Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (1173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.950.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 90 lı yıllarda çalan bi şarkı vardı. Yanlış hatırlamıyorsam 96 yada 97 yazında çalıyordu. Homberambarom bombooo. diye bi şarkıydı. Samba tarzındaydı. Çılgın bediştede çalmış bi kaç kere. Lütfen yardım edin.
  • Jovanotti - L'ombelico Del Mondo ?
    quote:

Orijinalden alıntı: yettimgari48

Arkadaşlar 90 lı yıllarda çalan bi şarkı vardı. Yanlış hatırlamıyorsam 96 yada 97 yazında çalıyordu. Homberambarom bombooo. diye bi şarkıydı. Samba tarzındaydı. Çılgın bediştede çalmış bi kaç kere. Lütfen yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MendhiCS

Az önce yaptığım kayıtları incelerken karşılaştığım, bulamadığım ve beni dumurlara sokan bu videodaki parçayı bilen var mı? Böyle bir parçanın sadece 1 dakikalık kısmını dinleyebilmek çok moralimi bozuyor. Biraz ipucu vermek gerekirse, videodan da görüleceği gibi Spor Gecesi programının kapanışında El Classico için hazırlamış olduğu bir sunum. İlk önce kaale almamıştım parçayı ama sonraları o kadar güzelleşti ki, ama iş işten geçti tabi.

arkadaşlar, biliyorum zor bir parça ama hiçkimse bilmiyor mu gerçekten? Bir daha dinleyip bakıverseniz, hee
  • @MendhiCS

Bu melodi kulağıma pek yabancı değil.Biraz arşivimi kurcalayayım,belki çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

@MendhiCS

Bu melodi kulağıma pek yabancı değil.Biraz arşivimi kurcalayayım,belki çıkar.

Valla hocam bana da sanki Coldplay'in şarkılarından biri gibi geliyor nedense..Aradım fakat bulamadım. Minnettarım şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DomainAjans.Com

Arkadaşlar bu hafta içinde iki kez denk gelen bir müziği arıyorum..

Fashione One Tv'de çıkan Victoria Secret Defilesinde fon olarak çalıyor. Seyredenler ve parçayı bilenler yardımcı olursa şahane olur :)

ana sözler erkek, nakarat vocaller bayan tarafından söyleniyor. Trend parçalardan da olabilir..

http://www.fashionone.tv/fashionone_tv/yayin-list.html

Burada kanalın yayın akışı var,

18:28 fashionone teaser-sexy vs kızlar deki defilede çıkan müzik. Aynı defile günde 4-5 kez çıkıyor zannedersem. Hala arıyorum.. :)

Kendim ettim kendim buldum :P

http://www.youtube.com/watch?v=Afyf4Db6wd0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoğanX -- 22 Nisan 2011; 12:29:41 >
  • beyler yabancı bir parçada klibinde bir kıza wepcamda bişiler yaptırıyordu chat yaparken şarkısını söylüyordu neydi o parça
  • 90'lı yılların pop şarkısı olması lazım,bir bayan söylüyor ' my love is blabla , mya ya iz aya blabla is aya ' böyle birşey olması lazım. Ritimi hissediyorum ama aktaramıyorum. Kaç gündür dilime dolandı bulabilirseniz çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eurofıghter
    beyler yabancı bir parçada klibinde bir kıza wepcamda bişiler yaptırıyordu chat yaparken şarkısını söylüyordu neydi o parça

Basshunter-Now you're gone mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

quote:

beyler yabancı bir parçada klibinde bir kıza wepcamda bişiler yaptırıyordu chat yaparken şarkısını söylüyordu neydi o parça

ilgin alakan için çok saol hocam yorumlarını eksik etme ama bu değil
    tamamen wepcam üzerine bir klipti hatta elemanın kafasında bandana falan vardı
  • quote:

quote:

quote:

http://www.youtube.com/results?search_query=Pittsburgh+Slim+%E2%80%93+Girls+Kiss+Girls&aq=f
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

quote:

quote:

quote:

http://www.youtube.com/results?search_query=Pittsburgh+Slim+%E2%80%93+Girls+Kiss+Girls&aq=f

eyw. hocam
  • quote:

J-Kwon & Petey Pablo & Ebony Eyez - Get xXx'd
    Keyifli Dinlemeler

Sağol üstadım
  • Rica ederim
    Keyifle dinle
    quote:

Orijinalden alıntı: david_caruso

quote:

J-Kwon & Petey Pablo & Ebony Eyez - Get xXx'd
    Keyifli Dinlemeler

Sağol üstadım
  • ya arkadaşlar fanta reklemındaki parçayı arıyorum hala bulamadım reklamda animeler elindeki şişyler etrafı portakal görüyor bu reklamdaki parçayı bulabiirsenz çok mutlu olacağım :/
  • quote:

90'lı yılların pop şarkısı olması lazım,bir bayan söylüyor ' my love is blabla , mya ya iz aya blabla is aya ' böyle birşey olması lazım. Ritimi hissediyorum ama aktaramıyorum. Kaç gündür dilime dolandı bulabilirseniz çok makbule geçer.

kaynamasın
  • quote:

quote:

90'lı yılların pop şarkısı olması lazım,bir bayan söylüyor ' my love is blabla , mya ya iz aya blabla is aya ' böyle birşey olması lazım. Ritimi hissediyorum ama aktaramıyorum. Kaç gündür dilime dolandı bulabilirseniz çok makbule geçer.

kaynamasın

Eiffel 65-Blue(Da ba dee)?
  • quote:

quote:

quote:

kaynamasın

Eiffel 65-Blue(Da ba dee)?

maalesef dostum bu değil ama bu jenerasyonun parçası aradığım. Teşekkür ederim.
  • http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91120 arkadaşlar bu video da çalan müziği arıyorum lütfen yardım
  • 
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.