Şimdi Ara

Araçların Güncel Kasko Fiyatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
4
Favori
169.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kasko Bedeli:120.000 ytl
    Primi: 3300 ytl Eureko Sigorta Dh indirimli

• 2009 ford focus 5 kapı tdi titanium

kasko bedeli ne kadar tutar?
  • 1999 model Rover 216 SLI. bu kaça olur?
  • 2007 fabia classic 64 hp
    kaskosu ne kadardır acaba
  • Arkadaşlar teklifler için p.m den ruhsat sahibi tc kimlik numarası ve araç plakasını göndermeniz gerekiyor.
  • tahminen arkadaslar 1.5 dci clio symbol arac için kasko bedeli ne kadardır??
  • Aracın modelini,daha önceden kaskolu olup olmadığı hiçbir bilgi vermemişsin. Bu durumda bir fiyat söyleyemem.
    quote:

Orjinalden alıntı: breaklock

tahminen arkadaslar 1.5 dci clio symbol arac için kasko bedeli ne kadardır??
  • 2004 vw BORA pasific aracım var.1982 doğumluyum bu güne kadar sadece 5 puan ceza yedim.Aracı 24 000 ytl ye aldım temmuzda.Piyasası bu civarlarda.

Ful kasko ne kadar?

Ayrıca poliçede yetkili servis değilde özel servis seçilirse ne karım olur ne zararım olur?

Doğrusunu söylemek gerekirse Işık sigorta bana 830 ytl çekti ful olarak.Ama daha önce başka bir yewrde bana Işık sigorta 625 ytl çekmişti deprem ve sel hariç.

Arada 200 ytl fark var.Acaba depremle sel bu kadar fark yapıyormu?Sigortacı bana %30 bi farkdan bahsetti ama tam olarak anlamadım.Anladığım özel servise araç yapımına gittiğinde sanırım masrafın %30 unu ödüyormuş sanırım.

Bana bu konuda tam olarak bilgi verebilirmisiniz?
  • Işık sigorta acentesi değilim,fakat özel servisli poliçe yaptırdığın zaman şirketin anlaşmalı olduğu özel servisleri kullanmak durumundasın, onun dışında gideceğin servislerde hasarın tam ödemesini alamayacaksın. Ayrıca ucuza poliçe yaptırmak için teminatları çıkartman doğru değil. Kasko poliçesi yaptıracağınızda poliçenizde hiç bir ayrım bulunmayan poliçeleri ve şirketleri tercih etmelisiniz.
  • Araç: 2005 HONDACIVIC 1.6 LS VTEC 4 KAPI OV (Y) %30 hasarszılık
    Kasko Bedeli:25.050 ytl
    Primi: 1.044 ytl Axa Sigorta
  • quote:

Orjinalden alıntı: liberti

Işık sigorta acentesi değilim,fakat özel servisli poliçe yaptırdığın zaman şirketin anlaşmalı olduğu özel servisleri kullanmak durumundasın, onun dışında gideceğin servislerde hasarın tam ödemesini alamayacaksın. Ayrıca ucuza poliçe yaptırmak için teminatları çıkartman doğru değil. Kasko poliçesi yaptıracağınızda poliçenizde hiç bir ayrım bulunmayan poliçeleri ve şirketleri tercih etmelisiniz.

sayın hocam teşekkürler verdiğin bilgiler için.Bu %30 oran özel servisi seçtiğim zaman poliçede yapılacak indirimmiş.Yetkili servisi seçtiğim zaman % 30 indirim yok.Net fiyat verilecekmiş.Deprem ve selide dahil edeceğim ayırmamnın mantığı yok.
    Peki özel servis seçildiğinde Allah göstermesin kaza yaparsam araç mecburen özel serviste yapılacak.Acaba özel servis nasıl malzeme kullanacak aracın yapımı için?

• 2005 model otomatik vites Peugeot 206 1.4 Xline için kasko bedeli verebilirmisiniz? Daha önceden kaskosu var.
  • sayın liberti bey ben aracımı 24 000 ytl ye aldım vw bora pasific 2004 manuel vites ve aracın heryeri orjinal ve araçta extra olarak orjinal sunroof var.

kasko bedelinde 21 990 gibi bi rakam çıkıyor.Ama ben 24 e aldım.Aracın pert yanma ve çalınma durumunda aracın bedeli nasıl hesaplanıyor?

bu gibi durumlarda 21 990 rakamının önemi var mı?Kasko bedelini 24 000 yükseltirsek kasko da yükseliyor.

Eğer pert çalınma ve yanma durumlarında aracın orjinalliğine göre ve piyasa değerleri göz önünde alınıyorsa kaskoyu 21 990 yaptırmak makul.

Cvb verirseniz sevinirim
  • Senin aracı ne kadara aldığının önemi yok. Pert ,çalınma gibi durumlarda sana aracın piyasa fiyatı ödenecektir. Fakat bu bedel aracın kasko bedelinin 21.990'nın üzerine çıkmayacaktır. Kasko değeri üzerinden sigorta yaptırman yeterlidir. Bu bedeli yüksek göstermen sadece cebinden fazla para çıkmasına neden olur.
  • geçen yıl bir hasarımız vardı 4.600 ytl olarak fatura kesilmiş. 600 ytl ye kasko yaptırmıştık aracımızı.
    bu yıl 680 ytl olarak kaskomu yeniledim. araç değeri 13,800 olarak gösterildi.

araç: albea 1,2 16v 2005 model.

sizce uygun bir fiyat mı almışız.
  • fiyat uygun gözüküyor.

Arkadaşlar kaskolu olan,kaskosunun bitmesine 6-7 ay olan araçlarınıza kasko fiyatı istiyorsunuz. Bu şekilde fiyat vermemiz zaten teknik olarak mümkün değil,ayrıca yaptıramayacağınız bir teklif isteyerek insanların zaman kaybetmelerine neden oluyorsunuz. Lütfen bu konuda biraz daha hassas olalım. Kaskosunun bitmesine 10-15 gün kalan araçlarınıza lütfen teklif isteyiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

geçen yıl bir hasarımız vardı 4.600 ytl olarak fatura kesilmiş. 600 ytl ye kasko yaptırmıştık aracımızı.
    bu yıl 680 ytl olarak kaskomu yeniledim. araç değeri 13,800 olarak gösterildi.

araç: albea 1,2 16v 2005 model.

sizce uygun bir fiyat mı almışız.

• 2003 MAREA EXCLUSİVE 1.6 ARACIN KASKOSU NEKADAR TUTAR ACABA? ARAÇ 25 PLAKA, EHLİYET 9 YILLIK. TEŞEKKÜRLER...
  • Araç: 2008 Mercedes E 220 CDİ
    Kasko Bedeli:143.050
    Primi: 3.740 ytl Axa Sigorta
  • 2004 polo basicline izmir
    araç degeri 17500
    ilk kasko,full
    axa oyak
    6*110=665 ytl
    şeklinde yaptırdık.
  • Arkadaşlar merhaba,

www.limonsigorta.com adresinden online olarak yazışıp bilgi ve teklif alabiliyorsunuz. Çok yardımcı oluyorlar. Deneyin memnun kalacaksınız. Bu memleketin en büyük, en güvenilir şirketi olan Anadolu Sigorta nın acenteliğini yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.