Şimdi Ara

Aralik ayinda ne yapmam lazim kararsizim bakar misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12. Sinif tm ogrencisiyim tm icin ygs konulari kasim son haftalarina dogru bitecek veya daha erken belli olmaz benim sormak istedigim Aralik gibi ygs fen mi calisilmali yoksa lys edebiyat ve mat mi koruklemeli ?( 11. Mat 2 ve edebiyat konularim saglam) bunlari goz onunde bulunduraraktan degerli arkadaslar ne yapmam gerekir aydinlatirsaniz hos olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ocak-Şubat ayları bol deneme çözmeniz gereken zamanlar o yüzden Aralık ayını YGS fene ayırmak netlerinizi artırır daha iyi olur.Hedefiniz yüksekse tabi.Bence LYS edebiyat YGS'den sonraya çok rahat yetişir.Ama tavsiyem LYS matematiğini bırakmayın,ona devam edin.
  • uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam suan edebiyat haric tum tm derslerini goturuyorum zaten mat 2 de dahil hedefim Ankara hukuk

• HarveySpacter H kullanıcısına yanıt
    İnşallah ulaşırsınız o zaman.Cumhuriyet edebiyatı çok önemli bildiğim kadarıyla.Mesela böyle önemli konuları YGS öncesine alabilirsiniz,temel oluşmuş olur.Daha az soru çıkan konuları da YGS'den sonra halledersiniz.Bence böylesi makuldür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchihagaeshi -- 15 Ağustos 2017; 11:6:52 >
  • uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• aralık ayında ygs senden ne ister
  • Hocam ygsyi bitiriyorsun ama netler nasıl geliyor onları yazar mısın
  • PeteMitchell01 kullanıcısına yanıt
    Hocam bitti demedim konuda kasim araliga dogru biter dedim onyargili olarak cevaplamassaniz sevinirim ben de farkindayim bi kitap cozmekle bitmedigini benim bitmekten kastim konulari pekistirip eksigimi birakmama hedefim

suan tur 30 sos 27 mat 25

• TheKr1mzz kullanıcısına yanıt
    G R I K O C L A N D I N!

• Hocam şu son 1 ayda ne çalışmayı düşünüyorsunuz?

Netler aynı hemen hemem tür ve mat biraz daha yüksek benim.Bir de coğrafya için palme önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexi Pavlovich -- 16 Ağustos 2017; 19:43:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HarveySpacter H kullanıcısına yanıt
    Hocam estağfurullah ben kötü bir şey demek istememiştim yanlış anladınız
  • PeteMitchell01 kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer yanlış bir şey dediysem kusura bakmayın bazıları var böyle direkt hunharca saldırıyor sizi onlardan sandım siz kusura bakmayın asıl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.