Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (1175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.950.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

90'lı yılların pop şarkısı olması lazım,bir bayan söylüyor ' my love is blabla , mya ya iz aya blabla is aya ' böyle birşey olması lazım. Ritimi hissediyorum ama aktaramıyorum. Kaç gündür dilime dolandı bulabilirseniz çok makbule geçer.

conjure dostum birde bana el atabilirmisin:)
  • Radyo Fenomen'de dinlediğim bir şarkı ama kim söylüyor yada şarkının adı ne hiçbir fikrim yok.
    conjure hocam öncedende bi şarkımı bulmuştun saol şimdi sana yeni görev getirdim inş bunuda bulursun ;)

http://www56.zippyshare.com/v/91711288/file.html

QuickTime Player açıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250
    Radyo Fenomen'de dinlediğim bir şarkı ama kim söylüyor yada şarkının adı ne hiçbir fikrim yok.
    conjure hocam öncedende bi şarkımı bulmuştun saol şimdi sana yeni görev getirdim inş bunuda bulursun ;)

http://www56.zippyshare.com/v/91711288/file.html

QuickTime Player açıyor..

şarkıyı biraz önce bulmuştum zaten sessiz_yalın a
    Wynter Gordon-Dirty talk
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahmetli midiyeci
    çok teşekkürler conjure

Rica ederim
    Keyifle dinle
  • Sayın conjure bi zhmet şuna bi bakarmısınız.Şarkıda bi kız nakarat kısmında do do do diyo sonra biranda erkek sesi giriyo 2 veya 3 defa yeah diye birşey söylüyor.En azından bilmiyorsanda okuduğuna dair bi mesaj atarsan süper olur çünkü acaba okumadımı gibi bi tereddüt kalıyor içimde çok kötü oluyor işte öyle olunca.
  • buraya nasıl ses kaydı ekliyebilirm yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: siqorta
    Sayın conjure bi zhmet şuna bi bakarmısınız.Şarkıda bi kız nakarat kısmında do do do diyo sonra biranda erkek sesi giriyo 2 veya 3 defa yeah diye birşey söylüyor.En azından bilmiyorsanda okuduğuna dair bi mesaj atarsan süper olur çünkü acaba okumadımı gibi bi tereddüt kalıyor içimde çok kötü oluyor işte öyle olunca.

:)))))

Jessie J - Do It Like A Dude?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elapelin

buraya nasıl ses kaydı ekliyebilirm yardım ederseniz sevinirim

www.zippyshare.com sitesine girin, browse a tıklayıp kayıt dosyasını seçin. sonra start upload'a basın, işlem bitince çıkan adresi buraya mesaj olarak gönderin. umarım şarkınız bulunur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noble -- 24 Nisan 2011; 20:29:41 >
  • quote:

http://www56.zippyshare.com/v/19881661/file.html

Diego Torres-La Ultima Noche
  • Şarkının melodisini mırıldanıp kayıt yaparmısın?
    quote:

quote:

90'lı yılların pop şarkısı olması lazım,bir bayan söylüyor ' my love is blabla , mya ya iz aya blabla is aya ' böyle birşey olması lazım. Ritimi hissediyorum ama aktaramıyorum. Kaç gündür dilime dolandı bulabilirseniz çok makbule geçer.

conjure dostum birde bana el atabilirmisin:)
  • bende 90 yılların ortalarında dinlediğim bir parçayı sormak istiyorum , radyo vizyon da çok çalardı (ankaralılar bilir vizyonu) çok güzel bir melodisi vardı ve bir bayan vokal sadece nananana naynay nananananay nay nay nay nana nay nay şeklinde meodiye ygun söylüyordu aradada konuşma şeklide erkek vokal giriyordu hatırlayan bilen varmı ?

ek : birde şu videonun başından 1 dakika 37 saniyeye kadar çalan klasik müzik tarzı parçayı bilen varmı ?

http://www.youtube.com/watch?v=zP2dslh277U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSerhan -- 25 Nisan 2011; 0:34:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

quote:

Sayın conjure bi zhmet şuna bi bakarmısınız.Şarkıda bi kız nakarat kısmında do do do diyo sonra biranda erkek sesi giriyo 2 veya 3 defa yeah diye birşey söylüyor.En azından bilmiyorsanda okuduğuna dair bi mesaj atarsan süper olur çünkü acaba okumadımı gibi bi tereddüt kalıyor içimde çok kötü oluyor işte öyle olunca.

çok teşekkürler ama bu değil şarkı yanlış anlamadıysam make falanda diyo do do do kısmını bi kadın söylüyor şey gibi bu bişeyler söylüyor do do do diyor sonra bi erkek giriyo 2 defa falan yeah diyor.bir fikrin yoksada teşekkürler.
  • Şarkının melodisini mırıldanıp kayıt yapma şansın varmı?
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: conjure

quote:

çok teşekkürler ama bu değil şarkı yanlış anlamadıysam make falanda diyo do do do kısmını bi kadın söylüyor şey gibi bu bişeyler söylüyor do do do diyor sonra bi erkek giriyo 2 defa falan yeah diyor.bir fikrin yoksada teşekkürler.
  • Bugün radyo mydonose da çalıyordu. Çok güzel bir şarkı. Lütfen bir bakın.

http://www.4shared.com/audio/RsUVnKZ6/PwDictRec_8_.html

indirmeden dinleyebilirsiniz. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim026

Bugün radyo mydonose da çalıyordu. Çok güzel bir şarkı. Lütfen bir bakın.

http://www.4shared.com/audio/RsUVnKZ6/PwDictRec_8_.html

indirmeden dinleyebilirsiniz. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Akcent - My Passion

iyi eğlenceler arkadasım
  • quote:

Gala - Freed From Desire
  • yıllardır arıyorum abbas güçlü ile genç bakış'ın jenerik müziği?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noble

quote:

buraya nasıl ses kaydı ekliyebilirm yardım ederseniz sevinirim

www.zippyshare.com sitesine girin, browse a tıklayıp kayıt dosyasını seçin. sonra start upload'a basın, işlem bitince çıkan adresi buraya mesaj olarak gönderin. umarım şarkınız bulunur :)

yardımın için tşk....
  • 
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.