Şimdi Ara

Arap Şarkıları Sevenler Kulübü!!!(30 Üye-Yeni üyeler hoşgeldi...) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
3
Favori
91.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @lperen nasılsın osmanlıcı arkadaşım.Ya sizlersin forum yemin ediyorum çok ciddiyim çekilmez vallahi.Osmanlıcı arkadaşlarla uğraşmak benim hobim..Özledim sizi be.Bir daha da beni yalnız bırakmayın.Osmanlıcısız hayat düşünemiyorum?()Evet sizide göreceğiz

osmanlı

• quote:

Orjinalden alıntı: Oriental

quote:

Orjinalden alıntı: alwer

Nancy ajram'ı severim. neredeyse bütün şarkılarını ezbere biliyorum.Eskileri pek dinlemedim

Nancy ajram'ı aynı zamanda güzelliğiylede nam salmış bir bayan...
     Arap Şarkıları Sevenler Kulübü!!!(30 Üye-Yeni üyeler hoşgeldi...)
    Nancy ajram

İşte bu beaa Nancy Ajram .Tüm albümü pc'mde mevcuttur.Hergün 2-3 saat dinlerim kesinlikle aynen bütün şarkıları ezberimde

Nancy Ajram eskiden pek güzel değildi tombul birşeydi.Daha sonra estetik oldu şimdi cidden bayağı güzelleşti.

Hangi şarkısı güzel değilki ?

Ah we noss mu ?
    Law Dallaloni mi ?
    Moushtaka mı ?
    Ana Masry mi ?
    Eynann Tara mı ?
    Elli Kan mı ?
    Meen Da Elli Nesyik mi ?(Sagopa ateşten gömlek adlı parçasında bu şarkıyı kullanmıştır :D)

Hepsi harika ya bütün şarkıları.

Ekle kardeş listeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 28 Ocak 2009; 3:04:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hüso58

@lperen nasılsın osmanlıcı arkadaşım.Ya sizlersin forum yemin ediyorum çok ciddiyim çekilmez vallahi.Osmanlıcı arkadaşlarla uğraşmak benim hobim..Özledim sizi be.Bir daha da beni yalnız bırakmayın.Osmanlıcısız hayat düşünemiyorum?()Evet sizide göreceğiz

osmanlı

Valla bende sizleri seviyorum kardeşim sizler bu forumun güllerisiniz , komiklik kaynağısınız

hüso Seni büyük bi zevkle takip ediyorum . Neyse başka bi konuda devam ederiz bu yoğun sevgi içerikli mesajlarıma konuyu saptırmayalım sayın hüsocuğum.

• quote:

Orjinalden alıntı: @lperen

quote:

Orjinalden alıntı: hüso58

@lperen nasılsın osmanlıcı arkadaşım.Ya sizlersin forum yemin ediyorum çok ciddiyim çekilmez vallahi.Osmanlıcı arkadaşlarla uğraşmak benim hobim..Özledim sizi be.Bir daha da beni yalnız bırakmayın.Osmanlıcısız hayat düşünemiyorum?()Evet sizide göreceğiz

osmanlı

Valla bende sizleri seviyorum kardeşim sizler bu forumun güllerisiniz , komiklik kaynağısınız

hüso Seni büyük bi zevkle takip ediyorum . Neyse başka bi konuda devam ederiz bu yoğun sevgi içerikli mesajlarıma konuyu saptırmayalım sayın hüsocuğum.

TEŞEKKÜR EDERİM APO'CUĞUM. OSMANLI ALPEREN Aaa beni takip etmezsen küserim sana.. osmanlı
    yaş kaç bu arada...Merak etti.hüsocuğum felan...

• nancy ajram cıyım bende
    heme kendı hem sesi gusel
    gerci estetıksız halini gırmek ıstemez kımse ama :))
  • kusura bakmayın, ben yeniyim, Arap Şarkıları bölümüne nasıl üye olacağım. ilginiz için teşekkürler.
  • Arap müziğinin Türkiye'de gençler arasında son zamanlarda büyük bir ilgi görmesinde Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) üstadın etkisi büyüktür bence.Bende çok severim Arap ezgilerini.Ve gerçekten o sample lerden beat yapmak nereden baksanız dahiyane bir fikir.
  • arap mı ?... böğğğğ..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Horus_Aha -- 13 Mart 2009; 22:11:39 >
  • beni de katın üyeliğe bende arab şarkılarını çok severim bilgisayarımda bolca mevcuttur ama bu aralar bulmak da zorluk cekiyorum sürekli takıldığım bir site vardı kapanmış sizin önere bileceğiniz siteler varmı ?
  • merhaba beni de ekler misiniz? bende pop tarzi sarkilari begeniyorum
    Myriam_Fares-Ana_Wel_Shoq
    Marwan_Khory-Aser_El_Shog
    Asala_Nasri-Aktar
    Saber el Robaey- Ya Baba (sidi mansour)
    bunlar yazilanlarin disinda begendigim sarkilar
  • arap şarkısımıdır bilmem ama şu çarkıfelekte tatil çıkınca çalan müzik ve bu türden müziklere bayılıyorum eğer arap müziğiyse onlar ekleyin benide
  • ÜNLÜ ARAP SANATÇILARI GENİŞ BİLGİ İÇİN AŞAĞIDA VERDİĞİM LİNKİ TIKLAYIN SÜREKLİ GÜNCELENİYOR VE EKLENİYOR.

TIKLA
  • eastchild-arabian legends dinleyin tavsiye ederim
  • ya kimse Haifa Wehbe yi yazmamış
  • Benide ekleyin arkadaşlar Khaled-Taha-Faudel-Amr Diab favorilerim.Khaled Didi,Aicha,Abdel Kader-Faudel Eray,Tellement N'nrick-Taha Menfi,Ya Rayah on numara parcalar.Hepsi Cezayirli oldu ama bir dahakine Amr favori parcalar yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FauFau -- 21 Haziran 2009; 1:21:44 >
  • arkadaşlar size benm açımdan çok önemli bi sorum olcak bana eski mısır şarkıları şarkıcı isimleri mp3 sitesi ne bulabiliyosanız yardım edebilirmisiniz
  • www.sis.gov.eg

www.mazikana.com
  • arkadaşlar arap müziğinde genelde hareketli müzik tat verdiği için yeni sanatçıları tanır herkes. ama arap müziğinin klasik olan eski şarkılarında tat vardır asıl . bir alıştınızmı vazgeçemezsiniz. ben 9 yıldır a. halim şarkıları söyleyen HANİ SHAKER dinliyorum. müthiş sesi var. arap müziğinin kralı diye anılır mısırda. dinleyeniniz varmı bilmiyorum ama bir dinleyin çok beğeneceğinizi umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alaris

ya kimse Haifa Wehbe yi yazmamış

arapların banu alkanı..ses bence sıfır. görüntü derseniz notu siz verin
  • Mezdeke şarkıları ve Abdülkadir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.