Şimdi Ara

Aralık ayındayız.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
3
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 gün 6 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JonSnow01 (4 mesaj) LivreSciisBack (4 mesaj) Lasse-Matberg (3 mesaj) yuzyirmi (2 mesaj) basilhallward (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (5 mesaj) (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hadi biraz sohbet edelim. Neler yapıyorsunuz hangi konulardasiniz? Netleriniz nasıl? Hedefiniz ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • hedef
    0-40 türkçe
    0-20 sosyal
    40-0 mat
    0-20 fen

40-0 ayt mat

matematikte sadece mantık kaldı gerisi bitti zaten diğer derslere çalışmıyorum
  • Genel olarak netlerim çok düşük geliyor ve planladığım yerde değilim online dersler çok vakit kaybettiriyor ama yine de pes etmeden hayalimdeki üni için çalışmaya devam ediyorum.

• Hedef ceng moruq ceng yks kasarken biyandan da yudemiden c/c++/c#/phyton/java ve assembly öğreniyorum bazen denemedeki soruları kağıda kod yazıp onu çalıştırarak çözüyorum.

• ayt fen ve lti kaldı işte bakalım

• Up up

• Eşit ağırlığım, AYT coğrafya bitti. AYT tarihe başladım, edebiyatı 1-2 ay sonra hareketlendiririm. AYT matematikte 12. sınıf konuları kaldı sadece. TYT adına da fenden eksiklerimi kapatacağım bu ay, bir de TYT matematiği denemeler ve çözüm videoları eşliğinde tekrar edeceğim. Onun dışına şükür ki bitti TYT.

• Okulların sözde açılacağı tarihe kadar(5 ocak) lti bitirmeyi planlıyorum. Sonrasını bol soru ve fen dersleriyle geçiririm.

• JonSnow01 J kullanıcısına yanıt

Netleriniz nasıl Hocam? Sıkıntıyı nerede görüyorsunuz? Bunu çözmek için bir planınız var mi?

• Var hocam. Yazım kurallarından ve anlatım bozukluğu çoğunlukla yanlış bu hafta sonu onları öğrenecem güzelce. Bir de apotemi tyt sos özet alıp tyt sosyal çalışmaya başlıcam. Tyt netlerim 90 civarı. Bu zamanlarda 100 neti görürüm diye düşünüyordum. Ağustosta da 90 net civarı yapıyordum şimdi de boşuna kaç ay gecirmisim güya çalıştım bir de.
  • TYT Matematikt: Az biraz problem, mantık, küme kaldı.

AYT Matematik: Fonksiyon, Polinom bitti. 2. Dereceden denklemler biraz bitti. Geri kalan matematiklere kaf-3 ile devam edeceğim.

TYT+AYT geometri: Doğru düzgün çalışmıyorum ama orta düzey denemelerde 4-5 net yapıyorum. Zorlasam 6-7 olur. Bu karantina sürecinde Kenan Kara videolarına başlamayı düşünüyorum.

Türkçe: Dil bilgisi 10 konu var desem 2-3 tanesi bitti. Anlam Allah'a emanet. Geçen gün 37 tane işaretledim. 1 dil bilgisi yanlışı 7 de anlam yanlışı çıktı. Hayatımda en çok işaretleme yaptığım Türkçe denemesiydi.

TYT Sosyal: 0

TYT+AYT FKB: TYT kısmı yarım yamalak. Çok üstüne düşmediğim için şans işi.

AYT kısmı ise fizik+kimya+biyoloji'de toplam 4-5 konu bitmiştir ancak verimliliğin az olduğunu düşündüğüm için bir daha baştan tekrar edeceğim.

Böyle işte. Matematik hesaplamalarıma göre Mart'ta bitecekti ama bu gidişle Nisan 1-2. haftasında bitecek gibi görünüyor. Geç olsun güç olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 3 Aralık 2020; 17:59:51 >

• sayısal 50 binden mezunum
    tyt bitti
    integral hariç ayt mat bitti
    fotosentez solunum bitki hariç ayt biyo bitti
    fizik ve kimya için 11. sınıf çalışıyorum şuanlık
    ayt denemesi olmadım bu sene net söyleyemeyeceğim fakat tyt netlerim 95+
  • 12yim 80-90 TYT var
    Türkçede sadece paragraf ve ses bilgisi çözebiliyorum 20-30 net
    Sosyalde 16-20 coğrafya sıkıntı oluyor birazcık
    Matematikte Geometri ve pkob eksik geometrisiz 25+ yapıyorum genelde 28-34 oluyor genelde
    Tyt Fende kimya ve biyoloji bitti 12+ diyebilirim fiziği kendi programıma göre gidiyorum madde>dinamik>elektrik>manyetizma>optik>dalga>modern fizik diye ve sadece madde ve dinamiğin bir bölümünü biliyorum optikte az buçuk var
    Ayt biyolojide sistemler ve protein sentezini biliyorum gerisi duruyor
    Ayt kimyam 0 direkt hiçbir şey bilmiyorum
    Ayt matematikte
    Polinom, parabol, denklemler, trigonon 11.sınıfı biliyorum
    Log unuttum dizi bilmiyorum lti başlamadım
    Geometride üçgenin %60ını biliyorum sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kebbab -- 16 Aralık 2020; 21:44:9 >
  • 12.sınıf eşit ağırlığım tyt türkçe bitti günlük deneme çözüp eksiklerime çalışıyorum 30+net geliyor sosyal boş kalınca çözüyorum ordan da 14 15 net geliyor tyt fende tonguç un özet videolari var onu bi kaç hafta icerisinde bitirecem 7 8 net gelir fenden mat ta ilk sb ye başladım 3 4 5 oda 1.5 ayda bitirmeyi planlıyorum ondan sonra paso deneme çözüp eksiklerimi tekrar edicem sınava kadar 25+ ya çıkarırsam tyt yi yeter ayt daha deneme çözmedim sizce çözeyimmi? Birde mattan köşebilgi problemler ve endemik problemler bitirmeye calisicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janmaster -- 3 Aralık 2020; 23:1:5 >
  • JonSnow01 J kullanıcısına yanıt
    Netleriniz nerden kaçıyor hocam genelde? Sosyal mi?
  • 100 nete çıkabilmek için şu şekilde hedefler koydum kendime.
    Türkçe 35
    Sosyal 15
    Mat 35
    Fen 15 net şeklinde.

Fende 15 neti geçiyorum çoğunlukla. Sosyalde de bilgi çıkarsa baya yatıyorum aşşa 9-10 doğru bile geldiği oluyor. Türkçe ve Matta sınav anına bağlı iyi geçtiğinde 35 net geliyor. Ama Türkçede çoğunlukla yazım kaçıyor ve çıkarsa garanti anlatım bozukluğu yanlış oluyor.
  • Hocam bana kalırsa sosyal ve fendeki yanlışlarınızı kafaya takmayın. Sınavda genelde kolay geliyor. Ve muhtemelen en iyi netinizi yapacaksınız. Ama mat ve tr iyi tutarsanız sınavda da sıkıntı çekmezsiniz. :) yazımı da son hafta bakarsınız. Hallolur yani bana kalırsa.
  • Hocam hallolur da zaten aytde pek eksiğim yok. Tyt netim de moralimi bozmaya başladı artık. Biraz yükselme görürüm motive olurum belki.
  • Anlıyorum hocam.:) özdebir sınavına girmiş miydiniz
  • TYT Mat: PKOB kaldı sadece fonksiyonu da bu hafta bitirdim tyt-ayt birleştirip.

AYT Mat:Trigo geçicem fonk 2 parabol bitti (Log-Dizi de bitti Trigo ve lti kaldı bir tek)

Geometri:Çemberde Alandayım biter yakında o da.

TYT Fen:Kimya bitti Biyoloji Ekoloji kaldı Fizik ise berbat Optik Dalgalar bitti Harekete başlamadım daha

AYT Fen:Başlamadım bile.

Türkçe:Her gün paragraf ve yavaş yavaş da dil bilgisi hallediyorum.

TYT Sosyal:Apotemi nin özet kitabını aldım ordan halledicem zamanla.

Netler 80-90 civarları değişiyor. Hedef ilk 15k falan Tıp istiyorum. Fizik için önerilerinizi bekliyorum :)

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.