Şimdi Ara

Arapların Türkiye'den Toprak Yer alın çağrısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
7.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Twitter'da gezerken Türk lirasının değer kaybetmesini takip eden Arapların profillerine girdiğimde Türkiye'den toprak ve yer alın çağırısı mesajlarına denk geldim.. (Lawrance of Arabia) filmide aklıma gelince gerçekten sinirlerim bozuldu. Bu araplar yüzünden Osmanlı imparatorluğu çöktü.. Bu araplar yüzünden bir Amerika gibi güç olmaktan alikoydular bizi.. Şimdi tek yaptıkları Dubai de zengin yaşamak daha 18 yaşında altlarında Lamborghin son model hepsinde araç var , ülkemiz de bile görgüsüz ce Lamborghin de karpuz satmak nedir ? Ben Avrupa'ya gittiğimde başka bir ülkede Türkçe konuştuğum zaman bu ülkede isen bu ülkenin dilini konuşmak zorundasın diye azar yedim! Şimdi Eminönü örnek iş görüşmesine gidiyorsun arapça biliyormusun diye soruyorlar.. Ben bu durumdan hiç ama hiç memnun değilim çünkü Tarihimizi Biliyorum! Bilmeyen varsada en azından Lawrance of Arabia filmini izleyip bilgi sahibi olsun! Arapların Türkiye'den Toprak Yer alın çağrısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İsgale gelen ingilizleri güllerle karşılayan araplardan ne yapmalarını bekliyorsun?Bugün filistin ağlayıp duruyor İsrail bize zulm ediyor diye.Azerbaycan haklı toprağını almaya çalışıyor arap dünyası ermenistana silah yardımı yapıyor.Peygamber baş edememiş sapkınlıkları ve hainlikleriyle.Bu şerefsizler peygamberin torunlarını öldürdü forumda şurda burda arap fanatizmi yapanlar bunu neden konuşmuyor?
  • ümmete laf yok :D

• Bende arap olsam zengin olsam turkiyeden en guzel yerleri alirdim adamlarda suç yok gerçek suçluyu herkes biliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

Bende arap olsam zengin olsam turkiyeden en guzel yerleri alirdim adamlarda suç yok gerçek suçluyu herkes biliyor

Ben zengin bir Arap olsam ne işim var Türkiye'de gider İtalya veya İspanya'dan yer alırım. Arapların Türkiye'den Toprak Yer alın çağrısı 

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Ben zengin bir Arap olsam ne işim var Türkiye'de gider İtalya veya İspanya'dan yer alırım.  

Alıntıları Göster
    bizim ege-akdeniz kesimi özellikle, oralara kıyasla aynı güzellik ama 20'de bir fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

Bende arap olsam zengin olsam turkiyeden en guzel yerleri alirdim adamlarda suç yok gerçek suçluyu herkes biliyor

zengin olmanı anladıkta arap olmaktaki bu özenti neden

• Ekonomi şahlanıyor sen ne diyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Ben zengin bir Arap olsam ne işim var Türkiye'de gider İtalya veya İspanya'dan yer alırım.  

Alıntıları Göster

Türkiye'deki fiyata alabiliyorsan almak mantıklı tabii ki

• din kardeşlerimiz hakkında düzgün konuşun bunlar bilerek açılmış fake hesaplar

• Erdoğan durdukça her şeyi satın alırlar.

• Zaten araplar alsın diye özel çaba gösteriliyor.
    Panik yok. Çulsuzuna çullusuna hepinize yetecek kadar yerimiz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 4 Kasım 2020; 6:35:51 >
  • twitte arazi almakla ilgili birşey yok ama ülke kelepir bu ara.Kim olsa alır.

• mgora kullanıcısına yanıt
    Türk lirasının düşüşle ilgili konu altına yazmışlar.Alin diye biz aldık alabildigimiz kadar filan diye yazmışlar arapça yazıları özellikle translate den çevirin

• dolarla baktığında ucuza gelir ama asıl en tehlikeli yer burası Melhame-i Kübra bu topraklarda yaşanacak

bu arsa alın diyen dangozlar dünyanın siyasi ve askeri durumunu görmüyorlar mı ???

Türkiyenin 4 tarafı abd üsleri ile sarılmış vaziyette asya bölgesine tonla gemi yığıldı halen gönderilmeye devam ediyor

doğu akdeniz desen o da aynı artık kırılma noktasına doğru gidiyor adım adım her yer zaten şu son abd seçimi bir şeylerin başlangıcı olacak gibi

• o filminde yönetmenini unutma o vakit figuranlar geli geçer.Arapların Türkiye'den Toprak Yer alın çağrısı 

• Akp vatana ihanet etmiş bir partidir. Bunu birgün herkes konuşacak. Az kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uçkuruna düşkün araplar için berarus oluruz en sonunda.

• Elindeki, avcundaki ne varsa satıp, sattılan adama uşak olacaksınız,
    Daha iyi günleriniz bir keyif çayı için neşelenin.

• şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Ah o gılışdar yok mu gılışdar.

• İsgale gelen ingilizleri güllerle karşılayan araplardan ne yapmalarını bekliyorsun?Bugün filistin ağlayıp duruyor İsrail bize zulm ediyor diye.Azerbaycan haklı toprağını almaya çalışıyor arap dünyası ermenistana silah yardımı yapıyor.Peygamber baş edememiş sapkınlıkları ve hainlikleriyle.Bu şerefsizler peygamberin torunlarını öldürdü forumda şurda burda arap fanatizmi yapanlar bunu neden konuşmuyor?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.