Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.949.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar metroda calan bir muzik vardi. Klipte Adam piyanoda caliyordu bir de bir sporcu bir sehrin icinde kosuyor. Bu sarki kimin ve sarkinin adini soyleyebilirseniz, cok mutlu olucam. simdiden tesekurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: neco81

arkadaslar metroda calan bir muzik vardi. Klipte Adam piyanoda caliyordu bir de bir sporcu bir sehrin icinde kosuyor. Bu sarki kimin ve sarkinin adini soyleyebilirseniz, cok mutlu olucam. simdiden tesekurler

maxim in bi parçası galiba ama adını bilmiorum bi bak istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: asean20

donna summer"ın "hot stuff(2006 yılı) şarkısını yeniden düzenlemişler
    bulabilen var mı nette?
    hiç bir yerde yok hep eski versiyonu çıkıyor.
    bilen biri varsa yardımcı olabilir mi?

alan & angel - hot boulevard " budur... highpass ve original remixi var..
  • quote:

Orjinalden alıntı: neco81

arkadaslar metroda calan bir muzik vardi. Klipte Adam piyanoda caliyordu bir de bir sporcu bir sehrin icinde kosuyor. Bu sarki kimin ve sarkinin adini soyleyebilirseniz, cok mutlu olucam. simdiden tesekurler

Maxim - Exodus
  • Şu Maksim'i ilk ben sormuştum pckopatjam'ım konusunda bulmuştum,o günden beri 10 kişi soruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EMRE RZ

quote:

Orjinalden alıntı: asean20

donna summer"ın "hot stuff(2006 yılı) şarkısını yeniden düzenlemişler
    bulabilen var mı nette?
    hiç bir yerde yok hep eski versiyonu çıkıyor.
    bilen biri varsa yardımcı olabilir mi?

alan & angel - hot boulevard " budur... highpass ve original remixi var..

saol kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asean20 -- 7 Ağustos 2006; 13:01:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Roxette

Şu Maksim'i ilk ben sormuştum pckopatjam'ım konusunda bulmuştum,o günden beri 10 kişi soruyor.

iyi de ne var bunda?
  • arkadaşlar bende hani şu ingiltere de yaşayan Türk kızı var ya işte onun hit şarkısını arıyorum, ne kızın adını biliyorum ne de şarkısının, acil yardım
  • Az önce Star'daki DJ'lik yapan Ayı Balığı Sylvia haberinde arkafonda çalan Club-Dance şarkısını arıyorum.

Şarkı şöyle. Şu aralar popüler.

Bir bayan söylüyor. Melodi aynen şöyle "dıııığğğ dıdı dıdığğğ dııığğğ dıdı dıdıdı / dıığğğ dıdı dıdıdığğğğğ dıdıdı dığğğğğ". Kadın bu melodide şarkısını söylerken bu kısımdan sonra birden "ayyyyyyyyyyyyye" diye ince bir sesle yükselterek bağırıyor, sonra tekrar aynı melodide devam ediyor.

Şu aralar çok çalıyor aslında. Club-Dance şarkısı. Bir bayan söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 7 Ağustos 2006; 19:44:40 >
  • arkadaşlar ben bu foruma arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oldum .gercekten çok başarılısınzı.size bir sorum olacak .notoruıs bıg ın anısına 1997 de yazılmış bir şarkı var.cok duygusal bir şarkı adını söylerseniz çok memnun olurum.
  • şarkıda i miss you we miss you gibi sözler var.şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertyuh

arkadaşlar ben bu foruma arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oldum .gercekten çok başarılısınzı.size bir sorum olacak .notoruıs bıg ın anısına 1997 de yazılmış bir şarkı var.cok duygusal bir şarkı adını söylerseniz çok memnun olurum.

Puff Daddy - I'll Be Missing You

olabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

quote:

Orjinalden alıntı: ertyuh

arkadaşlar ben bu foruma arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oldum .gercekten çok başarılısınzı.size bir sorum olacak .notoruıs bıg ın anısına 1997 de yazılmış bir şarkı var.cok duygusal bir şarkı adını söylerseniz çok memnun olurum.

Puff Daddy - I'll Be Missing You

olabilir mi?

evet bu
    hatta;

Puff Daddy ft. Faith Evans - I'll Be Missing You
  • quote:

Orjinalden alıntı: maximuzzy

quote:

arkadaşlar merhaba;
    yaw bu komser şekspir filminin sonunda mazhar alonson bi şarkı söylüyor ya o şarkının adı falan bileniniz var mı acaba?

çoook saolun şimdiden....

?????????????

arkadaşlar hiçkimse bimiyor mu yaw...?
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar merhaba;
    yaw bu komser şekspir filminin sonunda mazhar alonson bi şarkı söylüyor ya o şarkının adı falan bileniniz var mı acaba?

?????????????

Soundtrackine baktım;

Mazhar Alanson - Bir Sonsuz Yağmur Yağsa şarkının adı fakat kıraçta söylemiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Az önce Star'daki DJ'lik yapan Ayı Balığı Sylvia haberinde arkafonda çalan Club-Dance şarkısını arıyorum.

Bir bayan söylüyor. Melodi aynen şöyle "dıııığğğ dıdı dıdığğğ dııığğğ dıdı dıdıdı / dıığğğ dıdı dıdıdığğğğğ dıdıdı dığğğğğ". Kadın bu melodide şarkısını söylerken bu kısımdan sonra birden "ayyyyyyyyyyyyye" diye ince bir sesle yükselterek bağırıyor, sonra tekrar aynı melodide devam ediyor.

Şunu bilebilecek olan????????????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar merhaba;

?????????????

Soundtrackine baktım;

Mazhar Alanson - Bir Sonsuz Yağmur Yağsa şarkının adı fakat kıraçta söylemiş

çooook saaooool kardeşim yaaa....
    vallahi çok duamı aldın...
    allah ne muradın varsa versin valla....
    allah seni sevdiiğine,sevdiklerine kavuştursun bi daaa da ayırmasın...
    :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Az önce Star'daki DJ'lik yapan Ayı Balığı Sylvia haberinde arkafonda çalan Club-Dance şarkısını arıyorum.

Eskidi Ama Herkes Bunu Arıyor: Pakito - Living On Video Budur Heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pseudonym -- 8 Ağustos 2006; 11:23:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: iverson03

arkadaşlar bende hani şu ingiltere de yaşayan Türk kızı var ya işte onun hit şarkısını arıyorum, ne kızın adını biliyorum ne de şarkısının, acil yardım

anlyamadım tam olarak ama belçikada yaşayan türk kızı hadise onu biliyosndur heralde bide şimdi eylem diye kız çıktı parça ingilizceyse im gonna get you olabilir türkçeysede aman olabilir.. bi bak..
  • arkadaslar bu forumun bu ozelligini cok seviyorum yardımlasmanın en guzel ornegi
    daha once acun firardayla ilgili bi muzik bulmustum buradan istek uzerine
    simdide sizden rica ediyorum bbg 1 de calan bi uyandırma muzigi vardı muzigi simdi tam hatırlamıyorum
    guzel bir muzikti boyle hepsi birden kalkıp oynuyolardı gozlerini falan ovuyolardı
    yardımcı olursanız cok sevinirim
    simdiden cok tesekkur ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.