Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (2151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.950.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• arkadaşlar eski yabancı bir klip vardı youtubede ismini bilen adamın gözünden gösteriyodu içe içe gidiyodu diskolara filan dalıyodu.Kavga yapıyodu fln en son aynada onun kız olduğunu görüyoduk.teşekkürler
  • Ya arkadaşlar bi şarkı vardı ismini bir türlü hatırlayamadım şöyleydi bakaratı six way six call me call me it felan diyolardı dans ediyolardı klipte siyahi bir adam vardı hatta bilmiyorum adini hatirlayan yazabilirmi rica etsem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu şarkıyı bi bulamadım arkadaş. :(

• Enes Kumru kullanıcısına yanıt
    Bunlardan birisi olabilir mi?

Peter Thomas - All Of You (Steerner Bootleg)
    Darren Fisher - Icaria (Original Mix)
  • FireWing298 F kullanıcısına yanıt
    Tom Odell - Another Love ?
  • kindly34 kullanıcısına yanıt
    Sanırım 1. Progressive House olan. Çok teşekkürler hocam.

• Arkadaşlar bir şarkı var ama elimdeki veri çok az. Şarkı sürekli power Türk tvde çıkıyor. Klibinde kapalı bir ortamda masalar var. Erkek söylüyor. Zakkum ve grup seksendört tarzı bir şarkı.

Bayramınız mübarek olsun.

• Merhaba 90 lı yıllardan sonra olabilir tam bilmiyorum. Bir yabancı rap şarkısı vardı. Zenci bir sanatçı söylüyor. Şarkının ismi aklımda böyle Away gibi birşeyler kalmış. Youtube da klibide vardı. Klibte zenci bir sanatçı caddede arabaların arasında başlıyor. Bilgisi olan arkadaşlar bir yardım edin lütfen. Sağolun..
  • Aradığım şarkının sadece klibini hatırlıyorum. Şarkı sanırım 2015'te çıktı. Bir evde bir ev hanımı masayı hazırlıyor ve şarkıyı söyleyende bu kadın ve masada eşi oturuyor. Kadın üzgün bir şekilde şarkı söylüyor. Klibin sonunda kadının eşinin aslında cansız manken olduğunu görüyoruz
  • arkadaşlar youtubede arattım çıkmadı . i can see your faces ... i can see your smile.. ican see your eyes ( sanırım son cümlede eyes diyor böyle tonu biraz daha düşürerek.) hafiften hareketli bir müzik. erkek söylüyor . bilen varsa yazabilir mi ? teşekkürler
  • Arkadaşlar Iğdır lunaparkında gondolda çalan bi türlü bulamadığım bi müzik heryerde arattım shazam sounhound vb. hepsini denedim sonuç yok bulabilene helal olsun şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan_NN -- 28 Haziran 2017; 19:21:54 >
  • Kaya. kullanıcısına yanıt
    Lionel Richie - Hello
  • berkan_NN B kullanıcısına yanıt
    Hocam video gözükmüyor.
  • Rainf R kullanıcısına yanıt
    Usher - My Way
  • Ya arkadaslar bir şarki var suan cok populer sarkida baracinga diyo baracinga boyle iste bilen varsa yazabilir mi acaba?

• kindly34 kullanıcısına yanıt
    hocam ben youtubede aratırken de bu abi çıkıyor ama bu değil. daha güncel bir müzik güncel bir tarz. böyle dipten dipten basslı az biraz ağır ilerleyen falan(türünü de bilmiyorum :))
    edit: bildirim gelmemiş bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaya. -- 28 Haziran 2017; 18:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kindly34

Hocam video gözükmüyor.

Buyur kardeşim youtubedan umarım bilir veya bulabilirsin

• ulan64ude kullanıcısına yanıt
    Nicos - Secret Love
  • quote:

Orijinalden alıntı: kindly34

Nicos - Secret Love

Hocam benim müziğe bakabildin mi??
  • 
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.