Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
193
Favori
159.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uydu net düşünüyorum gece akk sınırsız cazip geldi 50gb akk li peket yetermi acep download severim:)
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    00.00-09.00 arası kullanımlarınızı kontrol altında tutmalısınız. İndirme,film izleme, yüksek kalitede yayın izleme gibi işlemleri de gece yaptığınız sürece problem yok
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    KESİNLİKLE BU HAFTA ALICAZ BAKALIM CAZİP OLANI
  • İstanbulda TTNET Fibernet kullanıyorum ve bağlantı kopukluğu yaşamıyorum. Berbat bir internete sahibim ama türkiye geneline baktığımda olabildiğince stabil ve kesintisiz kullanabiliyorum(ülke genelinde internet rezil olunca benimki iyi sayılabiliyor). Yıllardır TTNET deyim ama AKK her ayın 20 sine gelmeden bitiyor. Son 3 aydır 15 ine zor dayanıyor. Evde 4 kişi 8 10 cihazdan bağlanıyoruz haliyle de çabuk bitiyor. Superonline 24 ay taahütlü limitsize geçmeyi düşünüyorum ama ya beni üzerlerse? Oturduğum sitenin bütün sokaklarına fiber kablo döşediler daha yeni, buraya ofis açtılar 4 5 defa kapımıza geldiler. Ya bağlantı kopuklukları dur durak bilmezse vs yaşarsam bir de boşu boşuna ceza ödeyeceğim. Sizin Superonline ilgili görüşleriniz nedir? Tecrübeleriniz nelerdir?
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Hocam uydunet geçip küfürbaz olan 2 tanıdığım var. Zaten uydunete geçen 2 adet tanıdığım var. Bilmiyorum biraz daha araştırsanız mı acaba. Biri istanbulda twitch takip ediyorsanız PintiPanda, diğeri ise üniversiteden arkadaşım Bursadaki evine bağlattı ve nasıl kurtulacağını düşünüyor, 24 ay taahütlü çünkü.
  • Kitmaker kullanıcısına yanıt
    Kocaeli'de kendim kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım kopma adına. Bir kere modem arızası oldu, evime kadar gelip yeni modemle değiştirip ayarları yaptılar. İlgili bir firma eskiden olsa belki denebilirdi ama artık arkasında Turkcell var
  • Madem AKK adalet yerini bulsun diye var, şu 300 500 liralık paketlerde niye yok? Adalet niye o paketlerede sağlanmıyor
  • Göknet istanbulda yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Paralı adalet Bu miktarları herkes veremeyeceğine göre, internet hattına da çok fazla yüklenen kişi olmayacaktır düşüncesindeler herhalde. Yukarda japonya nın internete ödediği ücreti paylaştım düşündürücü gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 27 Ocak 2016; 3:33:26 >
  • Bende yeni bir arayış içindeyim. Uydunete geçsem mi yoksa sol ile devam mı etsem bilemiyorum. Benden ayda 100 lira gidiyor bu mükemmel firmalarımıza

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu an geçmeye yakınım ama inşallah 24 ay taahüt olayı beni yakmaz, yakacaksa da yolun başında yaksın. 12 15 ayın fiyat farkını ödemek zorunda kalmak beni bitirir. Bir de taşınma durumunda taahür söz konusu olmuyor değil mi? gittiğim yerde de kullanabilirim?
    Gittiğiniz yere taşıyabilirsiniz sadece belirtilen süre boyunca farklı tarifeye geçemez veya kapattıramazsınız
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    Şu an en uygun tarife s.online 25mbps akk sız. Altyapı yoksa veya Teledünya vs. izliyorsanız uyduneti tercih edebilirsiniz
    Japonya hadi dünya teknolojisi belki ucuz olabilir ama bulgaristanda bile 100 mb çok ucuz ya. Adamlar yanı başımızda bide. Bizde her kurum herkes herşey birbirine geçirmeye çalışıyor koruyup kollayan yok sahip çıkan yok.
    Bulgaristanda yaşayanlar 9gag gibi ortamlarda ülkelerinin durumunu ortaya seriyorlar, adamlarda asfalt yol yok, olanlar paramparça olmasaymış daha iyiymiş. Ama internete gelince ileri görüşlülük dünyayı eş zamanlı takip etme var.
    Aynen teledünya var ve sol akksiz o paket ile 122 lira gibi bir rakama geliyor. Uydunete geçersem zaten sınırsız değilde 250 gb lık pakete geçeceğim. Tek sorun uydunetin nasıl olacağı. O yüzden çok kararsızım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardeşim iyi güzelde herşey yol mu? Devir teknoloji devri ne internet altyapın var ne bir donanım devin var ne yerli bir üretimin var yani demek istediğim anca yol yapıyoruz rezidans dikiyoruz böyle bir yere varamayız ki.
    hocam bunu nasıl çıkardınız anlamadım, ben yolları "bile" yok dedim. Yani en temel şeylerden biri bir ülkedeki, yanlış mı söylüyorum internet daha mı temel?
    Dış dünyaya açılan yoldur internette hocam Bu tartışma konusu olmamalı, en azından burada olmamalı. Anlayışınız için teşekkürler
    Ben yanlış anlaşıldım zaten, cümlem biraz bozuk olmuş. Ben Bulgaristanın internet karşısındaki tutumunu destekleyen bir mesaj atmak istemiştim. Asfalt yol yapmamışlar internetten daha öncelikli olmasına rağmen ama çağın teknoloji çağı olduğunu farkındalar ve internetleri dünyada hatrı sayılır hızlarda. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.