Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Arama Yaptıramıyorum Forumda Deli Oldum

4
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Arama Yaptıramıyorum Forumda Deli Oldum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1008 Mesaj
      15 Şubat 2005 00:09:22 Konu Sahibi
      Aşağıdaki arama bölümüne en yazarsam yazayım bulmuyor. Mesela gördüğünüz gibi orada norton ayzdım ama hiçbişey bulamadı. Arama sonuçlarında şöye bir sonuç çıkıyor. Sani kullanıcı adımı tanımıyormuş gibi anyone diyor. Ne anyoneı kardeşim kırk yıllık frukum ben nerden çıktı anyone. Deli ediyor deli

Ara >> Bu kriterlere Tüm kelimeler bu terimler ile [ norton ] bu kişi taradından"Anyone"

|
      |
      15 Şubat 2005 00:18:21
      sana katılıyorum biçok şeyde çıkmıyor başka zaman arattığım zaman çıkıyo bir süre sonra gene aratıyomdedğin gibi çıkmıyo
      ben de anlamadım naıl bi iş görende forumda öle bi konu açılmamış zanneder hani bilmesek
      |
      |

HAYALCE.net---> Photoshop-3dmax-forum-vs......
    • Yarbay
      4606 Mesaj
      15 Şubat 2005 05:30:06
      forumun arama motoru gecici bir süre aktif değil bu yüzden olmuyor...
      |
      |
      02 Mayıs 2005 02:30:00
      bu konu eskiye dayanıyor ama yeni topic açmadan sitemde bulunmak istiyorum buradan. ya şu site içinde aramalarda "msn" yazsamda sıfır sonuç geliyor birde gereksiz topic açanlara kızıyorum ya yokmu bunun bi halli yolu.
      |
      |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
      "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
      Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
      Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
      Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
    • Çavuş
      77 Mesaj
      02 Mayıs 2005 03:19:37
      sanırım bi problem var binbaşı koymuş noktayı
      |
      |
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.