Şimdi Ara

ARAGONES gidiyor yerine kim gelsin??? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rıdvan iyi konuşuyor, teknik direktörlük de yapar herhalde.
    Rıdvan'ı isteyenlerin Aziz Yıldırımı'ı eleştirmeye hakları yok. Aynı mantıkla yaklaşıyorlar.
    En azından Aragones'in Avrupa şampiyonluğu var. Rıdvan'ın nasıl bir teknik direktörlük kariyeri var?
    Biri açıklayabilir mi?

Luxemburgo gelirse, takım Maldonado ve Alex'in hegomonyasına geçer.

Bu camia eski futbolculardan adam gibi bir teknik direktör çıkaramıyorsa bu bizim ayıbımızdır. Elde Bülent Uygun ve Aykut var. Her ikisini de bozuk para gibi harcarız, yazık olur. Arkalarında durulacaksa isterim şahsen...
  • lucescu gelmiş neyimize futbolcularda ruh kalmamış fenerbahçeden şu futbolcular gitmedikçe aynı tas aynı hamam olur ali biilgin edu roberto carlos maldanodo jasico emre bölezoğlu alex burak selçuk kazım önder can yasin gitmeli
  • aykut
    bülent
    rıdvan

3ü 1 arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: YBA

pardon yanlış oldu,

Yuhhh yani halen Daum mu diyorsunuz yahuu
    yuh ki yuh,
    çürüme yozlaşma hat safhada,
    o piskopat herif, van hooijdonk'u takımdan gönderdi,

Uyuşturucu kullanmaktan mahkum olmuş birini,
    Aziz Yıldırım kendine yakışır bir şekilde yönetim zafiyeti göstererek takımın başına getirdi,
    getirdi de ne oldu
    takıma ne vizyon kattı

temel kavramlar çürümüş gitmiş,
    UYuşturucuya karşıyım,
    Uyuşturucu kullanan birisi benim klübümde TD olamaz!

evet hala daum diyorum daumun mirasını yediler bitirdiler hala kadir kıymet bilmiyoruz hala daum gibi bir değerin bile kıymetini bilmiyoruz sırf uyuşturuucu yüzünden bir insana önyargılı yaklaşma hakkını sana kim veriyor o cezasını çekti özür diledi daha ne istiyorsun sen bu tutumundan dolayı ceza çekiyormusun ??? hatasız insan olurmu senin ailenden biri bu uyuşturucu veletine düşse onu da böyle yok mu sayacaksın yoksa onu bu olaydan kurtarmak içiin savaşacakmısın ?*????

bu kadar nankör bir taraftarız işte biz daum ne yaptı diiyorsunuz bende size el insaf diyorum

daum gelidiğinde takım 6ıncı olmuış koca takımda 2tane adam gibi adam vardı ? ümit ve tuncay diğerleri yine aziz yıldırımın eseri idi anlayın artık

daum ne yaptı yeniden takımı kurdu sıradan oyuncuları bu takımın formanın adına yakışır şekilde mücadele etmeleri için elinden geleni yaptı ilk maçta bile 3-0yenildik ama yıllar sonra o mücadeleyi görünce ben ve bir çok -taraftar ağladı o şampiyon olamaz dedikleri takım yüreği ile şampiyon herkes yorgunluktan yürümezken daumuun takımı koşuyordu...sıfırdan aldığı takımı adam eden bir adama bu kadar saygısızca yaklaşmak hangi fenerliye yakışır ???

transferlerin 100% 80 i doğru transferlerdi zaten aziz yıldırımın tek doğru dürüst transfer dönemi daum dönemidir isteyen araştırsın....

2.sene şampiyon olduk takım oturmaya başladı mücadele etmeyi öğrendi 3üncü sene şampiyonluğumuzu çaldılar şeref yoksulları üzerine alınmak isteyen herkes alınabilir....istikrar diye bağıran ama istikrar ın isini bile bilmeyen aziz yıldırım beyefendi medyanın sallamaları yüzünden yine istikrarı bozdu sandıki sicolari yi getireceğim ama olmadı miras yedi zicoyu getirdi sonrası mağlum durum ortada daumdan sonra 1tane doğru transfer varmı ??? lugano var oda daum istedii

avrupa başarısıymış daum avrupa da başarısız mış muahhhhhhhhh komik sanki daumdan önce çok başarılı idik de lafa bak daum avrupa da ne yapmış daum takımı sıfırdan aldı bitmiş olmuş sürünen bir takım aldı ve onu adam etti diye şükür edeceklerine dedikleir laflaraq bak ya.......

aslında bize bu az bile tuncayı ümiti luciano yu aurelio nobreyi serkanı serhatı yuhlayan bize bu ceza az bile
    saygılarımla
  • kim gelsin sorusuna cevap olarak da....

zico gelmesin

daum lucescu olabilir
  • Daum gelsin anca o toplar bizi bir araya... Full yetki ve transfer islerini yurutmesi icince Ridvan Dilmene sinirsiz butce verilsin.
  • aragonesi göndericeklerse gerçekten slaven biliç yada lucescu gelmesi en iyisi gerçi ben aragonesin gitmesinden yana değilim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Susturucu10Şanlı

quote:

Orjinalden alıntı: YBA

pardon yanlış oldu,

Yuhhh yani halen Daum mu diyorsunuz yahuu
    yuh ki yuh,
    çürüme yozlaşma hat safhada,
    o piskopat herif, van hooijdonk'u takımdan gönderdi,

Uyuşturucu kullanmaktan mahkum olmuş birini,
    Aziz Yıldırım kendine yakışır bir şekilde yönetim zafiyeti göstererek takımın başına getirdi,
    getirdi de ne oldu
    takıma ne vizyon kattı

temel kavramlar çürümüş gitmiş,
    UYuşturucuya karşıyım,
    Uyuşturucu kullanan birisi benim klübümde TD olamaz!

evet hala daum diyorum daumun mirasını yediler bitirdiler hala kadir kıymet bilmiyoruz hala daum gibi bir değerin bile kıymetini bilmiyoruz sırf uyuşturuucu yüzünden bir insana önyargılı yaklaşma hakkını sana kim veriyor o cezasını çekti özür diledi daha ne istiyorsun sen bu tutumundan dolayı ceza çekiyormusun ??? hatasız insan olurmu senin ailenden biri bu uyuşturucu veletine düşse onu da böyle yok mu sayacaksın yoksa onu bu olaydan kurtarmak içiin savaşacakmısın ?*????

bu kadar nankör bir taraftarız işte biz daum ne yaptı diiyorsunuz bende size el insaf diyorum

daum gelidiğinde takım 6ıncı olmuış koca takımda 2tane adam gibi adam vardı ? ümit ve tuncay diğerleri yine aziz yıldırımın eseri idi anlayın artık

daum ne yaptı yeniden takımı kurdu sıradan oyuncuları bu takımın formanın adına yakışır şekilde mücadele etmeleri için elinden geleni yaptı ilk maçta bile 3-0yenildik ama yıllar sonra o mücadeleyi görünce ben ve bir çok -taraftar ağladı o şampiyon olamaz dedikleri takım yüreği ile şampiyon herkes yorgunluktan yürümezken daumuun takımı koşuyordu...sıfırdan aldığı takımı adam eden bir adama bu kadar saygısızca yaklaşmak hangi fenerliye yakışır ???

transferlerin 100% 80 i doğru transferlerdi zaten aziz yıldırımın tek doğru dürüst transfer dönemi daum dönemidir isteyen araştırsın....

2.sene şampiyon olduk takım oturmaya başladı mücadele etmeyi öğrendi 3üncü sene şampiyonluğumuzu çaldılar şeref yoksulları üzerine alınmak isteyen herkes alınabilir....istikrar diye bağıran ama istikrar ın isini bile bilmeyen aziz yıldırım beyefendi medyanın sallamaları yüzünden yine istikrarı bozdu sandıki sicolari yi getireceğim ama olmadı miras yedi zicoyu getirdi sonrası mağlum durum ortada daumdan sonra 1tane doğru transfer varmı ??? lugano var oda daum istedii

avrupa başarısıymış daum avrupa da başarısız mış muahhhhhhhhh komik sanki daumdan önce çok başarılı idik de lafa bak daum avrupa da ne yapmış daum takımı sıfırdan aldı bitmiş olmuş sürünen bir takım aldı ve onu adam etti diye şükür edeceklerine dedikleir laflaraq bak ya.......

aslında bize bu az bile tuncayı ümiti luciano yu aurelio nobreyi serkanı serhatı yuhlayan bize bu ceza az bile
    saygılarımla

Kesinlikle katılıyorum. Zico Daumun mirasıyla birşeyler yaptı hatta mirasını yedi bile denebilir.. Zaten geçen sezonun sonunda mirasın bitmeye başladığı belli oluyordu, bu sene bitti. Zico döneminde oynanan futbolla daum zamanındaki arasında fark yok. Daum zamanında hiçbirşey yapamasa 90 dakika mücadele eden ve yorulmayan bir takım vardı. Eğer daum kovulmasaydı geçen yıl biz yine çeyrek finalde olurduk. Ama bu ülkede, bu takımla ve bu medyayla daum olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: veneficia

ARAGONES KALMALI!!!! her takimin zor gunleri olur,biraz sabir futboldan gercekten cok iyi anlayan bi teknik direktor var basimizda sadece beklemeyi bilmiyoruz gidecekse de zaten devre arasinda gitmeli cok fm,cm oynio galiba burdaki arkadaslar kafasina gore birileri takimdan gonderip aliyo bu is oyun degil... Sahada oynayan insanlar robot degil gercek insan bekleyin bi sabredin duzelecek her sey josico ve emre iyilestikten sonra ben inaniyorum ki butun taslar yerine oturacak,transferler yerinde fakat extradan bi defans(Hizli olmali),ve bi defansif orta saha(salak olmamali) alinirsa 4 4luk olur takim..

hocam araGOnes iyi bir teknik adam değil adam gittiği bir takımda 1 yıldan fazla duramamış(ispanya hariç)gerisini düşün ispanyayı banada verseler bende şampiyon yaparım ha bak ispanyaya şimdi yenilgisiz devam ediyor...
  • quote:

ARAGONES KALMALI!!!! her takimin zor gunleri olur,biraz sabir futboldan gercekten cok iyi anlayan bi teknik direktor var basimizda sadece beklemeyi bilmiyoruz gidecekse de zaten devre arasinda gitmeli cok fm,cm oynio galiba burdaki arkadaslar kafasina gore birileri takimdan gonderip aliyo bu is oyun degil... Sahada oynayan insanlar robot degil gercek insan bekleyin bi sabredin duzelecek her sey josico ve emre iyilestikten sonra ben inaniyorum ki butun taslar yerine oturacak,transferler yerinde fakat extradan bi defans(Hizli olmali),ve bi defansif orta saha(salak olmamali) alinirsa 4 4luk olur takim..

bencedde kalmali aragones hatta daum kalmaliydi şimdi başimizda daum olmaliydi hala devam ediyor olmaliydi gittiği günde söyledim şimdi de söylüyorum hatta löw olmaliydi şuan.....

ama ben başimizdaki zihniyet devam ettikçe asla istikrar beklemiyorum....
    önce başimizdaki zihniyetin değişmesi lazim......
    ispanya milli takimini bende şampiyon yaparim diyen arkadaşlar kendilerini komik duruma düşüruyorlar ve şuan başimizda olan zihniyetten hiçbir farklari kalmiyor
  • Bende istikrardan yanayım, hatta Zicoyu beğenmememe rağmen devam etmesi taraftarıydım. Sezon içinde TD değişikliğine oldum olası karşı olmuşumdur ama bu adam gitmeli. Olay maç yada puan kaybetmek değil ,adam TD lik namına bizde hiçbirşey yapmıyor. Bir arkadaş ispanyayı bende şampiyon yapardım demiş. Yaparmıydı bilmem ama bizim takımın başında olsaydı inanın bundan daha kötüsünü yapmazdı o kesin. Kalsın diyen arkadaşlara saygım sonsuz ancak Aragonesin geldiğinden bu yana takıma kattığı tek bir artıyı söylesinler. Hani takıma ufak birşey katarda dersin ki yaw okadar puan kaybettik ama şuda düzelyor yada iyiyye gidiyor. Ama ben hiç bir artı göremiyorum.
  • quote:

aragones ispanyaya cok alisik bi teknik direktor burda sorunlar yasamasi cok normal adam bilmio ki bizim selcuk ''mal''donado nasil futbolcular cikario zaten baska alternatifi de yoktu o macta bu kadar acimasiz olmamak gerek deivid emre josico tam anlamiyla iyilesip takima alistiktan sonra eminim her sey cok farkli olacak

Hocam fikrine saygım sonsuz ama bir TD 4 ayda alışamıyorsa dışardaki bir takımı hiç yönetmesin. Taktik olarak hiçbir varyasyonu yok. Tamam eldeki malzeme yetersiz olabilir ama malzemeye göre oynarsın. Bir olmaz iki olmaz üçüncüde ona göre ayar yaparsın. Bunca maç geçti, takımda hala ışık yok.
  • yaa tabii ki 4 ay az deil katiliyorum sana ama biraz sabir malesef baska care yok simdilik,beklicez umarim toparlar kendini de takimi da..
    quote:

Orjinalden alıntı: SOBLACK

quote:

aragones ispanyaya cok alisik bi teknik direktor burda sorunlar yasamasi cok normal adam bilmio ki bizim selcuk ''mal''donado nasil futbolcular cikario zaten baska alternatifi de yoktu o macta bu kadar acimasiz olmamak gerek deivid emre josico tam anlamiyla iyilesip takima alistiktan sonra eminim her sey cok farkli olacak

Hocam fikrine saygım sonsuz ama bir TD 4 ayda alışamıyorsa dışardaki bir takımı hiç yönetmesin. Taktik olarak hiçbir varyasyonu yok. Tamam eldeki malzeme yetersiz olabilir ama malzemeye göre oynarsın. Bir olmaz iki olmaz üçüncüde ona göre ayar yaparsın. Bunca maç geçti, takımda hala ışık yok.
  • rıdvanla tekrar denemeye değer
  • aragones giderse yerine kimse gelmez bence.
    aziz yıldırımla çalışmak, inanılmaz büyük bir hata olur.
  • http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/08_03/FergusonG2608_468x632.jpg

insanın gönlünden daima bu gibi adamlarıın takımının başında olması geçiyor ama İNGİLTERE ve TÜRKİYE'deki futbol hesapları birbirine uymuyor
  • tamam yönetim hatalı ama onlarda böyle bişi olacağını tahmin edemezlerdi heralde... olan olmuş artık... evet ARAGONES hatalıydı ama futbolcularında suçu yok değil... yönetim-aragones-futbolculardan hepsi suçlu... yönetimin suçu sakat emreyi almak, maldonado yu takımda tutmak, gökhanın alternatifi olacak sağ bek almamak, canı kiralık göndermemek, deniz hala takımda yok... herşeye rağmen en büyük biziz... işin aslı gönlümde rıdvan-macini ikilisi geçiyor...
  • Kimse istemesede ben Yılmaz Vural'ın kesinlikle denenmesi taraftarıyım.Yılmaz hocanın oynattığı takım hiç bir şekilde oyundan düşmez ve pes etmez.İsterse etsin soyunma odasında dayağı yer
  • aragones hiç bir yere gitmiyor hiç heveslenmeyin.
    basının uydurmaları bunlar.
  • evt konu kapanmıştır... hayal kurmayalım artık... adam gitmio
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.