Şimdi Ara

Araçlara zam gelecekmiş %15 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
14.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsterseniz %30 zam gelsin.0 araba alınmaya devam eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede honda ve vw bir döviz birimidir bunu artık böyle bilin!

100k ya alırsınız 2 sene sonra 120k ya satarsınız. Temiz kullanırsanız 130k - 135k da olabilir yani..
  • Ikinci el fiyatlari sifirdan bir ikibin eksikse elbette sifir alacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayilerden aldığımız bilgi dolar kurunda ki artışdan dolayı fiyatlarda yeni bi güncelenme yapılacağı yönünde ama bu Mayısın ilk haftaları olacak yönünde duyumlar alıyoruz

Yani Sıfır araç fiyatlarına zam gelecek Buda doğal olarak maalesef 2.el Araçlarında fiyatınıda yükseltecek gibi görünüyor

• Bugün ben de arabanın depoyu fulledim, aracın değeri arttı.😁

• Bizim ihalarımız 3. köprümüz yakındada altay tankımız olacak, halk arabaya binmesede olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Bu mesaj silindi.
    Araçlara zam gelecekmiş %15

Doğru yerdesin ahbap.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Euro en son ne zaman düştü birader. Arada dolar biraz düştü, Euro hep yükseldi.

Alıntıları Göster
    internet büyük nimet. kontrol edebilirsiniz.

• Ben hep 20 liralık kıyma yiyorum koklamalik avro dolar beni ilgilendirmiyor.

• Ona zamn buna zam. Ötv' ye de kesin gelir. Nede olsa vatandaş var verir vergiyi öder.
    Dolar Euro ise aldı başını gitti. Sonumuz hayrolsun!
  • ben hep 50 tl. lik diyecektim ama çoktan söylenmiş bile ama oyunu bozmamak için yine de yazayım :)

ben hep 50 bin tl.lik araba ve 50 tl.lik yakıt aldığımdan beni etkilemiyor

millet bu şakaya kızıyor ama aslında ben şaka yapmıyorum ,hatta bu kadarını bile alamıyorum :)
    elimdeki eski araca ara sıra biraz benzin koklatıyorum hepsi bu
    tatil için mecburiyetim olmasa kapıda bir dakika tutmayacağım ,bir sürü gideri var ,tabi birde alışkanlık olmuş , o araba kapıda durmasa sanki bir şeyim eksik kalacak gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Bu ülkede honda ve vw bir döviz birimidir bunu artık böyle bilin!

100k ya alırsınız 2 sene sonra 120k ya satarsınız. Temiz kullanırsanız 130k - 135k da olabilir yani..
    2 sene önce 100e aldığını bugün 120ye satarsın ancak bugün o aracın sıfır fiyatı 150. Arabadan kar edilmez, edilemez

• Ülkemizin üzerinde kirli oyunlar oynanıyor. Rusya-İran-Türkiye hepsinde kur çok yükseldi. Suriye politikası nedeniyle ekonomi etkileniyor. Birlik olup bu dış mihrakların oyunlarını yenmeliyiz. Yerli ve milli ürünlere yönelmeliyiz.
  • Daha çok zam gelir umarım bayiye gidince bin lira indirim yapıyorlar. Üç tane koltuk aldım bunlardan daha fazla indirim yaptılar.

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Hala şu olayi “kar yapma” olarak görmek ...

Türk lirası değer kaybediyor, veriler artıyor. Kar yaptığını zanneden daha da fakirlestigini göremiyor.

• Diş tedavisi fiyatlarını 3 yılda 1 arttırınca kıyameti koparıyorsunuz ama. İzmir gibi bir ilde implantı 1700 den yapıyoruz hala pazarlık yapan var. Çünkü passat almak sağlıktan daha önemli :)

• 2017 mart ayında 2014 model bmw 1.16i almıştım 78 bin liraya, şuan 95 falan muadili, kur da arttı kur zamlarından sonra 100 falan olur. Fıkra gibi memleket, kullanılmış malı aldığından daha fazlaya satıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Rusya, Türkiye ve İran 'ın para birimi bu kadar hızlı değer kaybetmesinin nedenini açıklayacak elinde kanıt var mı?? Niye diğer para birimlerinden daha fazla düşüş yaşıyor bu ülkelerin para birimleri.. Bana bunu açıklayabilecek bir çıkacak mı çok merak ediyorum kanıtları ile elinde argumanlarla..

Alıntıları Göster
    Bu sene devlet ve özel sektörün ödemesi gereken toplam borç 93.5 milyar dolar, son bir yılda cari açığımız yaklaşık %50 arttı ve artmaya devam ediyor.

• Bu ülkede yaşayan herkese allah sabır ve selamet versin

• artık bu kadar zamlardan sonra bence DH'deki "otomobil genel" başlığına kilit vurulmalıdır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.