Şimdi Ara

ARAS İLE GÖNDERDİĞİM MACBOOKUMUN HALİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
12.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar herkese iyi forumlar. Yıllardan beri e ticaret sayfalarından macbook satıyorum. Bu yıl aras kargo ile göndermeye başladım fakat 3 ayda 2 macbook cihazımı mahvettiler. Fotoğrafları ekliyorum.

-ilk 2 fotoğraf başına bir şey gelmeden önce çekilen fotoğraflardır.
    -son 3 fotoğraf alıcıya ulaştığında kutudan çıkan pcnin fotoğraflarıdır. ARAS İLE GÖNDERDİĞİM MACBOOKUMUN HALİ

• ups harici çöp
  • aydinsukru kullanıcısına yanıt
    Olabilir. İlçemde maalesef o seçenek mevcut değil.
  • Hocam kargo hakkında yorum yapamayacağım. Sormak istediğim soru e ticareti yaparken nasıl bir yol izliyorsunuz? Kimden alıp, nerede satıyorsunuz?

Yurt dışından getirtip, sahibinden de satmak gibi bir şey mi bu? Biraz bilgi verir misiniz :)
  • Yazik

Urunu iade mi aldiniz ne oldu?

Kargoyu dava edin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11 52 7 -- 17 Şubat 2017; 1:5:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mng cok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZinedineZidane kullanıcısına yanıt
    Bugün mng ile göndermeye başladım. Gittigidiyor anlaşması da varmış iyi oldu. Bakalım onlarla sorunumuz olacak mı
  • Neden tutanak tutturmadiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan kişiye öyle göndermediğimi ikna ettim önce daha sonra aramızda anlaştık fiyatta indirim yaptım filan öyle çözdük.
    Aynı kargo daha önce macbook air cihazımı düşürüp köşesinde darbe oluşturdu. 2.el ürünlerde falan filan diye saçmaladılar.
  • Kadınİstiyorum kullanıcısına yanıt
    -Yurtdışından birşey getirtip satmıyorum. Sadece macbook alıp satıyorum. Gittigidiyor ve sahibinden aracılığıyla.
  • Daha önce macbook air cihazımı düşürüp köşesini mahvetmişlerdi.
  • Aras kargo dip dip dip diye reklam var bilir misin

• Vah vah çok kötü olmuş hocam paketleme ile bu darbelerden korunamazmı cihaz ?

• paketlemeyi düzgün yaptım hocam. kutuda pek zarar olmamıs kesin ağır birşey düşmüş sanırım üstüne.
  • Düşürmüyorlar standart taşıma yöntemleri bu, kaldırıp atmak.

• elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    aras mng yurtici evime çok yakın hepsi yan yana hocam aras ve yurtiçi elemanları bizim burda kargoları beton zemine fırlatarak araçtan indiriyor mngde düzgün insanlar çalışıyor böyle bir durum yok çok sinir bozucu bir durum
  • Nasıl paketleme yapıyorsunuz merak ettim.
  • aydinsukru kullanıcısına yanıt
    Mng ile göndereceğim bundan sonra. Önceden anlaşmaları yoktur gg ile ama artık varmış 6.5 liraya yolladım bugun. Kutuya en az 4 tane kırılabilir yapıştırdım.
  • Hocam iki tarafına da köpük koyun öyle verin kargoya

• Orjinal macbook kutuları çok sağlam oluyor ve cihaz kutuya cup diye oturuyor. Ne tür bir koli ile yolladınız? Yeteri kadar baloncuklu poşet falan koydunuz mu içine?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.