Şimdi Ara

ARaçlarında Far Sensörü Olmayanlar Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ARaçlarında Far Sensörü Olmayan Arkadaşlara bir müjdem var..

Tamamen KEndi üretimim olan ve 12 V olan Far Sensörleri Sayesinde Artık Aracınız Geceleri Kendi Farını Kendisi Yakacak, Farları Açık unutma Gibi Bir durum Söz konusu olmayacak.. Montajı Sonderece Basit ve külfetsiz olan bu cihaza 25 YTL + KDV karşılığında sahip olabilirsiniz.. 1 YIL Kendi Garantim Var:) Daha Sanayi Bakanlığından Onay almadım.. Çok yeni olan bu ürün sayesinde tÜnel, Otopark ve bunun gibi diğer karanlık ortamlarda, geceleri araçlarınız farlarını kendisi yakıp söndürecek..

• nerde yaptırabiliriz. yeriniz nerde
  • Parkları da kontrol ediyor mu? şu an gg'de Sens56 far sensörleri var. Herkes çok memnun ancak fiyat 60 lira civarında. O ilanı da inceleyip ürününüzün ona göre üstünlüklerini ya da handikaplarını belirtirseniz talep daha ucuz olan sizin ürününüz yönünde değişecektir.
  • Merhaba Ürünümün maliyetlerini gözden geçirip fiyatını düşürdüm.. 18 YTL den verebilirim.. ürünüm çok basit çalışan bir cihazdır. O dediğiniz cihazdaki gibi parkları ayrı yakma özelliği bulunmamaktadır. ancak cihazdan 2 tane alırsanız bunu yapabilirsiniz.. ikitane alırsanızda 30 YTL den veririm. ikisininde ayarlarını farklı farklı yapabilirsiniz.. Diğer ürünlerde PRogramlanmış bir çip var.. ve bu yüzden uzun bir süre sağlam kalmıyor ne yazıkki ancak benim ürünüm hem montaj açısından hemde kullanım kolaylığı açısından çok basit.. bu ürünün mucidi benim.. yani içinin ve dışının tasarımı bana ait.. daha hızlı ve seri üretime geçmedim.. ancak boş vakit bulduğumda kendim üretiyorum.. önümüzdeki ay seri üretime geçeceğim.. yaklaşık 10 gündür kendi aracımda deniyorum.. çok güzel ve kullanımı çok rahat, bit kere kuruyorsun daha sonra artık varmı yokmu sadece tünellerden geçerken belli oluyor .. ben parklara bağlamadım ancak dediğim gibi ikitane takarsanız ve bunların her birine farklı değerlerde yanma özelliği verirseniz ozaman çalışacaktır.. Seri üretime geçtiğimde maliyetlerim çok aşağıya çekileceği için 12,5 YTL den toptan 18 -20 YTL den de perakende satılacak allah nasip ederse bu ürün.. ancak şuanda kullanmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçsin lütfen 0533 261 11 88 bilal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi downahar -- 21 Nisan 2008; 7:14:13 >

• Ürün hakkında biraz daha bilgi ve montaj konusunda açıklama ve foto paylaşabilrseniz çok daha iyi olur...
  • Merhaba ürün gayet kolay montajı olan bir üründür, biraz elektrik bilginiz varsa direk kendiniz bile monte edebilirsiniz bugün vaktim olmadığı için malesef fotoğraflarını buraya koyamayacağım..
    ama bağlantısı şu şekildedir, eğer otomatik far sensörünü devreye sokma veya çıkarma butonunu ön göğüste bir yere koymayacaksanız, yapmanız gereken tek şey sensörün + - uçlarını kontak ceyranına bağlamak ve kaputun içindeki doğru yeri seçmek.. ondan sonrad
    Sensötün uçlarındanm birisine + diğerlerine de far, park, ve uzun bağlantılarını yapmak( uzun bağlantısını sinyal koluna bağlamanız gerekmektedir.) bu arada far, park ve uzun bağlantılarında ara bağlantıda röle kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.. dileyen arkadaşlara pazar günü gelirlerse montaj + ürünün kendisini (tabi bu kablo uzunluğuna göre biraz değişir) 40 YTL ye yaparım. montaj tahmini olarak 1,5 saat sürüyor, ancak kendime ait bir garajım veya dükkanım olmadığını da belirtmek isterim.. içerenköy de oturuyorum. eğer parkları ayrı çalışsın isterseniz ozaman 15 YTL fark alırım ( bu ücretlere aracınıza takacağım far röleleri dahildir.

• ilk önce tebrikler.merak ettim ben de fotoğraf türü birşey varsa paylaşırmısınız?
  • benim aracımdaki cihaz ilk deneme cihazı olduğu için bir cep telefonu şarj cihazının kutusunda, ancak satışa hazır hale getirdiğim ürünün fotoğrafını ayrı çekip yollayacam inşallah yarın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.