Şimdi Ara

Aralık 2011 Masaüstü Görüntüleri ~

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
87
Cevap
0
Favori
9.624
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Temalar >> Aralık 2011 Masaüstü Görüntüleri ~
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5821 Mesaj
    Arkadaşlar, Aralık geldi, konuyu kimse açmadı galiba, ilk ben başlıyım :)

|
    |

|
    |

Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Önderi ve İlk Cumhurbaşkanı,Gazi Mareşal,Başkomutan,Başöğretmen,Ulu Başbuğ,Kağan,Mustafa Kemal Han Hazretleri Diyeceksiniz.
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Aylık masaüstü konuları öldü.Tek bi başlık açaıp masaüstlerini orada paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhoOp -- 2 Aralık 2011; 19:09:47 >
    |
    |
    Wall için link lütfen???

@HEISENBERG ;
    o hangi filmdir acaba, öğrenebilir miyim?
    |
    |
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 &amp; Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue | Iphone 7 32GB Jet Black | PHILIPS 65PUS8204 65" TV
    Steam PSN TvTime
  • Yarbay
    2385 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

@HEISENBERG ;
    o hangi filmdir acaba, öğrenebilir miyim?

Breaking Bad adlı dizi.IMDb sıralamasına göre dünyanın en iyi ikinci dizisi.
    |
    |

Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Önderi ve İlk Cumhurbaşkanı,Gazi Mareşal,Başkomutan,Başöğretmen,Ulu Başbuğ,Kağan,Mustafa Kemal Han Hazretleri Diyeceksiniz.
  • Yarbay
    4711 Mesaj

Artık masaüstü konularımız işlemiyor kimse kimseye yorum falan yapmıyor..
    |
    |
    |
    |
    Mesajım bulunsun,tema bölümüne olan ilgi azaldı sanki.Eskilerden birkaç kişi takip ediyor sadece.Yaza doğru bu ilgi artar umarım.Yeni katılan arkadaşları görmek güzel :)

Orijinalden alıntı: Ahm-@

Mesajım bulunsun,tema bölümüne olan ilgi azaldı sanki.Eskilerden birkaç kişi takip ediyor sadece.Yaza doğru bu ilgi artar umarım.Yeni katılan arkadaşları görmek güzel :)

Sanki değil dostum kesinlikle azaldı.Eskisi gibi değil ama toplarlanır
    |
    |

bu arada iyi deskler var
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fearles58

windows 7 de başlat çubugu yok ediliyor mu aradım yapamadım ama onun için program vb war mı?

yok etmek mümkün değil ancak gizleyebilirsin.

başlat çubuğuna sağ tıkla özelliklere gir ve görev çubuğunu otomatik gizleyi işaretle tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEISENBERG -- 4 Aralık 2011; 16:02:02 >

• Yüzbaşı
    379 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamamba -- 4 Aralık 2011; 18:31:22 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

windows 7 de başlat çubugu yok ediliyor mu aradım yapamadım ama onun için program vb war mı?

başlat çubuğuna sağ tıkla özelliklere gir ve görev çubuğunu otomatik gizleyi işaretle tamamdır

saol onu bende biliyorum ama üstüne geldigimde geri gelmesin istiyorum xp de war ama windows 7 de bi çözümü yok sanırım

başka bi şey daha sorucam aslında şimdi bu temaları yapıyoruz iyi güzel ama pc oyun oynarken çok kasıyor bu programları sadece tek oturumda açılsın şeklinde ayarlayabiliyomuyuz weya bunun bi çözümü war mı sadece oyun oynayacagım bi oturum ve tema yapacagım bi oturum cinsinden ? bu bölüm sanırım baya boşlamış önceden böyle değildi diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearles58 -- 4 Aralık 2011; 20:10:29 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    379 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

saol onu bende biliyorum ama üstüne geldigimde geri gelmesin istiyorum xp de war ama windows 7 de bi çözümü yok sanırım

başka bi şey daha sorucam aslında şimdi bu temaları yapıyoruz iyi güzel ama pc oyun oynarken çok kasıyor bu programları sadece tek oturumda açılsın şeklinde ayarlayabiliyomuyuz weya bunun bi çözümü war mı sadece oyun oynayacagım bi oturum ve tema yapacagım bi oturum cinsinden ? bu bölüm sanırım baya boşlamış önceden böyle değildi diye hatırlıyorum

Ccleaner var ise başlangıçta açılan programları seçebiliyorsun ya da başka program üzerinden de yapabilirsin bunu.Gamebooster ı da kullanabilirsin bazı programları kapatıyor kasma sorunu azalır, fps artar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    289 Mesaj
    bendede war advanced system care diye onunlada seçebiliyorum başlangıçta çalışıcak programları zaten her programın öle bi seçenegi war yüklenirkende ben hani oturum şeklinde gibi hani 2 pc olur birinde tema yaparsın birinde sadece hız için kullanırsın hesabı öyle bişeyi oturum oturum yapabilirmiyim bazı programları bu oturumda açıslın bazı programlar bu oturumda açılsın şeklinde veya ona benzer bi şekilde
    |
    |

Öylesine pek emek vermeden yaptım sınav dönemi de
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,493
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.