Şimdi Ara

Araçtaki Navigasyonu Sonradan Açtırmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
2
Favori
11.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • normalde destekleyen ekranlarda mesela poloda şöyle yapılabiliyor sonradan 2020 sonrası için. ama paralı bu işlem. gps anten ve lisans aktivasyonu yapılıyor. adamlar kapalı soksa yurda açmak için para ister yine lisans için.

Araçtaki Navigasyonu Sonradan Açtırmakwww.enderelektronik.com.tr
    Navigasyon Lisans Aktivasyonu – Ender Elektronik Ltd.Şti.
    https://www.enderelektronik.com.tr/urun/dahili-navigasyon-aktivasyonu/
  • Ender Elektronik belli ki gerçekten bu işten anlayan uzman kişiler. Ankara'da da bir iki uzman var. Bayramdan sonra görüşeceğim. ByCarbon ve Opsiyonel . ancak bu kişilere bayram nedeni ile ulaşamadım.

• yetkili servis e sorsak ne cevap verirler ki ?

• Ben de geçen ay a3 aldım. Konsolda nav tuşu olmasına rağmen herhangi bir alt yapı yoktu.

Ana üniteyi değiştirdim ve gps anten taktırdım.

Octavia için konuşursak, torpido gözünü açtığımızda sadece multimedia ünitesi çıkar, tek sd kart girişi olan.

Nav istiyorsanız çift sd kart girişi ve tek sim girişi olanlardan takılması gerekiyor diye biliyorum.

Araçtaki Navigasyonu Sonradan Açtırmak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Araçtaki Navigasyonu Sonradan Açtırmak

Ben yaptırdım . Ancak acı olan şu. Araçta halihazırda herşey var . yani sadece aktivasyon yapıldı. gps anteni yazılım donanım haritalar her şey zaten var aracın içinde. gerçekten inanılmaz derecede anlamsız. Belki Skoda da bunu açabiliyordur bilmiyorum. Yetkili servis ya da satıcılar ile hiç görüşmedim.

• kursattokko1907 K kullanıcısına yanıt
    Nerede yaptırdınız ve maliyeti ne oldu? Bilgi verebilirmisiniz?

• hocam aracı bosna hersek e çıkarttım. orada yaptırdık servise. ancak instagramda vagcom.turkiye diye bir sayfa var onlar yaparız dediler 1000 euro fiyat verdiler. diğee yerlerden pek sonuç alamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kursattokko1907 K kullanıcısına yanıt

hocam bosna hersekte maliyeti ne oldu peki türkiyeden ucuzmu ?

• Az önce Kadıköy’deki Skoda yetkili servisini aradım, konuyla ilgili üreticiden bilgi bekliyoruz Şubat-Mart gibi tekrar arayın dediler. Başka bir bilgileri yokmuş.

• Benim de 400 euro gibi bir maliyetim oldu dışarıda bunu yaptırırken. ancak Türkiyede'de bir instagram sayfasında yaptırdığını lisans mevcut olduğunu söylemişti ve 1000 euro fiyat istemişti sanırım Batman tarafında VAGCOM hizmeti veren bir ekip.

Serviste bakım sırasında güncelleme yaptırmadan önce mutlaka biligi ver demişlerdi. belki yetkili servis eli ile bu hizmet açılır. gerçekten de çok anlamsız

• Navigasyon Lisans Aktivasyonu Ender elektronikte açılıyor.

17.053,55 ₺ KDV Dahil

850,00 €

Araçtaki Navigasyonu Sonradan AçtırmakEnder Elektronik youtube
    Herkese merhaba, bu videomuzda 2020 ve sonrası Tiguan araçlar için dahili navigasyon sisteminin aktivasyonunu gerçekleştirdik. Uygulama videolarımız gelmeye devam edecek. Gelecek olan videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi Seyirler. Detaylı Bilgi; www.enderelektronik.com.tr Telefon: 0216 370 7725
    https://www.youtube.com/watch?v=xflr8ORc7Ms&feature=youtu.be
  • Bu konuda yeni bir bilgi var mı acaba?

• Evet Ender Elektronik de lisans aktivasyonu yapıyor

@tornadosi oradan fiyat alabilirsiniz. Ben de konuşmuştum onlarla İstanbul'da yerleri ancak uzaktan da yapabiliyorlar.

• Forumdan bir arkadaşımız da bu tarz işlere bakıyor. Ben de navigasyon haritamı güncellemiştim. Sağ olsun çok yardımı dokunmuştur. Uzaktan da aktivasyon yapabilir.

Tavsiye ediyorum, kendisini etiketliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi individual -- 1 Nisan 2023; 20:38:16 >
  • Öncelikle vag grubu araçlarda kimse şu kritik bilgiyi paylaşmamış.

Bazı vag grubu araçlar navigasyon hazırlığıyla gelir ama lisans kodu veya harita yüklü olmadığı için navigasyon çalışmas.

Bazı araçlarda ise hiç navigasyon olmaz yani gps ve navigasyonla ilgili hiçbir kodlama data vs olmaz bunun için ekstra parça ve yazılım yüklenmesi gerekir. Hatta multimedya sistemi bile değişebilir

Benim aracım siparişte navigasyon ön hazırlık paketiyle birlikte alınmış. Sadece lisanslı harita yüklü değildi. Navigasyona bastığınızda hatırlamadığım bi uyarı veriyordu "veriler yüklü değil" gibisinden olabilir. A3 ü olan arkadaşımda ise navigasyon uyumlu değil diye komple hazırlıksız olan uyarıyı veriyodu.

Ben ücretini tanıdığım bi abiye verdim bana sd karttan haritayı yükledi. Vag grubunda haritalar Avrupa, meksika, avustralya, iskandinavya, orta doğu, asya gibi bölgelere ayrılmıştır. Bazı vag grubu araçlarda Avrupa haritası içinde Türkiyede oluyor bazı modellerde Orta asya haritası içinde Türkiye dahil oluyor.

Ben sadece Türkiye haritası yükledim ve eski versiyondu. Maksat navigasyonuda çalışsın. Navigasyona bastığımda direk açıyor

Ama telefona girmek veya carplay kullanmak kadar pratik değil navigasyona adres girmek. Sesli komutta girerken bile harfleyerek giriyorsunuz kelimeyi kabul etmiyor. Alt tarafı sanayide bi dükkanı girecekken bile bir sürü detay girdim rota öyle oluşturdu. Telefondan yapsam 1 dakika mı bile almayacaktı. Navigasyon benim en çok bilmediğim yollara veya uzattığım yollarda "ben nerdeyim şuan" diye işime yarıyor. Geçenlerde otoban yolunu uzattım bu yol nereye çıkacak acaba diye haritayı açıp gitmiştim

Verceğiniz paraya çok değmeyecek bi opsiyon. Carplay açtırın daha iyi (kablolu veya kablosuz)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sayın İndividual.bahsettiğiniz arkadaşa ait iletişim bilgilerini rica etsem gönderirmisiniz..??

• individual İ kullanıcısına yanıt

merhaba sayın İndividual.arkadaşın iletişim bilgilerinizi rica etsem gönderirmisiniz?? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.