Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
19
Favori
62.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bende kendi Twitter hesabımdan tepkimi dile getirdim. Sahibi olduğunu bildiğim Evrim Aras'a da tweet atacaktım ama çarşı karışmış resmen ve Aras'a kayyum atanmış, firma Avusturya'lı firmaya satılmış falan filan. Yani kendi içinde de sıvadıklarını gördüm.

https://www.google.com.tr/amp/s/m.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber-amp/1383699-aras-kargonun-ortagindan-evrim-aras-aciklamasi-yapildi

Attığım tweet:

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Kasım 2017; 21:59:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rica ederim hocam her zaman.Durumdan ve sonuctan haberdar ederseniz bizi memnun oluruz
  • ++++
  • İşlemci soğutucusu almıştım forumdan aras kargo ya da süratle gelmiş soğutucunun çoğu plakası yamulmuştu nasıl sert bir darbe almışsa artık.. geçmiş olsun hocam umarım çözülür bu sorun tez zamanda...

• sKjaer kullanıcısına yanıt
    Yanlisimi bulmussunuz tebrik ederim sizi falat ben yazim yanlislarindan bahsetmiyorum bile bile lades olmaktan bahsediyorum.

Ayrica uluslararası yazismalarda zaten Turkce kullanilmiyor. Dolayisi ile k yerine b gormenizin imkani yok.

Ayni ulkede yasadigimizdan eminmisiniz? Cunku ben hic vs yi gormedim. Ha siz tv8 de boks musabakasini izliyorsaniz o baska.

• Up
  • Kargo sistemi yanlış. Kargonuzu kontrol edip teslim alın deniyor, hiç bir kargo şirketi imza atmadan kontrol ettirmiyor . imza atınca kargocu vınn. Sonra tutanak tutturmak imkansız.

Tüm kargo şirketleri ve şubelerinde sorun var. Tercih edersem yurtiçi, aras surat, mng seklinde olur.

Kargo sorunları yazsak bitmez. Ama teslim edilmediği halde teslim edilmiş görünmesi, gelmediği halde geldik evde yoktunuz şubeden alın (ki şirket adresi 24 saat güvenlik olduğu halde)
    Çok adetlik ürünlerin içinden çoğunun alinmasi çalınması. bos kutu getirilmesi (içi bos şekilde) elektronik alet. Tutanak tutulmasının zorlastirilmasi ( tutanak tutulunca subenin imzalamaması)
    Daha önceden TC kimlik kayıtlarında oluyor galiba ben almiyorum güvenlik alıyor ben almış gibi gorunuyor vs. vs. vs

Sonuç olarak; çok sorunlu sistem ve sistemdeki açıkların ve çok olmasi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 15 Kasım 2017; 22:12:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu ile ilgili görseller ilk mesaja eklendi.
  • up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şube müdürü size ödeme yapması gerekirdi..
  • Geçmiş olsun hocam inşallah çözülür en kısa sürede.

Kimseye güvenemez olduk şu dünyada kargo desen ayrı alan yaratıktan bahsedemiyorum zaten

• Öncelikle geçmiş olsun 5gün önce hepsiburada dan telefon aldim eve teslim ederken kimlik sormamislar anneme soyledim teslim alirken kimlik soracaklar diye hadi ürün başkasina gitse aras kargoyu birdaha tercih etmeyeceğim

• Destek

• O telefonu indiragandi yapan çoktan başkasına el altından satmıştır ucuzdan.
  • Çok büyük geçmiş olsun, çıldırmamak elde değil.Şayet firma olayı çözüme kavuşturmazsa n11, hb vs. satış sitelerine baskı kurup aras'la iş yapmamasını sağlamalıyız. Dingonun ahırı mı burası, kimlere emanet ediyoruz eşyalarımızı?
  • Up

• Konu sahibinin durumuna üzüldüm. Bugünde benim başıma gelen olayı anlatayım. N11’de 1 satıcıdan 2 adet ürün aldım. Bugün kargo geldi faturada 2 adet yazmasına rağmen gelen kargoda 1 tane ürün çıktı. N11 canlı desteğe yazdım mağazaya sorun dedi başından savdı beni. Bu internet alışverişleri kargo işleri falan çok sakat. Haklılığımı ispatlayacak hiçbir kanıtım yok adam bilerek 1 tane göndermiş olsa, ben 2 tane gönderdim diye tuttursa hiçbir hak iddia edemem. Resmen insafına kaldım satıcının.

Sanırım her gelen kargoyu video ile açmak lazım ama işte uğraşması zor geliyor birşey olmaz diyoruz sonra böyle başımıza iş çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

O telefonu indiragandi yapan çoktan başkasına el altından satmıştır ucuzdan.

Savcılıktan telefon imeise bloke koydurdum hocam
  • Çok geçmiş olsun. Bu lanet firmalar ne zaman adam edilecek merak konusu. Adam akıllı vatandaşın haklarını koruyan önlemler alınmadan bu gibi merdiven altı firmalar insanları mağdur etmeye devam edecekler. Umarım en kısa zamanda mağduriyetiniz giderilir.
  • Geçmiş olsun umarım bi sonuca ulaşabilirsin

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.