Şimdi Ara

Arakawa Under The Bridge (Absürt komedi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Arakawa Under The Bridge (Absürt komedi)

Başlığı açılmamış galiba. Tam tamına absürd komediye örnek bir anime. 26 bölüm toplamda..

hikayesi*: zengin ve köklü bir aileden gelen ichinomiya kou isimli kahramanımızın ailesinden öğrendiği tek bir şey vardır: kimseye borçlu kalma!* gelişen olaylar sonucu arakawa nehri üstündeki bir köprünün altında yaşayan venüslü olduğunu söyleyerek "freak"lerle yaşayan nino ile tanışan kahramanımız kou, ailesinden öğrendiği tek şeyin izinde nino'nun yanına yerleşmek zorunda kalır.

ilk bölümü 5 nisan 2010'da yayınlanan shaft yapımı bu anime, absürd komedi sevenler için birebir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Birinci sezon türkçe altyazılarını nerede bulabilirim arkadaşlar? Bi kaç sitede dadece ilk üç bölüm vardı. Paket halinde olurda daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Litityum

Birinci sezon türkçe altyazılarını nerede bulabilirim arkadaşlar? Bi kaç sitede dadece ilk üç bölüm vardı. Paket halinde olurda daha iyi olur

Fansub şeklinde var. Animeou çevirmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Susanoo

quote:

orda da sadece gömülü şekilde var sanırsam. Tekrar mı indirmem gerekicek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Susanoo

quote:

orda da sadece gömülü şekilde var sanırsam. Tekrar mı indirmem gerekicek

Gömülü, mecburen tekrar indireceksin. İkinci sezon da aynı şekilde.

• Ending'in sahibi suneohair adlı sanatçının oldukça güzel albümleri vardır.
    Bu arada anime vasattır izlemeseniz de olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 5 Ağustos 2015; 1:15:14 >
  • Shaft ın yapımlarını severim bir ara buna da göz atacağım.
  • Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru Zoku yu bitireyim buna başlayacağım

• İlk sezonu izledim, çok saçma olduğu için zevkli. İzlemeseniz de olur ama izleyecek bi şey bulamadıysanız güzel gidiyor. Çok uzatmayalım abzürt komedi işte

• Bu seriyi öneriyorum. Güzel kafa dağıtmalık olduğu kadar gereğinde lafını söylemesinide biliyor...
  • Geçen sefer aklıma geldi bu seri

Tekrardan başladım ilk sezonu 2.kez bitirdim şimdi 2.sezonu indiriyorum

Bu animenin ilk bölümü bile kendine çekiyor kaldı ki stüdyo Shaft olunca ayrı güzelliği var

5 tane favori seiyuumu barındırıyor

Arakawa Under The Bridge (Absürt komedi)

İnsanın sevdiği sesleri duyması tabi ki daha fazla sevdiriyor hele ki Sugita ile Kamiya,kaldı ki bu anime 2010 yılı yerine 2016-2017 yıllarında çıksaydı çok daha fazla ses getirirdi biraz çıktığı senenin şanssızlığına veriyorum yeteri kadar parladığını düşünmüyorum komedi unsurları çoğu komedi serisinden daha iyiydi (Aslında parladı ama bizim ülkede parlamadı anlamında :D)

Sanırım en sevdiğim karakter Sister'di bana kalırsa en absürd karakter oydu

Endingini geçen dinledim ve vay be dedim ne çabuk yıllar geçmiş üzerinden

• Çok güzel bir seriydi. Bayılmıştım ama ikinci sezonu bende izlemedim . Yakında yeniden baslarım tam anlamiyla bitirmek icin. Bu tarz farkli seriler cok cikmiyor ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.