Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (2083. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.929
Cevap
345
Favori
2.949.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20812082208320842085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: p.seco

bi şarki vardi çok güzeldi.adini ve sözlerini bilmiyorum.bu şarkiyi bulursaniz çok memnun olurum.güzel şarkiydi aslinda tamamini da hiç dinlemedim ama güzeldi.

Efsane
  • 18:17 de başlayan müziği arıyorum

• Yaklaşık olarak 5-6 yıldır arıyorum ama bulamadım şarkıyı da hatırlamıyor sadece "simo" diye tekrarlıyordu klip aklımda ama.

Piramit gibi bir yerde söyleniyordu klibin sonunda heykel canlanıyordu mekan lara croft da ki yer gibiydi dream tv zamanında çok oynatmıştı bu klibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://birsolukbeniz.tumblr.com/post/29297958100
    Linkte çalan müziği bulabilecek bir hayırsever var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ero444

quote:

Beyler bi parca var ara sıra radyolarda filan da çıkıyor hatta eski bi parca herifin sesi hafif bon joviye benziyor fakat on değil sanirsam.böyle ince bi enstrüman sesi geçiyor dii dii ,di di di dinnn yahu kötü bir tarif ama. Kafayı siyiracam

Gitar sesi böyle yumuşak bi sekilde dı dı (uzunca) dı dı dı dı ve tekrar

VICTOR DEME - DJON MAYA ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Daha çok 2014 ekim aylarında çalıyordu.
    Şarkının içerisinde trampet yada saksafon vardı sonrasında Take inside , Taking side Take inside yanlış hatırlamıyorsam bu üçünden birisini söylüyordu
    arada trampet yada saksafon çalıyordu sonrasında tekrar bu üçünden birini söylüyordu.
    Başka şeylerde söylüyordu ancak bu üçünden birisini vurguluyordu.Popüler bir şarkı olduğuna eminim çünkü sürekli radyolarda çalıyordu.
    Sanatçı erkekti.

1 haftadır arıyorum hala bulamadım.

Contiez Feat. Treyy G - Trumpsta ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomcry1000

Virgin radioda dinledim yaklaşık 2.5 ay önce . Kadın söylüyo şarkıyı güzel bir parçaydı . şarkının sonlarıda doğru ( İ wanna i wanna ) diyordu ama kendini kasarak değil sakince söylüyordu güzel bi parçaydı :)

Secondcity - 'I Wanna Feel' ? diğer şarkıyı söyleyen erkekse Enrique Iglesias olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman02

quote:

Orijinalden alıntı: xdangerx

quote:

Orijinalden alıntı: freeman02

çok uzun zamandır bir şarkı arıyorum hayal meyal bir kısmı aklımda. Ama aradığım şarkı şu linkteki şarkıyla aynı tarz ve benzior. https://www.youtube.com/watch?v=In-YC0CF-s4 aradığım şarkıyı bir bayan söylüyor yine tarzı bunla aynı them them themem them gibi bir nakaratı var sadece bu kadarını hatırlıyorum bulunacağını düşünmüyorum ama bir yazayım yine .

şarkı 2010 ya da 2011 yazına ait listelere baktım yüzlerce şarkı açtım youtube dan ama bulamadım

müziği dinleyince bunlar geldi aklıma umuyorum bunlardan biridir.

Camille - Senza
    Jem - They

Hocam bunlar değil çok daha hareketli bir parça yine de sağ olun uğraştığınız için.

Phonique - Feel What You Want Feat. Rebecca ?
    https://www.youtube.com/watch?v=R9NpJUA7x-4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegean35

arkadaşlar şarkının klibi karanlık bir ortamda geçiyordu bir bayan havada asılı bir şekilde şarkı söyleyip ilerliyordu. şarkı duygusaldı nakaratta bayan sesini yükseltiyordu sanki ingiliz gibi bir aksanı vardı. bulmamda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim yanılmıyorsam 2000 lerin şarkısı

Röyksopp - What Else Is There?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ugly

Zenci bir abimiz söylüyordu. 80'ler 90'lar falan sanırım. Rap formatına yakın bir şarkıydı. Şarkıda geçen ve hatırladığım tek söz öbeği amphetamine, metamfetamin gibi bir şey. Çok zor olacak bulmam ama şansımı deneyeyim istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Dr. Alban - No Coke ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmpati

quote:

Orijinalden alıntı: The Ugly

Zenci bir abimiz söylüyordu. 80'ler 90'lar falan sanırım. Rap formatına yakın bir şarkıydı. Şarkıda geçen ve hatırladığım tek söz öbeği amphetamine, metamfetamin gibi bir şey. Çok zor olacak bulmam ama şansımı deneyeyim istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Dr. Alban - No Coke ?

Hocam süpersin ya!
    Çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmpati

quote:

quote:

Beyler bi parca var ara sıra radyolarda filan da çıkıyor hatta eski bi parca herifin sesi hafif bon joviye benziyor fakat on değil sanirsam.böyle ince bi enstrüman sesi geçiyor dii dii ,di di di dinnn yahu kötü bir tarif ama. Kafayı siyiracam

Gitar sesi böyle yumuşak bi sekilde dı dı (uzunca) dı dı dı dı ve tekrar

VICTOR DEME - DJON MAYA ?

Yok hocam buldum ben sagolasin. Robbie williams-Feel

• Arkadaslar merhaba. Sarkiyi sahilde duydum bi erkek soyluyordu sanirim orasini tam duyamadim. Sarkida zurna falan vardi sanirim hareketli bi parcaydi var mi tahmini olan

• quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

https://www.youtube.com/watch?v=deTM194q73k

Bu videoda çalan müziği bilen var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=t7uavyS-voM

Bir de bu videoda 2:39'da başlayan şarkı lazım arkadaşlar. Bilen yok mu bu ikisini?

Up.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthochroid -- 29 Ağustos 2015; 22:34:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falanist

quote:

Merhaba, tesadufen radyoda denk geldigim bir sarki var, sozlerinde dont ask me why something special, hello goodbye sozleri geciyor. Bilen varsa yardimlarini rica ediyorum...

Guncel...

Halen guncel...yardim lutfen...

• quote:

quote:

quote:

Merhaba, tesadufen radyoda denk geldigim bir sarki var, sozlerinde dont ask me why something special, hello goodbye sozleri geciyor. Bilen varsa yardimlarini rica ediyorum...

Guncel...

Halen guncel...yardim lutfen...

Miguel Campbell - Something Specia l?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

quote:

Orijinalden alıntı: p.seco

bi şarki vardi çok güzeldi.adini ve sözlerini bilmiyorum.bu şarkiyi bulursaniz çok memnun olurum.güzel şarkiydi aslinda tamamini da hiç dinlemedim ama güzeldi.

• Arkadaşlar linkteki müziği bilen var mı japonca gibi ??? Teşekkürler şimdiden

http://www36.zippyshare.com/v/Jr4aNUhl/file.html
  • selam beyler bi tumblr hesabında müzik var shazam falan denedim ama bulamıyor sözlerinden de bişey anlayamadım hesaba girince çıkan şarkı değil sol üstteki menüden sağ taraftaki müziğe geçme düğmesine tıklayın orada çalan şarkı ama öncelikle şunu söyleyeyim tumblr hesabında +18 cinsel içerikli paylaşımlar var ona göre girinhttp://letreetleneant.tumblr.com/
  • 
Sayfa: önceki 20812082208320842085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.