Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
19
Favori
62.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceklikle geçmiş olsun arkadaşım. Sana kısa kısa bilgiler vericem hem biraz rahatlarsın hemde ne yapacağın konusunda fikrin olur.

Kargo kuryeye zimmetlenmiş, zimmetli kargolarda ktf (kargo teslim formu) toplu çıkar. Yani o gün dağıtıma çıkaracağı bütün kargolar 5-6 sayfalık kağıttadır. Sana gösterilen kağıt elle düzenlenen ki Maliye bandrolu olmadığı için hiç bir geçerliliği yok, teslim tutanağı geçersizdir. Onu da geçtim TC numarası da alınmamış buda sahte teslimat durumunu güçlendiriyor

Kayıp kargolarla ilgili araştırma süreci 15 gündür. 15 gün içinde bulunamazsa senden evraklar istenir tazminin hazırlanması ve sana ödeme yapılması araştırma süreci dahil 45 günü gecemez. Prosedürleri böyle.

Senin bu yolu mahkemeden önce aras ile şimdiye kadar çözüyor olman lazımdı. Cennet şube Aras kargo'nun Trakya bölge dedikleri bölgeye bağlı. İnternette numaralarını bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fb_hunter1907

Önceklikle geçmiş olsun arkadaşım. Sana kısa kısa bilgiler vericem hem biraz rahatlarsın hemde ne yapacağın konusunda fikrin olur.

Kargo kuryeye zimmetlenmiş, zimmetli kargolarda ktf (kargo teslim formu) toplu çıkar. Yani o gün dağıtıma çıkaracağı bütün kargolar 5-6 sayfalık kağıttadır. Sana gösterilen kağıt elle düzenlenen ki Maliye bandrolu olmadığı için hiç bir geçerliliği yok, teslim tutanağı geçersizdir. Onu da geçtim TC numarası da alınmamış buda sahte teslimat durumunu güçlendiriyor

Kayıp kargolarla ilgili araştırma süreci 15 gündür. 15 gün içinde bulunamazsa senden evraklar istenir tazminin hazırlanması ve sana ödeme yapılması araştırma süreci dahil 45 günü gecemez. Prosedürleri böyle.

Senin bu yolu mahkemeden önce aras ile şimdiye kadar çözüyor olman lazımdı. Cennet şube Aras kargo'nun Trakya bölge dedikleri bölgeye bağlı. İnternette numaralarını bulabilirsin.

Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam. Ancak kargo dağıtıma çıkmadan şubeden teslim edilmiş gözüküyor kuryeye zimmetlenmiş mi oluyor yinede ?

• kargo sigortalı gidiyor tanzim isteyin taşıyıcı firmadan olmadı mahkemeye verin söke söke alırsınız
  • Ses getirince geri vites yapmışlar. Devam edin hakkınızı alacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Ses getirince geri vites yapmışlar. Devam edin hakkınızı alacaksınız.

Az önce eşimi aramışlar dava sürdüğü için tanzim işlemi yapamadıklarını söylüyorlar beni aramıyorlar dün akşa msert konuştuğum için eşimde beni aramalarını söylemiş mhizmetleri saat 5 e kadar beni arayacakmış
  • Üstad show tv ye ne yazdınız da cevap verdiler. Özelden iletebilirmisiniz. Bende irtibata geceyim sadece tek bir olay olmadığı belli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auron88

6000 istedigini gorene kadar magdurun yanindayim diyordumda, simdi senin yaptiginda tam firsatcilik. desteklemiyorum.

Tüketici haklarının önemsendiği bir ülkede adamın milattan kalma telefonuna çök senden ev parası alır.
  • Dönüş var mı hocam bir gelişme.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyda07

Üstad show tv ye ne yazdınız da cevap verdiler. Özelden iletebilirmisiniz. Bende irtibata geceyim sadece tek bir olay olmadığı belli olsun.

Tam metni ilk mesaja yazdım hocam resimlerle birlikte yolladım ben ve birkaç arkadaşım adam cevabı bir kişinin atması yeterli artık durdurun şu mesaj furyasını oldu ancak sadece show haber cevap verdi atvde görüldü attı :)
  • Teşekkürler bakıyorum simdi

• aksaray da (68) üni okurken laptop soğutucu almıştım. ürünü gg dan sipariş ettikten bir kaç gün sonra farklı bir şehirden bir şahıs aradı laptop altlığı gibi bir şey geldi dedi. arayanın kurye olduğunu düşünerek tamam benim kargom evde kimse yoksa şubeden alırım dedim. adam ben bilmem nerde elektronik işi yapıyorum aras kargo kutuyu bana bıraktı gitti bende açtım baktım bizle alakası yokmuş üzerinde numaran yazıyordu seni aradım dedi. adam iyi niyetliydi ki kargoyu aras kargoya teslim etti de bana yolladı. kutu geldi üzerinde aksaray yazıyor açık adres var telefon numaram yazıyor nasıl farklı ile başkasına teslim ettiler anlayamadım. o olaydan sonra arastan uzak durdum.

• Aras kargo güldürme bizi yeter la.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartaltib

Dönüş var mı hocam bir gelişme.

Kargo alıcısı abime ve benim eşime ulaşmışlar abime ilk önceliğin bizde olduğunu şu anda gündemin biz olduğunu aras kargo bizle ilgilendiğini bu olayı en kısa sürede çözeceklerini söylemişler abimde biraz fırçalamış kapatmış.

Eşime ise davanın henüz sürdüğünü bunun için tanzim işlemini mecburen davadan sonraya ertelediklerini söylemişler eşimde kızarak 4 ay oldu siz tanzim edin biz davamızı geri çekeriz demişler ve beni aramalarını söylemişler mhnin tepkiside 5 e kadar müdürlüğe sorup dönüş sağalanacak olmuş bakalım henüz beni arayan yok. Yani iki görüşmedede farklı şeyler söyleniyor ancak telefonun sahibi olan beni kimse aramadı

• Merhaba öncelikle geçmiş olsun konuyu tamamen okumadım ancak Gürhan ÇEVİK'in ifade tutanağındaki şube çalışanı Burcu ÇEVİK ile arasında bir bağ var mı ? Ne alaka konuyla diyebilirsiniz ama daha önce bir takım dolandırıcılık yöntemi olarak bir şeyler duymuşluğum var o nedenle sordum. Kargo firmasının böyle saçma bir şey yapması bence çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axib0y -- 16 Kasım 2017; 15:13:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axib0y

Merhaba öncelikle geçmiş olsun konuyu tamamen okumadım ancak Gürhan ÇEVİK'in ifade tutanağındaki şube çalışanı Burcu ÇEVİK ile arasında bir bağ var mı ? Ne alaka konuyla diyebilirsiniz ama daha önce bir takım dolandırıcılık yöntemi olarak bir şeyler duymuşluğum var o nedenle sordum. Kargo firmasının böyle saçma bir şey yapması bence çok zor.

Yok hocam Gürhan Çevik teyzemin oğlu öz abim gibidir hatta iş ortağım,Burcu çevik kargo şubesindeki kasiyer niteliğindeki kız inanılmaz bir benzerlik bizde hayret ettik ona
  • Geçmiş olsun kardeşim konunun akıbeti nasıl sonuçlanacak merak ediyorum.
  • Bende ilgili kanallara yazdım. Ama daha arayan da soran da yok bu adamlar bu kargolar için deli gibi sigorta parası ödedikleri için neden müşteri memnuniyeti açısından ödeme yapmazlar. Bir türlü aklım almıyor. Hata kendilerinde hem sizin olay da hemde benim olay da ama ödememek için bin dereden su getiriyorlar. Bu şekilde kazandıkları para haram zıkkım olsun. Boğazlarında düğümlenir inşallah. Işleri de rast gitmesin. Para kolay kazanılmıyor. Ama şubede ki işini yapması gereken bir tane dangalak yüzünden 4 aydan beri ne çektiğimizi bir biz biliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyda07

Bende ilgili kanallara yazdım. Ama daha arayan da soran da yok bu adamlar bu kargolar için deli gibi sigorta parası ödedikleri için neden müşteri memnuniyeti açısından ödeme yapmazlar. Bir türlü aklım almıyor. Hata kendilerinde hem sizin olay da hemde benim olay da ama ödememek için bin dereden su getiriyorlar. Bu şekilde kazandıkları para haram zıkkım olsun. Boğazlarında düğümlenir inşallah. Işleri de rast gitmesin. Para kolay kazanılmıyor. Ama şubede ki işini yapması gereken bir tane dangalak yüzünden 4 aydan beri ne çektiğimizi bir biz biliriz.

Belkide sigortadan parayı çoktan aldılar bilemiyoruz
  • auron88 kullanıcısına yanıt
    Yoo, bu kepazelik için az bile yapmış. Ziyadesiyle merhametli davranılmış.
  • Millete inat yukarı taşıyalım kardeşim. Her zaman yanındayız.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.