Şimdi Ara

Araçların Güncel Kasko Fiyatları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
4
Favori
169.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 model Megane Dynamique için fiyatlar nedir?
    Paketin adını bilemiyorum fakat sunroof ve xenon var hız sabitleme yok.
    Daha önce Broadway kullanıyordum ve normal olarak kasko yaptırmadım,ilk kaskom olacak.Ehliyeti alalı 7 yıl oldu.Araç bursa plaka bursada kullanılıyor.
    Bazı yerlere sordum 1100 ile 1400 arası fiyat çıkartıyorlar ve kasko bedelini 21000'den yapıyorlar.
    Ben aracı 24200'e aldım.
    Çıkarttıkları fiyatlar normal mi abartılı mı bilemiyorum umarım bu açıklamadan bir ortalama yazabilirsiniz.
  • Hocam ruhsat sahibi tc kimlik numarası ve araç plakası olmadan sistemden bir fiyat vermem olanaksız.
  • 2006 model kia picanto 1,1ex confort
    daha önce kaskosu varmış ama hasarlı degişeni var 2007 senesinde ehliyet aldım ne kadar tutar acaba kaskosu
  • Bir üst mesajımı okursan yardımcı olabilirim.

quote:

Orjinalden alıntı: ozaltin

2006 model kia picanto 1,1ex confort
    daha önce kaskosu varmış ama hasarlı degişeni var 2007 senesinde ehliyet aldım ne kadar tutar acaba kaskosu
  • Merhaba,
    Ruhsat sahibinin T.C. No'su ve aracın plakasını bildirirseniz sizlere güncel Kasko fiyatları hakkında bilgi verebilirim.
  • Kendine yeni bir konu açabilirsin. Bunun için benim konumu kullanma. Bu konuda açacağın konularda yöneticilerimiz tarafından silinecektir. Çünkü bir kaç arkadaş daha var senin gibi,fiyat vereceklerini söylüyorlar foruma hiç bir şekilde kasko fiyatlarını bildirmiyorlar, daha yeni üye olmuşsun biraz saygıyı öğren

quote:

Orjinalden alıntı: cenk_77

Merhaba,
    Ruhsat sahibinin T.C. No'su ve aracın plakasını bildirirseniz sizlere güncel Kasko fiyatları hakkında bilgi verebilirim.

• selam arkadaşlar kamu kurmularında çalışanlar için kamu kasko diye bişey var kamu-sen üyeleri için nesil sigorta diye bi firm a var anadolu sigortaya bağlı %30-40 indirim yapıyolar 1996 euro civic honda aracıma 1150 ytl değer biçti diğer kaskolar 650 ytl ye yaptırdım bence araştırın
  • Araç: 2004 TOFAS-FIATPALIO 1.2 16V HL SPEEDGEAR %30 hasarsız
    Kasko Bedeli:15.200
    Primi: 590 YTL ANADOLU SİGORTA
  • Araç: 2008 OPELCORSA 1.2i 16V TWINPORT 5 KAPI ESSENTIA
    Kasko Bedeli:23000
    Primi: 740 YTL ANADOLU SİGORTA

Araç: 2006 HYUNDAIACCENT 1.5 CRDI ADMIRE (Y) %30 HASARSIZ
    Kasko Bedeli:20.350
    Primi: 550 YTL EUREKO SİGORTA
  • Araç: 2009 Fiat Fiorino Combi 1.3 Multijet Dynamic
    Kasko Bedeli:27.500
    Primi: 1000 YTL ANADOLU SİGORTA
  • Ben yeni yaptırdım...
    Araç: 2004 Renault Megane2 Hatcback 1.6 16v ov
    Hasarsızlık indirimi: % 40
    Kasko Bedeli: 21.150
    Primi: 550 ytl Aviva
  • sayın liberty

aracım temmuzda aldım ve axa oyaktan sigortasını yaptım.forumun başka bir bölümünde araçların plaka ve motor şasi nolarına göre tramer den sorgulama yapıdığını söylediler ve tramerden sorguladım ve aracımın benden önceki kullanıcı tarafından bir kaza olayı olmuş ve buda dosya nosu hasar tarihi ihbar tarihi mevcut ama kazanın detayı hakkında bilgi yok.

Bu kaza dosya numarasından bizler detaylı bilgiyi nereden alabilirmiyiz?

yada size dosya numarasını versem bana bu kaza hakkında bilgi verebilirmisiniz?
  • Araç : 2005 model toyota corolla sol
    Araç Bedeli : 24.500 ytl
    Hasarsızlık : %40
    Başak sigortadan 540 ytl ye kaskosunu 75 ytl yede sigortasını yaptırdım...
  • 2004 1.6 prmln bora ya bir ay önce kendi adıma ilk kasko yaptırdım.fiyatı 775 ytl.12 taksite.
    basak sigortaya.arac bedeli 19500 ytl gösterildi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozhal

2004 1.6 prmln bora ya bir ay önce kendi adıma ilk kasko yaptırdım.fiyatı 775 ytl.12 taksite.
    basak sigortaya.arac bedeli 19500 ytl gösterildi.

ilk kasko için fiyat normal bence...
  • merhabalar,herkesin bayramı kutlu olsun,cümlemiz için hayırlara vesile olur inşallah.

ben konuyla ilgili bilgili ve tecrübeli arkadaşlara bikaç soru sormak istiyorum;

1)benim aracımın kaskosu ve trafik sigortası bayram tatiline denk gelen günlerde doluyor, 15 aralık pazartesi günü kaskomu ve tarfik sigortamı yenilesem hasarsızlık indirimimi ve trafik sigortası indirimimi kaybedermiyim acaba??
    2)internette kasko fiyatlarını ve şirketlerini araştırıyorum, bütün şirketler benden tc no,plaka ve daha bi sürü şey soruyor(özellikle sigortam.net). bende vermek istemediğim için fiyat alamıyorum. bu sitelere bu bilgileri vermek ilerde başıma bi iş filan açarmı acaba?
    3)en önemli soru, hangi kasko şirketini önerirsiniz:) şu anda başak groupama dan kaskolu aracım.

şu mübarek günde değerli vaktini ayırıp cvp yazma lütfunda bulunan herkese şimdiden teşekkürler. hayırlı bayramlar.

• kendi yazıma kendi cvp yazıyorum epey bi süredir kasko şirketlerini dolaştım arkadaşlar, farklı yerlerden bi sürü fiyat aldım. özetliycek olursak

araç focus 2008 model
    kasko bedeli 37.500ytl
    muafiyetsiz
    %30 hasarsızlık
    %10 memur indirimi

Işık sigorta 820ytl / 10 taksit

Axa sigorta 740 ytl fakat %25 muafiyeti var

Yapı kredi sigorta 875 ytl peşin 910 ytl taksitle

Anadolu sigorta 940 ytl kaç taksit olduğunu hatırlamıyorum

başak,güneş ve bakaç şirket daha vardı ama onların fiyatı 1000ytl ye yakındı,

sigortam.net ten aynı firmaların takliflerini hemen hemen aynı fiyata aldım fakat sigortam.net e nedense pek güvenmedim. bugün ışık sigortadan kestircem poliçemi inşallah. şimdi burdan ışık sigorta ile ilgili kötü anısı olan varmı diye sorcam ama sanırım yanıt gecikir ben kendim forumlardan biraz araştırdım ama çok şikayeti olana rastlamadım umarım benimde olmaz. neyse allah kaza bela vermez inşaalahta kaskoyla hiç işimiz olmaz.

• Selamlarımı sunar herkeze iyi seneler dilerim
    Liberty arkadaşıma bi kaç sorum olacak

2007 opel corsa 1.2 essential orj.
    bedeli 20.750
    ne kadar tutar opel için hangi sigorta daha ucuz yapıyor?

ve daha önceden kaskosu var imiş , aracı ben alınca kasko iptal oldu hasarsızlık indiriminden faydanabilirmiyim acaba?

saygılar...
  • Sayın liberti,

Öncelikle bu sayfada paylaştığınız faydalı bilgiler için ellerinize sağlık demek isterim.

Önümüzdeki hafta teslim alacağım arabamın kasko primi ile ilgili bir sorum olacak.
    Aracım 2009 Ford Focus 5K TDCI Titanium + ESP +TCS. Plaka pazartesi ya da salı gibi belli olacak.

Plaka işlemi tamamlandıktan sonra aracı hemen teslim almak ve bayiden çıkardığımda da kaskosunun yapılış olmasını istiyorum. Bunun için nasıl hareket etmeliyim?

Plaka belli olmadan, şasi numarasıyla bir kasko prim bedeli hesaplamak mümkün müdür acaba?

Cevapların için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: tunayek

Selamlarımı sunar herkeze iyi seneler dilerim
    Liberty arkadaşıma bi kaç sorum olacak

2007 opel corsa 1.2 essential orj.
    bedeli 20.750
    ne kadar tutar opel için hangi sigorta daha ucuz yapıyor?

ve daha önceden kaskosu var imiş , aracı ben alınca kasko iptal oldu hasarsızlık indiriminden faydanabilirmiyim acaba?

saygılar...

Selamlar,

Aracı yeni devir alacağınız için hasarsızlık indirimi söz konusu değildir.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.