Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
19
Favori
62.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Do Bemol Kerim

Kardeşim gelişme var mı?

Gelişme olarak 8000 binlik hırsızlık ile benim hırsızlığı yapan aynı kişi aynı kişiye teslim edilmiş karşılaştırdık arkadaş ile telefon numarasını bulduk ve adresini bulduk henüz ismini öğrenemdik 22 yaşında madde bağımlısı bir arkadaş esenyurtta inovada oturuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcandal

quote:

Orijinalden alıntı: cankal

Belki konuyla alakası yok ama hem konuda msjım olsun . Bu milletin ruhunda var . Üçkağıtçılık arkadaş annem eve damacana su alıyor nesttle ben israil malı kullanıcağıma erikli su almak istedim . Bölgedeki bayi iki markayı da satan kişi aynı olduğu için erikli ile değiştirsem sorun olurmu dedim . Hayır dedi görevli suyu değiştirdi . Nekadar vede kampanya varmı dedim yok 9 tl olan nesttle damacana erikli ye 11 tl diyen görevliye ücreti ödedim vede annem 444 nolu yelefon dan otomatik 1 tuşlayarak adrese gelen su siparişini erikli müşteri temsilciliğini annemi kayıt ettirerek durumu anlattım suyun satış bedeli 10.50 kuruş olduğunu bu bedelin birdahaki alımda bir seferliğini 10 tl alınacağını özürdileyerek gerekli işlemler yapılacığını bildirdiler bayi ile görüşüleceğini söylediler . Konu ile alakası yok ama bu millet üçkağıtçı olmuş arkadaş neden çalıyorsun neden . Konuya gelince aras kargodan memnundum . Ama elektronik eşyalar yurt içinden ve ups den geldi . Bu duruma müdahale edemiyen aras kargo yetkililerinden dolayı aras kargo ile sorun yaşamasamda asla kullanmicam . En son ayakkabı aldım . Tc ile kendim teslim aldım . İmza atmicam mı dedim gerek yok dediler .Kargo şirketleri denetlenmesi gerekiyor . Sıkı yaptırım şart ..Konu sahibi arkadaşada Geçmiş olsun Hakını ara mahkemede hesaplaş bedelini en ağır şekilde ödesin ..

Ilahi hocam, erikli nestle ye ait bir marka, keşke biraz bilgi sahibi olarak yapsanız bu boykotları.

keşke hocam bilgi sahibi değil annem konuyu değşştirmeyelim örnek vermek bahabında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

quote:

Kardeşim gelişme var mı?

Gelişme olarak 8000 binlik hırsızlık ile benim hırsızlığı yapan aynı kişi aynı kişiye teslim edilmiş karşılaştırdık arkadaş ile telefon numarasını bulduk ve adresini bulduk henüz ismini öğrenemdik 22 yaşında madde bağımlısı bir arkadaş esenyurtta inovada oturuyor

Şimdi ne yapacaksınız hocam ? Adamı buldunuz, firma bu konuda ne diyor ?
  • Anasayfa o kadar karışık ki, ne nedir ne değildir anlaşılmıyor.
  • Online satış sitelerinin kendi ortak dağıtım ağlarını kurmaları gerek. Yurt içi kargo dahil olmak üzere işini doğru dürüst yapan firma yok Türkiye de.
  • Geçmiş olsun hocam. İnşallah en kısa sürede sonuca varırsınız.

• Bildiğin Aras içinde şebeke var, sürekli kekonun biri gidip eliyle bulmuş gibi kargoyu alıyor.

Daha kullanmayın kullandırtmayın kardeşim. Ne lan bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

quote:

Kardeşim gelişme var mı?

vay arkadaş yaw çok geçmiş olsun, muhtemelen bu elemanlar olaya kılıf yarlamak için çevreden madde bağımlısı birini ayarladılar belkide adamın haberi bile yok kargoyu ona verilmiş gibi gösterip el altından sattılar belki benzer sıkıntıyı yaşayan başkalarıda vardır
    tekrardan geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

quote:

Orijinalden alıntı: cankal

Belki konuyla alakası yok ama hem konuda msjım olsun . Bu milletin ruhunda var . Üçkağıtçılık arkadaş annem eve damacana su alıyor nesttle ben israil malı kullanıcağıma erikli su almak istedim . Bölgedeki bayi iki markayı da satan kişi aynı olduğu için erikli ile değiştirsem sorun olurmu dedim . Hayır dedi görevli suyu değiştirdi . Nekadar vede kampanya varmı dedim yok 9 tl olan nesttle damacana erikli ye 11 tl diyen görevliye ücreti ödedim vede annem 444 nolu yelefon dan otomatik 1 tuşlayarak adrese gelen su siparişini erikli müşteri temsilciliğini annemi kayıt ettirerek durumu anlattım suyun satış bedeli 10.50 kuruş olduğunu bu bedelin birdahaki alımda bir seferliğini 10 tl alınacağını özürdileyerek gerekli işlemler yapılacığını bildirdiler bayi ile görüşüleceğini söylediler . Konu ile alakası yok ama bu millet üçkağıtçı olmuş arkadaş neden çalıyorsun neden . Konuya gelince aras kargodan memnundum . Ama elektronik eşyalar yurt içinden ve ups den geldi . Bu duruma müdahale edemiyen aras kargo yetkililerinden dolayı aras kargo ile sorun yaşamasamda asla kullanmicam . En son ayakkabı aldım . Tc ile kendim teslim aldım . İmza atmicam mı dedim gerek yok dediler .Kargo şirketleri denetlenmesi gerekiyor . Sıkı yaptırım şart ..Konu sahibi arkadaşada Geçmiş olsun Hakını ara mahkemede hesaplaş bedelini en ağır şekilde ödesin ..

cehaletine hayran kaldım

Aslında insanların yaptığı hatayla dalga geçen kişidir cahil olan ..

• Öncelikle karakola gidip suç duyurusunda bulunmanız gerekiyordu. Savcılık vasıtasıyla suç duyurusunda bulunmak karakola tekrar ifade vermenizi gerektirdiğinden süreci uzatıyor. İkincisi Cimer ve Bimer üzerinden şikayet oluşturarak durumu izah edip, olayı bimer savcısına yönlendirebilirdiniz. Daha hızlı çalışıyor o kanal. Her şubenin kamera kayıtları var. Bunları istemek hakkınız. Bunları inceleme fırsatı vermeliler. Gerektiğinde bir kopyasını size teslim etmeleri gerekir. Verilmiyor ise karakol vasıtasıyla bunlar temin edilebilir. Bu olay tüketici hakem heyeti ile çözülecek olay olmasından ziyade organize suç örgütüne giriyor. Bu işte tüm şubenin sorumluluğu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh_howard -- 17 Kasım 2017; 19:47:27 >
  • Rahmetli Celal Aras da hırsızdı Ölü adamın arkasından konuştuk... ama öyleydi ne yapalım

• Show whatsapp ihbar attına attım bakalım

• İçinde telefon olduğunu nasıl emin olabilirsiniz? Başka yazan oldu mu?

Hem forum hem ekşisözlük vesilesiyle Aras Kargo'ya baskı da uygulanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    Hocam açıklama kısmına yazmış gönderi şubesine gittim teyit ettirdim

• Üstad sizin telefonu alan şahısların numarasını özelden gönderir misiniz benim kargoyu alanlarda bir numara bırakmışlardı aynı mı degilmi kıyaslayalım olurmu

• Polis tutanaginda iphone 7 plas yazmış yaw :) androidcimi desem ortaokul mezunumu desem ne desen memur için

• Düzgün editle şunu ya

• up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARGOYU ALAN ELEMANLA İNŞALLAH ARAS'A OYUN OYNAMIYORSUNUZ DUR.

GEÇMİŞ OLSUN.
  • n11 hesabımda kupon vardı , iş arkadaşım için 680 liraya airpods siparişi verdik. Kargo alıcı ve sipariş bilgisi benim adımaydı. MNG kargo 2 gün boyunca teslimata çıkarmayınca kimliği arkadaşa verip şubeden almasını istedim. Arkadaşım bugün şubeye gitmiş, takip kodunu söylemiş , ne kimliğe bakmışlar ne isim sormuşlar. Direkt paketi teslim etmişler. Yani kargonuzun yabancı birine teslim edilmesi için takip numarasının bilinmesi yeterli , rezillikte son nokta
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.