Şimdi Ara

Araplara Karşı Duyulan Anlamsız Nefret (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
9.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Off ne kadar içerledim, ne kadar korktum bir bilsen. Söyleyecek bir şeyi kalmayınca "bUnU rEelDe sÖylE de yUmRuĞu yE" sığlığına geçiş yapmışsın ama şaşırmadım.
    Çok korktuğumu belirtmiş miydim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekte başkasının yüzüne söyleyemeceğin şeyleri burada da söyleme o zaman. Ayrıca o yazıyı yazmak için çok uğraşmışsın anlaşılan.

• JoiWoo kullanıcısına yanıt
    Din adamların dini sen ne karışıyorsun ya? Adam gelip sana bırak bizim dinimizi dese sen ne diyebilirsin?

• Biraz uğraştım evet

• Tamam güzelim ben uyuyorum, iyi geceler.

• Senin ne yazdığın ortada. Kafanda sorun var herhalde. Agnostik falan seni gönderelim suriyeye orada takılırsın.
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Evet, birtakım psikolojik problemlerim var ama eline kitap almamış cahil biri olmaktan daha iyi bence.
    En azından ben öyle düşünüyorum ve fikrim de değişmeyecek açıkçası.

• çok sevdiğiniz araplar filistinliler değil mi 100 yıl önce Türkler’i sırtından vuran

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yoo dinlerinide kabuk etmiyoruz onu kim dedi.
  • Konu açan üyeye katılıyorum, sonuna kadar haklı. :)

Özümüzü açıklamış, biz ülke olarak çok bencil bir milletiz ne yazık ki. :)

Ha hükümetin politikalarında hatalar yanlışlar yok mu Suriye 'liler için var orada hak verdiğim yerler var ama bazıları resmen ırkçılık için can atıyor onların içinde de provakatörler de kol geziyor.

Misal Suriye 'liler alındı iyi güzel ve kamplar yapıldı bu da iyi güzel vasıflı olanlara eğitimde üretimde ve sağlık hizmetlerinde görev almaları sağlandı (Suriye 'liler için) bu da güzel amaaaa taaa ne zaman şehirlerin içine saldın başı boz gezmelerini sağladın dilenci gibi ortada sağ da sol da cam silme mendil satma para isteme dilenme işlerine bulaştırdın artı ucuz işçiliğin önüne engel olamadın işte hükümet burayı kaçırdı ve bozdu bu yüzden de hükümeti eleştirmek kaçınılmaz oluyor ama Suriye 'lileri aldık diye ya da onlar bizden değil ölsünler diyecek kadar küçülecek bir millet değiliz, bu Gürcistan 'da yarın bir şey olsa onlar içinde geçerli Yunanistan içinde geçerli çünkü bu ülke zamanında yaklaşık 350 bin kadar Bulgaristan göçmenini aldı ki o dönem nüfusumuzun tam yüzde 5 'lerine tekabül ediyordu bugünde Suriye 'liler geldiğinde yüzde 5 10 'una tekabül ediyor yaklaşık olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Yoo dinlerinide kabuk etmiyoruz onu kim dedi.
    Kendi adına konuş üyeee, ülken islam ile bütünleşik, aç nüfus cüzdanının arkasına bak bakalım dini ne yazıyor, ha bu arada sildirmek istiyorsan git başvur o yazıyı oradan resmi olarak kaldırma hakkı verildi senin gibilere. :)
  • Sen hiç araplarla aynı ortamda bulunmamışsın heralde.
    Ben suriyelilerle iç içeydim hepsi katıksız leş artı çöp.

• ekrembjk1903 E kullanıcısına yanıt
    100 yıl önce 1000 yıl önce hayırdır kaç yılında yaşadığının farkında mısın bu saçma şeyleri bırakın çünkü bunu diyenlere güzel bir sözüm var, İngilizler dayanmadı mı Çanakkale 'ye 1900 'lerde haa def etmedi mi dedelerimiz ninelerimiz Atatürk ile eeeeee İngilizler düşmanımız ise bizim vatanımıza baş koymuşlar ise neden bugün ticaret anlaşmaları yapıyoruz, neden ithalat ihracat yapıyoruz neden ülkemizin bir kısım vatandaşları orada vatandaşlık hakkına sahip ya da iş güç oturma hakkına sahipler neden ülkemizde sayısını bilmediğim ingilizler burada yaşıyorlar eğitim veriyorlar akademisyen olarak görev alıyorlar neden ülkenin bir kısım isyankar genci bugün kapılar açılsa İngiltere 'ye gitmek için soluksuz can atacak şekilde nirvana yaşıyorlar eeeee düşmanımıza köle olmaya gitmeye razı kesim var ama olay arap olunca ürdün suriye mısır katar car curt olunca öcü ka ka kötü ama ingiliz olunca yerleri silmeye razıyım abi yeter ki alın kulunuz köpeğiniz olayım abi diyecek kadar şuursuzla yaşayan milletiz.

Dedelerimiz ninelerimiz ve Atatürk yemin ediyorum boşuna kan dökmüşler mücadele etmişler bugünleri görselerdi kıllarını kıpırdatmazlardı, merak etmeyin gelecektekiler de bize iyi sövecekler yerin dibine sokacaklar.

• Ben arabı kendi ülkesinde seviyorum kendi ülkemde değil

• Irkçı değilim ama arapları sevmiyorum, sevmeyecek kadar da muhattap oldum sanırım. Tabiki istisnalar var arkadaş çevremde ancak leş bir millet. Benden uzak dursunlar başka birşey istemiyorum.
  • Arabi sevmem, seveni de sevmem.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.