Şimdi Ara

ARALIK KISA DÖNEM ASKERLİK İÇİN KASIMDA SON BAŞVURU YAPACAKLAR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aralıkta askere gideceğim son muayenemi yaptırdım 1-20 kasım tarihlerinde şubenize gelip başvurun dediler ama daha gidemedim giden varmı uzun srüyormu prosedür nedir zarf geldi memleketten bilgisi olan paylaşırsa sevniirm

• Kasım ayı içerisinde şubeden sevk evraklarını alacaksın..
    Şu ana kadar işlem gerçekleştirebilen aday sayısı epey az..
    Şubene gittiğin zaman işlemeni görebilirler, bugün git şu gün gelde diyebilirler..
    Fakat şubeden zarf'ını alan nadir arkadaşlar 40-45 dk. içinde bittiğini söylüyor..
  • ben müracat ettim bir sayfa doldurdum 3 diplama otokopisi 2 nüfüs cüzdanı fotokopisi herikisinide sahisinide istiyorler bana bir gün verdiler
  • BEN GİTTİM KARDEŞ 3 NÜFÜS CÜZDANI 4 DİPLAMA FOTOKOPİSİ
    İSTEDİLER DAHA SONRA RANDEVU VEERDİLER BEN RANDEVU
    ZAMANINI BEKLİOM HEMEN GİDİP SENDE BAŞVUR ŞUBEYE
  • Ohoo bide gün verip sonradanmı çağrıyorlar yandık desenize neyse yarın bi gdiiym bakalım nasılmış
  • Lanet olsun böyle işe bugün sabahın köründe gittik sıraya gittik bi sürü kalabalık vardı doğru dürüst sıra bile yoktu en son çıktı asteğmen arkadaşlar başvuru içn form yok buranın telefonunu alın arayın form gelince başvuruya gelirsiniz dedi!!
    Bu kadar basitmi ya bi form bulmak çokmu zor tam askerlik dönemi altı üstü on gün bile kalmamış bitmesine böye saçma bi sebepten bizi salladılar haftaya bi form yoksa kopi çektirirsin çğaltırsın onu verirsin ama işten izin alıp gitmişiz zaten falan filan saçma bi iş işte askere gitmeden askerliğn saçmalıklarıyla karşılaşmaya başladık sonmuz hayrolsun !!
  • daha önce askerlik kararı aldırırken muayene olduk sonra askerlik durum belgemizi aldık şimdi aralıkta sınava gircez de bu süre içinde tekrar mı muayene olmamız gerekiyor yani nedir anlamadım???
  • hayır tekrar muayene yok arkadaşım
    quote:

Orjinalden alıntı: witoosml

daha önce askerlik kararı aldırırken muayene olduk sonra askerlik durum belgemizi aldık şimdi aralıkta sınava gircez de bu süre içinde tekrar mı muayene olmamız gerekiyor yani nedir anlamadım???
  • İşkence tek kelimeyle..
    Sabah yedide gittim şu saat oldu.. beş beş buçukta giden elemanlar bile giremedi hepsini öğleden sonraya salladılar işlemleri dün yarım kalanları alıyorlar... liste yaptık güya ama bugün yetişmeyenler pazartesi sıfırdan sıraya giriyo..
    Askere gitmek istemezsin almazlar gitmesen gel derler nasıl iş anlamadım niye insanları bu kadar sıkıntıya sokuyolar!!!
    Bi insanın işi yarım saat sürüyomuş içerde üç tane memur varmış ama sabah 8.30dan 11.30a kadar ondört kişiyi bile yapamıyolar !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk

İşkence tek kelimeyle..
    Sabah yedide gittim şu saat oldu.. beş beş buçukta giden elemanlar bile giremedi hepsini öğleden sonraya salladılar işlemleri dün yarım kalanları alıyorlar... liste yaptık güya ama bugün yetişmeyenler pazartesi sıfırdan sıraya giriyo..
    Askere gitmek istemezsin almazlar gitmesen gel derler nasıl iş anlamadım niye insanları bu kadar sıkıntıya sokuyolar!!!
    Bi insanın işi yarım saat sürüyomuş içerde üç tane memur varmış ama sabah 8.30dan 11.30a kadar ondört kişiyi bile yapamıyolar !!!

şimdi asker olmak için uğraşıyorsun, asker olduktan sonra da şu askerlik bir an evvel bitsin diyeceksin... askeriye de mantık yok cümlesini sürekli hatırlayacaksın . bekle ve gör...

• quote:

Orjinalden alıntı: profurio

quote:

İşkence tek kelimeyle..

şimdi asker olmak için uğraşıyorsun, asker olduktan sonra da şu askerlik bir an evvel bitsin diyeceksin... askeriye de mantık yok cümlesini sürekli hatırlayacaksın . bekle ve gör...

Bende bu ne biçim laf derdim. Kızardım söyleyenlere. İşlemlerim başladı. 2 gün sabrettim, 3. gün çıldırdım ve bu lafın doğru olduğunu anladım.

Askeriye kapısının içinden girdiğinizde 15-20 dk da işim biter demeyeceksiniz. Saat 5 de işiniz biterse ellerinizi açıp dua edeceksiniz.

• Yaa bu ara cidden bayıldım daha sonra gidicem şansımı tekrar denicem bu açıköğretim kaydı bu hafta bitiyomuş sanırım er başvurularıda bu hafta başlıyomuş ne zaman gitsek anlamadımki"!!
  • quote:

Yaa bu ara cidden bayıldım daha sonra gidicem şansımı tekrar denicem bu açıköğretim kaydı bu hafta bitiyomuş sanırım er başvurularıda bu hafta başlıyomuş ne zaman gitsek anlamadımki"!!

öncelik sırası yedek subayların ilk sizi almak zorundalar belirtin yedek subayım adayıyım diye
  • O kalabalığın içinde gelde belirt adamlar laftan anlamıyoki :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.