Şimdi Ara

ARAGONES gidiyor yerine kim gelsin??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Penryn

Yalnız adam gidecekte 1 yıllık alacağınıda istiyor o şartlamış.Oda 2 milyon Euromuş.Ne utanmazmış be.Bizimkiler nasıl bi anlaşma yapmış oda ayrı konu.Aziz Yıldırımı göreve davet ediyorum böyle yöneticlik olmaz OLAMAZ.

Öncelikle amacım konuyu berbat etmek falan değil ancak sözleşmeye göre alması gerekiyor. Hakkı. Burada utanılacak bir durum göremiyorum.
  • Bence de Rıdvan gelmeli.
  • AYKUT KOCAMAN
    BÜLENT UYGUN
    RIDVAN DİLMEN

Transfer komitesi için Gürkan Kubilay ve ekibi,
    Sağlam bir sağlık ekibi.
    Daum zamanındaki Kondisyonerler,

Devre arasında takıma bir defans 2 ortasaha 2 kanat bir kaleci olmak üzere sağlam 6 transfer lazım.

Aziz yıldırım ile takım arasında bir kişi olavak. kesinlikle baskan takıma müdahale etmeyecek.

Klüp kapısından kafasına göre menejer girmeyecek. araştırma ekibi futbolcuyu bulacak inceleyecek karar verilip transferi bitirilecek. menejerlerin getirdiği futbolcular ne olursa olsun araştırılmadan alınmayacak.

transfer kesinlikle hocanın istediği isimler olacak, yönetim kafasına göre transfer yapmayacak.

son olarak, yönetimide bana devredin.
  •  ARAGONES gidiyor yerine kim gelsin???
  • aragones i gondermeden once selcuk, maldonado, volkan, kazım, josico u gonderelım yerlerıne duzgun oyuncu getırelım.. aragones yıne beceremese oyle gonderelım...
  •  ARAGONES gidiyor yerine kim gelsin???
  • bu aragones demez mi bide defans kötü diye... biz aynı defansla yarıfinalın kapısından döndük.. noldu da aynı defans şimdi kötü oldu... sen defansı orta sahaya kadar çıkarıp arkada 40 -50 metre boşluk bırakırsan her maçta 3-5 yemeye devam ederiz biz...
  • adam wenger le muhabbet bile ediyo

quote:

Orjinalden alıntı: Electra

ARAGONES gidiyor yerine kim gelsin???

• Pierre Van Hooijdonk da kariyerine bizde başlayabilir aslında, Löw Zico alıştık nasılsa

olmadı Pier De Sans da olabilir
  • Rıdvan
  • Aziz yıldırım olabilir, futbolu çok iyi biliyor ne de olsa, futbolcuları da kendi seçip beğeniyor, yürüye yürüye şampiyon yapar takımı,
  • ben gelirim Hem milyon dolarlar al hemde maçı en güzel yerden seyret varmı böle güzellik yaw
  • rıdvannnnnnn
  • mancini fikrine nası bakıyorsunuz... inter i şampiyon yapan teknik direktör varya hani
  • van basten, rijkaard gibi genç hocalar olmalı bence. rıdvan teknik olarak mükemmel ama teknik direktörlük için bu yetmez. yerler adamı orda. lucescu gelmesin ne olur karaktersiz herifin teki. uyuşturucu kullanan daum bile ondan iyidir. hiç olmazsa zararı kendine
  • Zico dönsün, yanında menajer olarak Rıdvan çalışsın.
  • Ben anlamıyorum bu insanları, daum varken dauma sövdüler zico varken zicoya sövdüler şimdi de diyolar gelsinler. Bence bir de Lucescu alalım belki iyidir.
  • aman diyim lukesku gelmesinde... genelde korktuğum başıma gelir. az önce nethaberde luce ile görüşülüyor falan yazıyordu.
    Yılmaz Vural bile olur lukesku olmaz.
  • bence de rıdvan ve ziko (fikri rıdvan verecek ziko uygulatacak)
  • bize bir tane turk adam lazim

ya ersun yanal

yada alt yapidan bir tane aslan gibi turk teknik direktor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.