Şimdi Ara

Aral'da EA Black Friday İndirimi Başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Black Friday etkinlikleri pek çok alanda kendini göstermeye başladı. Bunlardan bir tanesi de Aral oldu.

Aral'ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamayla birlikte Electronic Arts oyunlarında EA Black Friday kampanyası adı altında indirimlere gidildi. Buna göre FIFA 18'in PC sürümü 330 TL yerine 230 TL, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri 380 TL yerine 280 TL ve Battlefield 1 Revolution ise PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 330 TL yerine 170 TL'den satılıyor. Ayrıca The Sims 4 Get To Work ve The Sims 4 Get Together paketleri de 200 TL yerine 110 TL fiyat etiketiyle Aral üzerinde yerini almış bulunuyor. EA Black Friday kampanyalı oyunları görmek için ilgili Aral sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Aral'da isterse sarı cuma indirimleri olsun. Bir çöp alınmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimli sattıkları oyunlar dijital mağazanın 2 katı sahiden bu adamlardan kutulu oyun alanlar nasıl bir kafa yasıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dolandiricilar bilmeyen insanlarin gidip almasi yuzunden hala duruyorlar. Insanlarin aral gibi firmalardan hic bisey almamasi lazim ki batsinlar. Su fiyatlara bakar misin saka gibi arkadas

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • türkiyenin yasal dolandırıcı şirketlerinden sadece biri, almayın aldırtmayın.
  • Almayın! aldırtmayın! BSC sizede yakışmadı haberini yapmışsınız başka reklam yapacak birisini bulamadınız mı? pes doğrusu.
  • Aral'dan oyun almak pişmanlıktır!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Titanfall 2 hala 140 TL.Şakka gibi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Project Scorpio

İndirimli sattıkları oyunlar dijital mağazanın 2 katı sahiden bu adamlardan kutulu oyun alanlar nasıl bir kafa yasıyor?

İlk kez doğru söylüyon :D Devam reyiz :D

• EA ve Aral, müthiş uyum.

• 380 tl nedir ya korsan ulan korsan korsan korsan.. yüzyıllın icadı ne derseniz deyin
  • Origin Access alıp ek indirimle birlikte BF1 season pass almak daha makul bir durum. Zira aynı zamanda bir sürü oyuna da sahip olunuyor. SW:BF-BF4 Pre Ed-Titanfall2-MirrEdge:C-ME:A vs bir sürü oyunu uyguna edinme imkanı, büyük nimet resmen.

• Aral nasıl bir fahiş fiyattan satıyorsa, indirime rağmen fiyatlar hala fahiş.
  • Önce bindirim sonra indirim.

• Geçen gün de D&R'da gördüm. Sims 4'ün ek paketi 200 liraydı. Kendisi değil ek paketi...

• :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu firmayı yaşatan herkes mevcut fiyatlardan sorumludur. Her gün batmalarini diliyoruz ama adamlar büyüyerek devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi ya indirim nerde bu fiyatlara indirim yaptık demesinler bir zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Bu firmayı yaşatan herkes mevcut fiyatlardan sorumludur. Her gün batmalarini diliyoruz ama adamlar büyüyerek devam ediyor.

Batması falan mümkün değil. En son verilen cezaya rağmen fiyatları yükseltip yollarına devam ediyorlar.

Türkiye geneline dağıtım yapan bir şirket. Satıyorki bu kadar büyük hacimle oyunları ithal etmeye devam ediyor. Ben anlamadım valla
  • Çıkışında pre-order alarak 140 TL'ye aldığım Battlefield 1'i aylar sonra indirim olmasına rağmen 169 TL'ye satıp bir de büyük bir şeymiş gibi tüm platformlarda aynı fiyat yazmaları beni benden aldı. Vay be 160 TL Tüm platformlarda aynı fiyat hemen Xbox One, PS4 ve PC'ye alın.

Ama ülke iyiye gidiyor. Örneğin eskiden Origin, euro ile satış yaptığı için hiç oradan almıyordum artık artan euro ve dolar derken çok fark kalmadı o yüzden gönül rahatlığıyla euro olsa bile Origin'den alabiliyorum. Yakında bu artışla ARAL'ın fiyatları da normal gelmeye başlacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.