Şimdi Ara

Aralık ayındayız. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
2.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • normalde böyle başlıklara yazmayı saçma buluyorum (sonuçta kim niye benim ne durumda olduğumu merak etsin ki) ama bugün içimden geldi.

türkçe: 35 altına düştüğüm nadir oluyor, yazınki çalışmamın ekmeğini yiyorum.

matematik: tyt'de konu eksiğim yok ama son denemelerde 'ilk 12 soru' kısmında fazla zaman kaybediyorum, acil 2018'in a+ testlerini çözüyorum tekrar için (belki ilk 12 soru denemesini de çözebilirim duruma göre). ayt'de 12. sınıf trigonometrisini çözüyorum apotemiden, lti dışında eksiğim yok ama lti'ye geçmeden önce apotemi fonksiyonlardan ötf'yi tarayacağım. bu ay sonuna kadar apotemi trigo, fonksiyonlar ve limiti bitirme planım var.

geometri: konular ve acil geo bitti, karekök lys çözüyorum.

fizik: kütle çekime kadar bitti, neredeyse son iki haftadır mat ve geo çalışıp deneme çözdüğüm için aksattım ama buluşacağız, yakında.

kimya: tyt kimyada bileşiklerin sistematik ve yaygın adlarında eksiğim var sadece, ezberlemem lazım artık şunları. ayt'de organik ve sulu çözeltilerde denge eksik şu an.

biyoloji: tyt biyolojide palmeyi çözmüştüm, 1 yanlış geliyor bazen ctb'den, ısrarla tekrar etmiyorum. ayt biyoloji adına sinir sistemini ve genden proteine'yi biliyorum sadece, senin biyolojin alacağım.

sosyal: genel kültürle 15-20 yapıyorum, coğrafyanın zorluğuna bağlı.

• basilhallward kullanıcısına yanıt
    Karekök ayt ile lys arasında çok fark var mı?
    Senin biyolojinin CTB’si süper bu arada tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kebbab -- 4 Aralık 2020; 18:51:32 >
  • ayt'sinin içeriğini bilmiyorum ama lys daha kalın, 'ayt sadeleşmiş hali' diyebiliriz sanırım buna göre. teşekkür ederim öneriniz için, alırsam tyt-ayt almayı düşünüyorum zaten

• TYT Türkçe: Bitirmiştim denemelerde de iyi geliyordu dil bilgisinde körelmişim belki bu dönemde tekrar atabilirim dil bilgisi için.

TYT Sosyal: Limit el kitaplarını edindim oradan okuyacağım.

TYT Mat: Geometri ve PKBO'da bir hiç olduğumu fark ettim. Onları halledebilsem 35+ yaparım. O yüzden Aralık Ayında deli gibi Geometri+PKBO kasıcam.

TYT Fen: Fizik duruyor. Diğerlerinde sıkıntım yok.

AYT Mat: 11'im iyi 12'de de Türevle integral kaldı

AYT Fizik:Koca bir boşluk. yana yana nasıl halledeceğimi düşünüyorum

AYT Kimya: Kimya genel olarak iyiydi ama hatırlamıyorum şu an bir şey. 1 aylık bir çalışmayla iyi hale gelir.

AYT Biyoloji: Sadece Bitki Biyolojisi kaldı o da çıkmaz belki

• Merhaba kunduzda güncel indirim kodu arayan varsa büyük harflerle ;
    DENYAK456T

güncelleme geldi %40 indirim sağlıyor.
    indirim, indirimdir sonuçta.

kunduz'la sınava hazırlan, çözemediğin sorulara anında cevap al! bana özel denyak456t koduyla kunduz'u indirimli kullanmaya başlayabilirsin!https://getkunduz.app.link/nIuqPXBf93
  • yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar sınava 6, 6buçuk ay kalmış vaziyette sizin de bildiğiniz gibi. (Mezunum fakat üst seviye temelim yok.) (8-10 saat çalışabiliyorum) (Sayısalım)

Yeni başlamış vaziyetteyim, şuana kadar Tarih ve Coğrafya temizledim.

Aralık 10dan itibaren 20 günlük TYT Kimya, TYT Biyoloji, TYT Türkçe ve TYT Matematik kampı yapmayı düşünüyorum. Kimya, Biyoloji ve Türkçe (D.B. ve Paragraf)'den 1er soru bankası (Kimya ve Biyolojiden Konu + Palme SB, Türkçe kaynak seçmedim hala) bitirmeyi, TYT Matematikten ise Bry a kitabından ilk 12 konuyu temizlemeyi düşünüyorum.

Ocak ayında ise TYT Fizik (Konu + Palme SB) , TYT-AYT Geometri(Konu + "Kaynak seçmedim"), AYT Matematik (Fonksiyonlar Fasikül-Acil Matematik) bitince ardındaki konu gelecek şekilde ve TYT Matematik Bry a'dan geri kalanı temizleyip Bry b'ye geçmeyi düşünüyorum. (Ocak ayı için TYT Mat Bry a 20 gün, Fonksiyon fasikül 10 gün, TYT Fizik 30 gün, TYT-AYT Geometri ufak ufak)

Şubat ayı ve sonrası TYT'den bölüm denemeleri + "AYT Mat ve Fen Konu + SB" şeklinde nisan sonuna kadar devam ederim gibi.

Sizce ne kadar mantıklı ya da gerçekçi ve uygulanırsa beni kaç bine atabilir? (Tavsiyeniz olursa bildirmekten geri durmayın xd)

• DiscoLataBB D kullanıcısına yanıt

Mantıklı hocam. Bana kalırsa ayt matematiğe erken başladıktan sonra ayt büyük çoğunluğu bitmiş demektir. Ayt fkbnin en baba kısımları son kısımları. Zaten fonksiyon ile de başlamışsınız. Onu da tamamen bitirirseniz ayt konusu sayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt türkçe :1 sb dan bitirdim 1 15li deneme de bitirdim 30 üstü geliyor ama dil bilgisi unutmuşum
    Sosyal:10-15 arası geliyor coğrafyadan kaçıyor genelde
    Mat: 20-25 arası geliyor 15 e düştüğü de oluyor zor denemelerde genelde pkob kaçıyor veya problem
    Fen :10-15 biyo 2-3 net geliyor onu arttırırsam ve elektrik ile optiği bitirirsem baya artacak gibi

Ayt mat : LTİ hariç bitti gibi
    Ayt fen: kimya hariç baya eksiğim hiç yok hatta.
    Bu ay sonuna kadar elektrik,optik biyoloji son tekrar yapmayı , ayt kimya (organik haric) bitirmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abicen -- 6 Aralık 2020; 3:50:12 >
  • Ulan ne zamanlardı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.