Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
19
Favori
61.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok teçmiş olsun. sikayetvar.com a da şikayetini mutlaka yaz ordada dursun ayrıca onun içinde geri dönüş sağlarlar ve bizi gelişmelerden haberdar et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 16 Kasım 2017; 19:1:40 >
  • Hep destek tam destek. Gün kargolardan intikam alma günü. Bence de kargocuların işine benziyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UPS kullanin daima.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim teslim eden kuryenin ismine bakıp gidip telefonu kime teslim ettiyse o kişiyi bulacaktınız. kuryeciden şikayetçi olup alırdınız. kuryeci ben hatırlamıyorum deme şansı felanda yok. Geçmiş olsun umarım alırsın paranı..
    ARAS KARGO BAN!!! :D
  • AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Simdi ben indirimden 10 binlik mali otvsiz veya ciddi bir indirim ile 5 bine aldim.

Ve basina is geldi getiren bana parasini odeyecek veya yenisini alacak yenisi 10 bin ??

Hangi acidan bakarsan oraya gider.

Bu adam 6 bin ödediyse 6 bin hakki.

Kimse bu adama ya 4 ay ugrastin gel suda 6 binin 4 aylik faizi demicek.

Sonucta taksitli veya degil bu adam bu parayi harcadi.

Biraz insan olmaya ve herseye karsi tepkili degil insancil dusunmeye calisin.

• UPS dışında gerisi dolandırıcı. Kargo şirketlerine daha ciddi denetim gelmeli. Konu sahibi arkadaşa da geçmiş oldun hakkınızı sonuna kadar arayın gerekirse maddi manevi tazminat davasına kadar gidin hocam

• Geçmiş olsun gelişmeleri takip ediyoruz

• hocam belki biliyosundur da bunlar bayilik usulu çalışırlar yani ordaki çalışan o bayinin çalışanıdır aras kargo genel merkezin değil, yani o bayinin ayrı bir sahibi olur. O adama mesai dışında dışarıda ulaşabilirsen yani yanında elemanları olmadan belki sana yol gösterebilir
  • Twitter fenomenlerine ulaşabilsek twitterdada hashtagi gündem yapsak harika olur ancak ben mesaj attım hiçbirisi dönmedi malesef
  • İstanbul Cennet deyince aklıma Kerim Güneş geldi, beni dolandıran bu pislik de orada oturuyor. En son davada hakim ben sizinle uğraşamam deyip emeklerimin içine sıçtı..

Leş gibi ülke yeminle, ne adalet var ne haysiyet ne hakkaniyet.
  • Ups ten başka kaliteli kargo firması yok ne yazık ki. Yakın zamanda izmire yurtiçi kargoyla hifi hoparlör yolladım paketi tank gibi hazırladım yoksa başına gelmeyen kalmazdı.

• Sürat kargo dan bir kargom gelecekti. Salı bu salı gelmesi lazımdı gelmedi.

Kargom nerede diye sitesinden sorgulama yaptım. Birde ne göreyimTeslim edildi yazıyor. Dün sabah saatlerce telefon trafiği yaptım. Akşam getirdiler. Evde yoktum basacaktım fırçayı şerefsizlere.

Surat kargo merkez M.hizmetleri ise oluyor bazen oyle seyler dedi. Kargocu teslimatı yetiştiremeyince teslim edildi diye kayitlara giriyor. Ertesi gün teslim ediyor dedi.

Allahım yüzsüzlükte sınır yok valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Ups ten başka kaliteli kargo firması yok ne yazık ki. Yakın zamanda izmire yurtiçi kargoyla hifi hoparlör yolladım paketi tank gibi hazırladım yoksa başına gelmeyen kalmazdı.

Aynen. Bende yurtiçi kargo ile ps3 yollamıştım. Gelen adam dedi bak iyi paketleyin. Kırılmaya falan sorumluluk kabul etmiyoruz. Çünkü araca öyle paldır küldür atiliyor bunlar dedi.

• ptt ve ups den şaşmayın
  • Kargoların karpuz kadar değeri yok araca yüklerken fırlatırlar çıkarırken fırlatırlar.
  • N11den telefon siparişi verdim bu konuları görünce tırstım şimdi
  • Şu 6 bin muhabbeti yapanlar ne kuş beyinliler adam elli kere dedi fatura tutarını yazmak zorundayım diye 4 5 sayfa geriye giderseniz aynı olay benim başıma geldi ne eksik ne fazla hiç birşey yazamıyorsunuz konuyu buraya kadar çeken kişiler en az Aras kargo kadar art niyetlidir.Keske arkadaş uğraşsa da tazminat felanda açsa hakim en ağır cezayı verse biraz akillansalar.

• Geçmiş olsun kardeş, İnsallah sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulur.
  • Bu kadar değerli bir telefonu sigortasız mi gonderdiniz ?

İlaveten kargoyu şubede mi kapattiniz ? Şube dışında mı ?

Kargo bilgisi fisinde içerik yok ve ayrıca sigorta da yok.

Yanlış anlamayın ama kargo size dese ki biz nereden bilelim içinde telefon olduğunu, hadi diyelim telefon var 3310 mu var vs.

Bu konular önemli zira bu şekilde kargo sen bizi dolandirmaya çalışıyorsun diyebilir.

Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.