kasım 2017; 12:56:53 >
  • Gelişme malesef yok. Thh dosyamı reddetti tutar aşımı nedeniyle tüketici mahkemesi bakıyor dedi onlarda dava açmamı söyledi avukat arayışındayım şu anda

• Sonunda ins. kazanan siz olacaksiniz hocam. Azminizi takdir ediyorum.

• THH için belli tutar belirlenmiş ama bu forumda herkes tutara bakmadan THH ye git diyor
    evet tutar aşımında mahkemeye gitmek gerekiyor
  • Arkadaşlar az önce Aras dan 60 tl lik kargom geldi
    Gelen kuryenin yüzüne tükürmemek için zor tuttum.Daire numarasını ve ismi sordu söyledikten sonra Kimlik Kontrolü yapmadı ve imza istemedi sanki kapı komşusu gibi paketi verdi gitti bir an düşündüm acaba kurye aşşağıya mı bırakdı komşu getirdi diye ama anlamdıramadım.

İphone 8 Plus gelicek haftaya ama güvenemiyorum şimdi ya yanlış adrese teslim ederse ne olucak ? Genel Müdürlüğe Şikayet Ettim.
  • Deliller şahitler vs çok önemli birader, dava dosyası verirken kendine de yedekleri al. Hepsini mahkemeye verdiğinde sende de aynıları kalsın.
  • Benim de kargo gelecekti bugün aras la.. Demek ki Allah'a emanet o iş

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Arkadaşlar az önce Aras dan 60 tl lik kargom geldi
    Gelen kuryenin yüzüne tükürmemek için zor tuttum.Daire numarasını ve ismi sordu söyledikten sonra Kimlik Kontrolü yapmadı ve imza istemedi sanki kapı komşusu gibi paketi verdi gitti bir an düşündüm acaba kurye aşşağıya mı bırakdı komşu getirdi diye ama anlamdıramadım.

İphone 8 Plus gelicek haftaya ama güvenemiyorum şimdi ya yanlış adrese teslim ederse ne olucak ? Genel Müdürlüğe Şikayet Ettim.

Kargolarda açık var. Senin iphonede arkadasın kargosu gibi yalan olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son noldu? Takip ediyordum kaçırdım. Konu sahibi veya başkas biri bilgilendirebilir mi?
  • Arkadaşıma geçenlerde yanlış ürünü getirmişler uzerinde başkasının ismi var simdi uğraşıyor gelipte almiyorlar birde.. Şaka gibi bir firma aras ile iş yapacaksaniz 2 kere düşünün:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aras kargo benim kargomu da çaldı, altı üstü kılıf ne yapacaksınız bilmiyorum..

Satıcı tutanak tutmuş yenisini başka kargo ile gönderecek hadi bakalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o şubedeki tüm çalışanların yazı örneklerine bakılmalı, kargo teslim görevlisi, şoföre soruşturma yapılmalı vs. vs.

En temizi şubede teslim. Yada ödemeli gönderim.

• Son durum nedir hocam

• Bende daha önceki sayfalarda yazmıştım. En son İstanbul Anadolu savcılık kalemi ile görüştüm. Savcılık Emniyetten kargoyu alan şahıs kimdir veri tabanınızda sabıka kaydı varmı diye yazmış. Cevap bekliyorlar. Ona göre ilgili kişiler hakkında fezleke yazıp dava açacaklar. Allah'tan tanıdık Avukat varda vekalet verdim. Bakalım bende bir sonuca ulaşır isem buradan yazacağım. Ama ilginç olan bu aralar bu şekilde olayların çok olmasıdır. Geçen şirkete gelen kargo elemanı söyledi. Mng kargo toplama merkezinde bir telekominikasyon firmasına 20 adet iphone gelmiş. Dağıtıma çıkmadan başka kargo elemanı hiç bir şey olmamış gibinufak arabaya koliyi koymuş çıkmış daha sonra adamlar şikayetçi olunca organize şube toplama merkezini basıyor. Kameralardan adamı tespi ediyorlar. Yani gücün varsa bu ülkede işini yaptırsın. Yoksa bizim gibi mahkemelerde olumlu sonuçlanacak diye bekler dururuz.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.