Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
19
Favori
62.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuruyenportakal kullanıcısına yanıt
    Taşıma faturasına da kargonun cep telefonu olduğuna dair hiçbir bilgi yazılmamış. Bilerek mi yapıyorlar acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Taşıma faturasına da kargonun cep telefonu olduğuna dair hiçbir bilgi yazılmamış. Bilerek mi yapıyorlar acaba ?

Aynen bencede bos iphone kutusunu koy yada cin mali gonder tutarsa adam iphone hediye ediyor bak bak 6 milyarlik hediye mi olur bu devirde baba ogluna hediye etmez 6 milyarlik telefon madem hediye edecek kadar zenginsin burda bu kadar veryansin etmez iphone hediye eden adam bsnce bu tutturursam 6 milyar para yi kaptim hesabi gibi geliyor bana arkadasin gunahini da almayayim ama

• quote:

Orijinalden alıntı: yuruyenportakal

quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Aynen bencede bos iphone kutusunu koy yada cin mali gonder tutarsa adam iphone hediye ediyor bak bak 6 milyarlik hediye mi olur bu devirde baba ogluna hediye etmez 6 milyarlik telefon madem hediye edecek kadar zenginsin burda bu kadar veryansin etmez iphone hediye eden adam bsnce bu tutturursam 6 milyar para yi kaptim hesabi gibi geliyor bana arkadasin gunahini da almayayim ama

Doğru doğru evet bildiniz tüm sırrı bozdunuz :) Bugün pazar olmasa kargocu elemanın sistemde ne yazdığını gösterirdim gidip çekip bakarak kontrol ederek aldı alayım parayı bir tane iphoneda benden sana hediye olsun o zaman.

• Merak ettim nereye varacak sonuç umarım umdugunuz gibi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu baltalayıp, bulandırmaya çalışanların başına aynısı gelir umarım. Veryansın etmeden, kargo firmasının canı sağolsun deyip konuyu kapatırlar artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Konuyu baltalayıp, bulandırmaya çalışanların başına aynısı gelir umarım. Veryansın etmeden, kargo firmasının canı sağolsun deyip konuyu kapatırlar artık.

Yada resmiyetin bana dediği "fatura tutarı" yerine piyasa fiyatını alırlar.
    Benım babam 5.5 milyarlık telefon ve 10 milyarlık bilgisayar hediye etti.

Baba var Baba var demekki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

quote:

Orijinalden alıntı: sarasen

quote:

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

ptt özelleştirildi diye biliyordum.öyle değil mi?

evet, özelleştirildi.

ne zaman özelleştirildi ?

https://forum.memurlar.net/konu/1741983/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

ptt özelleştirildi diye biliyordum.öyle değil mi?

evet, özelleştirildi.

ne zaman özelleştirildi ?

https://forum.memurlar.net/konu/1741983/

Ptt özelleşmedi sadece kargo bölümü özelleşti dosyaları ve evrakları normal ptt dağıtıyor.

• 2. el cep telefonu detaylarını sisteme girdiyse güzel, kendi kayıtlarında vardır ozaman. Keşke gönderi makbuzuna/faturasına da bu detaylar yansısaymış. Sisteme girmediyse yada kayıtlarından bu bilgiyi bir şekilde silerse, içeriğini ispat etmen çok zor olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

quote:

Orijinalden alıntı: Camino Del Rio

Dava ne durumda?

Davadan henüz ses seda yok ancak ihtarnameye cevap vermişler pzt. gelecek bakalım.

Bu arada tüm olaylardaki eleman 1 kişi isim adres herşey bulundu görüntülerle uyuşuyor.

Yanlış kişiyemi verilmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

quote:

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

quote:

Orijinalden alıntı: Camino Del Rio

Dava ne durumda?

Davadan henüz ses seda yok ancak ihtarnameye cevap vermişler pzt. gelecek bakalım.

Bu arada tüm olaylardaki eleman 1 kişi isim adres herşey bulundu görüntülerle uyuşuyor.

Yanlış kişiyemi verilmiş

Hayır hocam. Eleman gelecek değerli kargoları biliyor önceden, Sabah kargo gelir gelmez dağıtıma çıkmadan içeri girip ben x kişisiyim diyip kargoyu teslim alıyor.
  • Teslim tarihinde cevrede subeyi gören kamera varsa ona bakmaktan başka çare yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Babam hediye etti geçen ay ?

Demek ki babadan babaya değişiyormuş.

• Lanet bir kargo firması n11 bir traş makinesi satın aldım geçen hafta adam aras kargoyla göndermiş işte macera başlıyor dedim.
    Kargoyu bekliyorum 5 gündür şubede yatıyor.Ve hergün şöyle bir mesaj atıyorlar "Kargonuz evde olmadığınızdan teslim edilememiştir." Yahu annem hergün evde gelmedikleri halde geldik diye mesaj atıyorlar.Bunlar bildiğin çakal yetiştiremedikleri kargolara böyle yapıyorlar gidip şubeden alalım diye.İptal ettim kargoyu şimdide n11 ile uğraşıyor adama parayı aktarmışlar ve iade talebimi iptal etmişler olaya bak ürünü daha almadan adama parayı verdiler.

Ulan bu kadae rezil firma olurmu oluyor arkadaş hemde nasıl Allah kolaylık versin hocam her daim yanındayız.

• Çoğu iyi çalışmıyor kargoların, aktif dağıtım diye bir firma kredi kartı getirecek 1 aydır getirmedi, sonra iade olmuş, hiç bir kez bizi evde bulamamışlar, yalana bak.

• Aynı konudan mağdur arkadaşa biz teslim ettik teslim etme tutanağımız var demişler sahte imza ve tc kimlik ile olan belgenin arkasına sığınıyorlar yani
  • Kargocular ürünü ne kadara sigortalıyor peki?Pahalı mı?Ürünün kaybolması ya da kırılması durumunda tazminat mı ödeniyor bize?
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Merhaba Galatas4ray,

Konuyla ilgili talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza dönüş yapılacaktır.

n11.com
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.