Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (1253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.949.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Star tv ( o zamanki ismiyle magic box star 1) ilk kurulduğu yıllarda (tahminen 1990) sürekli yabancı bir klip oynatıyordu. Klipte denizde tekne içindeki beyaz bir kız ve zenci erkek şarkı söyleyip dans ediyorlardı. nerdeyse bulunması imkansız olabilir ama ya bilen hatırlayan çıkarsa:) hatırlayanlar yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juan Cortez

Ya ben eski bi şarkı soracam ama, Böyle hintli müziği gibi arada bi rap giriyor.. 90 yıllarda çok çalıyordu Bir türlü bulamadım Number one 'da falan çok çıkardı.

Delinquent Habits - Return of the Tres??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan22

Radyo Mydonose da çok Çıkıyor hindistan temalı Ritmi Biraz R&B gibi Hindistan Temalı

evet geçen gün çıktı mesela ama çok nadir çıkıyor. ismi belli değil şarkının çok çalardı zenci bi kadın söylüyordu sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilmemikk

quote:

Orijinalden alıntı: Juan Cortez

Ya ben eski bi şarkı soracam ama, Böyle hintli müziği gibi arada bi rap giriyor.. 90 yıllarda çok çalıyordu Bir türlü bulamadım Number one 'da falan çok çıkardı.

Delinquent Habits - Return of the Tres??

Malesef değil. what is çonpani böyle bi şey diyor.. Tam inglizce söylese sözlerini yazacam ama hintle rap karışık gidiyor şarkıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan22

Radyo Mydonose da çok Çıkıyor hindistan temalı Ritmi Biraz R&B gibi Hindistan Temalı

http://www.youtube.com/watch?v=oEh1iTqXXOI&feature=related
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisanrock

alacakaranlık 4. filminin fragmanında 2 parça çalıyor bunları bir türlü bulamadım yardımlarınzı bekliyorum şimdiden teşekkürler....

video link ;

alacakaranlık breaking dawn part 1

lütfen yardımlarınız esirgemeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisanrock -- 12 Ağustos 2011; 11:27:48 >
  • Arkadaslar bugünlerde TRT1 de Yamak Ahmet diye bir dizi var. Bu dizideki müzik beni mest etti resmen. Bu müziği bilen biri var mı acaba. Ya da bu müziği nerede bulabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaymak817

Arkadaslar bugünlerde TRT1 de Yamak Ahmet diye bir dizi var. Bu dizideki müzik beni mest etti resmen. Bu müziği bilen biri var mı acaba. Ya da bu müziği nerede bulabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dizi müziği sanırım ama dizi güzele benziyor.
  • Çok güzel bir dizi. Müziğini bir yerden denk getirmek lazım.
  • Dizi müziği çıkar bir kaç bölüm sonra daha yeni olduğu için yok. Ama dizi güzelmiş.
  • Beyler yardım edın az once TRT Turkte bı grup çıktı iskoç muziği tarzında caldılar grubun adını bilen varmı
  • Selam arkadaslar,http://www2.yonja.com/thetrancebabe adresindeki profilde calan parcanin ismini bilen varsa yardimci olabilir mi acaba :)
  • Beyler.! Parçanin adi ''Historia de un amor'' fakat bu parçayi slow bir sekilde ayri ayri iki kisi soyluyor. biri bayan biri erkek bunlarin isimlerini bilen varmidir ?
  • http://www.youtube.com/watch?v=vYvw3JroJkE

ilk başta çalan şarkıyı bilen var mı şarkı remix sözlerine kulak aşinalığı olan da söylesin lütfen
  • Maymun kıyafeti giymiş adamların şehirdeki kızları kaçırdığı bir parça vardı.Bilen varmı acaba?
  • slm benimde aradığım bi şarkı var ama bi türlü bulamadım daha önceleri dinliyordum ama şimdi şarkını adını hatırlayamıyorum takıntı oldu şarkıyı zenci kadın söylüyo diğer zenci kadında rap olarak eşlik ediyo aynı melodide zenci erkek cevap olarak şarkı yapmıştı aslında baya ünlü bi şarkıydı galiba 5-6 sene öncesinden bilen varsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetty

Selam arkadaslar,http://www2.yonja.com/thetrancebabe adresindeki profilde calan parcanin ismini bilen varsa yardimci olabilir mi acaba :)

Julien Vincent & Cathy Burton - Certainty (Mark Otten Dub Remix)

Keyifli Dinlemeler
  • Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadron

Maymun kıyafeti giymiş adamların şehirdeki kızları kaçırdığı bir parça vardı.Bilen varmı acaba?

Bloodhound Gang - The Bad Touch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sethlans -- 13 Ağustos 2011; 12:26:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Orijinalden alıntı: Hadron

Maymun kıyafeti giymiş adamların şehirdeki kızları kaçırdığı bir parça vardı.Bilen varmı acaba?

Bloodhound Gang - The Bad Touch

teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.