Şimdi Ara

Araçlarımızın Fotoğraflarını Koyalım :) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
2
Favori
28.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Taghdir

quote:

Orijinalden alıntı: xdrive

Sınıfının en verimli otomobilini kullanıyorum. 2.1 litre 204 hp oldukça memnunum. yaklaşık 1 ay oldu şu an 4500km civarında.Teslim aldığım gün acentanın deposunda bir kaç foto çekmiştim,Onları paylaşayım. Tüketim ortalamam 10 lt /100km.

Plaka su anda aynimi acaba ? Bu plaka sadece ´´ Test Sürüslerinde `` kullanilan Mercedes Daimlere ait bir plakadir. Eger degistirdiyseniz, gercekten videolarini ve yeni plakayi görmek isterim.

L (Leipzig) olan acenta otomobilinin plakasını HH ile değiştirdim. Mercedes otomobillerinin Test plakaları S ile başlar (Stuttgart). E posta adresini pm den yolla yarın öğleden sonra HH plakalı fotoğrafını göndereyim.

• araç fotoğraflarınızın yanında kendi resimlerinizide koyarmısınız merak ediyorum nasıl insanlarsınız yanlış anlaşılmasın kötü anlamda değil. . . .
  • Mayıs'ta İstanbul'a dönünce yaptırmak istediğim birkaç aksesuar ve işlemle daha da iyi olacak.

Araçlarımızın Fotoğraflarını Koyalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 12 Temmuz 2012; 8:01:24 >
  • quote:

quote:

quote:

Sınıfının en verimli otomobilini kullanıyorum. 2.1 litre 204 hp oldukça memnunum. yaklaşık 1 ay oldu şu an 4500km civarında.Teslim aldığım gün acentanın deposunda bir kaç foto çekmiştim,Onları paylaşayım. Tüketim ortalamam 10 lt /100km.

Plaka su anda aynimi acaba ? Bu plaka sadece ´´ Test Sürüslerinde `` kullanilan Mercedes Daimlere ait bir plakadir. Eger degistirdiyseniz, gercekten videolarini ve yeni plakayi görmek isterim.

L (Leipzig) olan acenta otomobilinin plakasını HH ile değiştirdim. Mercedes otomobillerinin Test plakaları S ile başlar (Stuttgart). E posta adresini pm den yolla yarın öğleden sonra HH plakalı fotoğrafını göndereyim.

O bulundugunuz bölgeye dogru degisir.

Örnegin: HH MB 4444 & S MB 2111. Kanitlamak zorunda degilsiniz, sadece merakimdan sordum. Videolu ve bol fotografli aciklamasini yaparsaniz diye cünkü benim makina 20 litre felan yiyor benim düzensiz kullanmamdan dolayi o yüzden merak ettim- Adresime yollamaniza gerek yok buraya gönül rahatligiyla ekleme yapabilirsiniz.

• quote:

@Raytheon;

Siyahinda pek fazla bir özellik yoktu, bu arac daha özel ve daha donanimli. Üstelik benzin Siyah olan aracim Dizel 265 ps idi. Fakat bu 306 ps.

100 km/h ikisi hemen hemen 6,2 saniyede cikiyor. Bu yüzden bu araci biraz daha ucuza buldugum icin Dizel`i satip bunu aldim.

Araban cok şık vallaği kazasız belasız güzel günlerde kullan

özellikle aracın iç kombinasyonu harika görünüyor

siyah taban döşemesi kiri göstermez acık renk olana göre

temizliği daha kolay olur fildişi beyazı rengi koltuklar koyu renkle cok iyi durmuş

ahşap kaplamalarda koyu renk(dişbudak sanırım ? ) orta üst konsol koyu renk güneş yansıması

ve göz yorgunluğu yapmaz.

araba süper döşeme tercihleri süper daha ne olsun

renkte süper benimkinden

• quote:

Orijinalden alıntı: NİTROUS666

quote:

@Raytheon;

Siyahinda pek fazla bir özellik yoktu, bu arac daha özel ve daha donanimli. Üstelik benzin Siyah olan aracim Dizel 265 ps idi. Fakat bu 306 ps.

100 km/h ikisi hemen hemen 6,2 saniyede cikiyor. Bu yüzden bu araci biraz daha ucuza buldugum icin Dizel`i satip bunu aldim.

Araban cok şık vallaği kazasız belasız güzel günlerde kullan

özellikle aracın iç kombinasyonu harika görünüyor

siyah taban döşemesi kiri göstermez acık renk olana göre

temizliği daha kolay olur fildişi beyazı rengi koltuklar koyu renkle cok iyi durmuş

ahşap kaplamalarda koyu renk(dişbudak sanırım ? ) orta üst konsol koyu renk güneş yansıması

ve göz yorgunluğu yapmaz.

araba süper döşeme tercihleri süper daha ne olsun

renkte süper benimkinden

Alıntıları Göster
    Tesekkürler güzel yorumun icin arkadasim.

http://www.youtube.com/watch?v=hJiMJRVu0fM&feature=plcp&context=C4a51814VDvjVQa1PpcFOm_fRmjUPCyPMkzFma_QUW2qITeajQq_w%3D

Aldigim gün yaptigim ilk test denemesi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaaxxx -- 18 Mart 2012; 20:29:25 >

• quote:

Tesekkürler güzel yorumun icin arkadasim.

http://www.youtube.com/watch?v=hJiMJRVu0fM&feature=plcp&context=C4a51814VDvjVQa1PpcFOm_fRmjUPCyPMkzFma_QUW2qITeajQq_w%3D

Aldigim gün yaptigim ilk test denemesi :)

Rica ederim arkadaşım.

Video süper

• Bugun cektigim bir fotograf

Buyuk hali icin TIKLA
  • Normal Point & Shoot fotograf makinasi ile cekilmis bir fotograf, sanirim 1 hafta kadar oldu. Kalitesi cok iyi degil kusura bakmayin.

Buyuk ebatlarda gormek icin TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi East.BlooD -- 12 Temmuz 2012; 6:34:15 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.