Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (2135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.926
Cevap
345
Favori
2.948.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21332134213521362137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enstrumental piano ve kemanla çalınan şarkıydı. Klasik müzik gibi bi şey. Piano bi taraftan düz ard arda güçlü vuruşlarla ritim girerken bi yandan da aynı ritmi yumuşatılmış tek notalarla aynı anda çalıyordu. Kemanda aynı şekilde aynı ritim üzerinden gidiyo.
    Bu açıklamama göre bu şarkıyı bulmak çok zor tabi ama buna benzer bildiğiniz şarkıları paylaşırsanız sevinirim.

Kabaca ritim; DIN DINI NINI. DINI NINI. DINI NI NI. DINI NI NI NI NI NI NI DIN; DI NI. DINI NINI NINININI.....

Not: Nokta duraksama yerleri. Noktalı virgül de ksıa duraksama.
  • energyzer01 E kullanıcısına yanıt
    Çol saol kardeşim adamsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Santiago Bernabéu kullanıcısına yanıt
    Başta Evgeny Grinko - Valse diyecektim sonra keman yazdığını görünce vazgeçtim senin dın dın kısmından chopin noktürnleri aklıma geldi hatta bir kaç kez okuyunca o kısmı sirtaki müziği bile akla geliyor. Ses kaydı yapıp linkini koyarsanız buraya bulunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castraelectro -- 10 Aralık 2016; 16:37:09 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=5PPYUrev6hI
    Bu müziğin adı Mist Of War mı? Yoksa başka bir adı var mı?
  • merhaba50 kullanıcısına yanıt
    Baktığım kadarıyla yok, İrlandalıların halk müziğiymiş, bizdeki türküler gibi. İrlanda, İskoçya, Galler, İngiltere gibi ülkelerde geleneksel olan celtic yani kelt müziği sonuç olarak folk müzikde, müziğin ismi genelde değişmez.
  • 5.saniye arkada çalan duygusal müzik bilen varmı

https://m.youtube.com/watch?v=C5hD-thj1WU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 10 Aralık 2016; 23:27:46 >
  • YuriBoyaka kullanıcısına yanıt

Samuel Barber - Adagio for Strings ayrıca Tiesto - Adagio for Strings de unutulmaz trance müziklerdendir.
  • castraelectro kullanıcısına yanıt
    Saolasin hocam

• YuriBoyaka kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, shazam da çıkmıyor mu bu şarkılar dinlettiğin zaman
  • castraelectro kullanıcısına yanıt
    Müziğin süresi çok kısaydı bide arkaya silah efektleri koymuşlar çıkmaz diye denemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 11 Aralık 2016; 0:37:23 >
  • beyler dediğim şarkı muhtemelen 2000lerin başı civarı. elektronik müzik.
    kimya laboratuvarında geçiyor. hatta klipde birinin gözünden içeri doğru girdikçe enstrümanların çalındığı sahneyi gibi bi yeri gösteriyor. aklıma chemical brother geliyor ama eski şarkıları mı yeni mi bilmiyorum. bayağıdır arıyorum yardımcı olursa çok iyi olur
  • Bir Celine Dion klibi arıyorum.Sarki İngilizceydi galiba. Yanlış hatırlamıyorsam klipte bir kız ve bir erkek elele koşuyordu. İzlediğim yıl tahmini olarak 2004 - 2008 arası. Çok fazla bir şey hatırlamıyorum maalesef.

• Safri Duo - Played A Live değil mi ya o zamanlar Chemical Brothers - Hey boy hey girl 1999 da çıkmıştı bir sene sonra da 2000 de Safri Duo - Played A Live çıktı 2004 yılında da bu şarkının klibi ara ara televizyonda görüyordum hatta o zamanlar Chemical Brothers'ın Galvanize şarkısı çıkmıştı

• arkadaşlar bi şarkı vardı. içinde tek bir cümle vardı onda da ''glorys back'' gibi birşey diyordu geri kalanı tekno gibi pop gibi kopmalık bişeydi. Klibide bi siyahi adamın renkli bir evde bilgisayardan şarkı yapmasını anlatıyodu.
  • https://www.youtube.com/watch?v=-Mo2j2sWQ4I
    Bu videoda çalan şarkıyı bilen var mı?

• Sadece klibini bölük pörçük hatırlıyorum, bir laboratuvar mı araştırma merkezi mi desem kapalı bir yerde etrafta ekranların olduğu teknolojik bir ortamdı. Şarkıyı bir adam seslendiriyordu, klipte bir kız (yanlış hatırlamıyorsam saçları dalgalı), bir de beyaz önlüklü bilim insanları (kadın-erkek) ve şarkıyı söyleyen adam vardı. Klibi yaklaşık olarak 2003-2005 yıllarında izlemiştim. Bazen melodisi kafamda çalıyor ama şuan hatırlayamıyorum fakat yavaş bir şarkıydı

• Merhabalar, panoroma mücevher reklamındakı şarkı hangısı acaba?bilen arkadaşlar ceuaplarsa seuınırım.
  • eda77 E kullanıcısına yanıt
    Hangi kanalda bu reklam, youtube da videosu var mı?

• Her kanalda çıkıyor.yotubeye bakamadım.ismini bilmiyorum.:-)
  • https://www.youtube.com/watch?v=zS3X9aTA2F0
    9:42 ve 10:29 arasında çalan şarkıyı arıyorum.

• 
Sayfa: önceki 21332134213521362137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.