Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (1262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.950.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: der_Kaiser

Ben ümidi kestim.Sanırım benm aradığım parça hiç biyerde yok.İlgilenenlere çok teşekkürler.Sağlık olsun napalım

Şarkıyı biliyorsun bulamıyorsun anlaşılan. baktım bende yok gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getta -- 20 Ağustos 2011; 0:31:14 >
  • Bugün bershkada çok güzel iki şarkı duydum. Elektronik öğeler içeriyordu. Kasiyere sordum bilmediğini söyledi. Şarkının birinde can you see the light diye bi cümle geçiyordu ama gerisini çıkaramadım. Jay Jay Johanson'ın sesine benziyordu ama o değildi eminim. Bahsettiğim şarkıyı anlayan, bilen çıksın lütfen. Orada çalışan ya da her hangi biri işte. Çıldırmak üzereyim taktım iyice.
  • Bi Şarkı Arıyorum Melodisi Biraz Cilli Bom Bom Müzigine 2009 da cıkmıstı büyük ihtimalle bulabilirseniz Sevinirim.
  • arkadaşlar bende ayna programı togo da iken çalan bir parçayı arıyorum ene le arabia mula gibi sözler geçiyordu fransızcada birşeyler vardı içinde sanırım
  • 50 cent bir sarkısını arıyorum,klibin başlagıcında silahlı adamlar ,polis felan.Sahne donmuş şekilde kamera geziyor binanın içinde. sonra silah sesiyle müzik başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatör

http://hot-file.com/dl/127213118/7c56103/Ses009.m-p3.html

http://hot-file.com/dl/127213221/c85d338/Ses005.m-p3.html

Arkadaşlar bu iki şarkıyı günlerdir arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

*aradaki - işareleri kaldırmayı unutmayın. :)

1- Ofir Cohen - Ba Elaih

Teşekkürler. İkinci parçayı anlaşılan bulamicaz. :)
  • Rica ederim 2. parçayı daha önce hiç duymamıştım :)
  • quote:

Rica ederim 2. parçayı daha önce hiç duymamıştım :)

Bende çoğunlukla migros ve burger kingde duydum. hoşuma gitti. :D
  • Arkadaşlar selamlar. Power fm'de yaklaşık 1 aydır denk geldiğim ama hiçbir şekilde anonsunu duyamadığım ve bir kızın söylediği italyanca şarkı var. Sanki quattro mille maaci diyor gibime geliyor. Hareketli bir şarkı. Şimdiden teşekkür ederim. Konuyu takip edeceğim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Arkadaşlar selamlar. Power fm'de yaklaşık 1 aydır denk geldiğim ama hiçbir şekilde anonsunu duyamadığım ve bir kızın söylediği italyanca şarkı var. Sanki quattro mille maaci diyor gibime geliyor. Hareketli bir şarkı. Şimdiden teşekkür ederim. Konuyu takip edeceğim. :)

Sak Noel - Loca People olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Posta Servisi 34

Mükemmel bir slow parça var fakat ingilizce ve sadece bir kesiti verilmiş... Çıkartamadım ben sözlerden ama. Yardımcı olmak isteyenlere şimdiden teşekkürler.

http://www.zshare.net/audio/938265860b07d6fc/

Yardımcı olabilecek yok mu?
  • quote:

quote:

Mükemmel bir slow parça var fakat ingilizce ve sadece bir kesiti verilmiş... Çıkartamadım ben sözlerden ama. Yardımcı olmak isteyenlere şimdiden teşekkürler.

http://www.zshare.net/audio/938265860b07d6fc/

Tastexperience - Child Of Life
    Keyifli Dinlemeler
  • 2000 yılındaki Galatasaray - Arsenal UEFA kupası final maçında devre arasında çalan bir şarkıyı arıyordum. Bir türlü bulamamıştım. Az önce youtube'daki bir video'da bu şarkıyı tekrar duyabildim. 00:04-00:20 arasında çalan şarkının adını söyleyebilecek olan var mı? 11 senedir aradığım bir şarkı :) Teşekkürler şimdiden.

http://www.youtube.com/watch?v=gLJyU5CSGA4&playnext=1&list=PLAC6FE9D98B6C98BB
  • quote:

Arkadaşlar selamlar. Power fm'de yaklaşık 1 aydır denk geldiğim ama hiçbir şekilde anonsunu duyamadığım ve bir kızın söylediği italyanca şarkı var. Sanki quattro mille maaci diyor gibime geliyor. Hareketli bir şarkı. Şimdiden teşekkür ederim. Konuyu takip edeceğim. :)

Aylin Prandi - 24 000 Baci
  • quote:

Orijinalden alıntı: fructoser

2000 yılındaki Galatasaray - Arsenal UEFA kupası final maçında devre arasında çalan bir şarkıyı arıyordum. Bir türlü bulamamıştım. Az önce youtube'daki bir video'da bu şarkıyı tekrar duyabildim. 00:04-00:20 arasında çalan şarkının adını söyleyebilecek olan var mı? 11 senedir aradığım bir şarkı :) Teşekkürler şimdiden.

http://www.youtube.com/watch?v=gLJyU5CSGA4&playnext=1&list=PLAC6FE9D98B6C98BB

Şarkı duyulmuyor ki, o değil de kupa bizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: paralnova

Arkadaşlar çok eski bir şarkı vardı. Küt saçlı bir siyahi bayan söylüyordu sanırım. Klibi tamamen kağıttan gibi bir şehirde geçiyordu.Konser veriyordu bu kağıttan yapılma şarkıcı bayan.Arabalar geçiyordu felan.Animasyon bir klipti.Hatırlayanınız var mı? Yılını hiç hatırlamıyorum.Metro+'da dinliyordum.

Arkadaşlar çok eski bir şarkı vardı. Küt saçlı bir siyahi bayan söylüyordu sanırım. Klibi tamamen kağıttan gibi bir şehirde geçiyordu.Konser veriyordu bu kağıttan yapılma şarkıcı bayan.Arabalar geçiyordu felan.Bayan sabah arabaya biniyordu şehri turluyordu sanırım.Sonra DJ'in yanına gelip konser veriyordu.Akşam batan Güneş'e doğru da arabayla gözden kayboluyordu.Animasyon bir klipti.Hatırlayanınız var mı? Yılını hiç hatırlamıyorum.Metro+'da dinliyordum.
    Bulan olursa şimdiden teşekkürler
  • bu gün palstation da çalan parça vardı oooo maria gibi birşey diyordu.. şarkı daha öncede kullağıma tkılmıştı eskiydi.. şimdiden teşekkürler..
  • quote:

quote:

Aylin Prandi - 24 000 Baci

Hocam çok teşekkür ederim. Nisan ayında İtalyadaydım, avm'lerde filan çalıyordu ama çıldırıyordum. Büyük sevap kazandın.

conjure'a da teşekkür ederim, lakin loca people ingilizce bir şarkı. :)
  • Rica ederim, eyvallah
  • quote:

Rica ederim, eyvallah

Senin imzadaki konuya da bakıyorum şimdi. Uzun zaman sonra forumda kendi ihtiyaçlarımı giderebilecek bir üye ve konu gördüm. Otomobil Genel'e de bekleriz seni. Dakkasına yardımcı oluruz.
  • 
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.