Şimdi Ara

Araçlara zam gelecekmiş %15 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
14.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deresay

.
    sıkıntı yok aynı kapı:https://www.doviz.com/

5.08

2073 yılındakiler vaybe dedelerimiz ne ucuz hayat yaşıyorlarmış diyecekler. ona bile isyan ediyorlarmış diyecekler bi görseler bu günleri mahallecek torosa ortak giriyoruz falan filan :D
  • TSY kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neverdone N kullanıcısına yanıt
    Troll maaşlarınıza da zam geliyor mu yoksa doğrudan dolar üzerinden mi ödeniyor? Amerika ödüyor nasıl olsa değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçlara değil birbirine geçmiş "v" ve "w" harflerinden oluşan amblemi olan araçlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 11 Nisan 2018; 0:21:39 >
  • zenginin parası varsa fakirin kredisi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 11 Nisan 2018; 4:3:2 >
  • Sen onlardan araba alasın diye sana gaz vermiş.. Yedin mi yemedin mi bilemem.. Gelir gelmez diyemem ama yüzde 15 biraz abest geldi sanki dolar 4 ten 4,5 'a çıktı da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Tum araclar artik %60 lik dilime girecek asil olay olacak durum bu.
    Kim dedi.. Bilmem ne kabak isimli twitter üyesi mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Sanırım yine aynı filmi izliyoruz.Değerli forum sakinleri yine bir dolar kuru artışı sonucunda araçlara gelecek zammı konuşuyor.Yüzde bilmem kaç zam geleceğini söyleyerek ekonomimizin ne kadar iyi olduğunu belirten ironilerde bulunuyoruz ama filmin sonu gene ay sonunda artan araç satışları ile bitecek.İnanmıyorsanız forumda buna benzer başlıkları geçmişten günümüze okuyup sonuçlarını görün.Hepsi aynı terane

Yakıt fiyatları her geçen gün arttı,Dolar kuru arttığı için araç fiyatları zamlandı=Sonuç araç satışlarında yine artış oldu.Seçimler yapıldı akp yine oylarını artırarak seçimden gaip çıktı.

Bıktım her geçen yıl aynı kısır döngüyü yaşamaktan.
    Demek ki sorun yok o yüzden de bıkmayacaksın ve de millet ne zaman alamadığı hale geldiyse o zaman sıkıntı var demektir.. Zam geliyorsa alabilen olduğu için geliyor yoksa niye zam gelsin değil mi?? Ama ben alamıyorum falan deme geliştirseymişsin kendini vasıflı olsaymışsın derim.. Ki bende alamıyorum ama ben alamıyorum diye da ağlamamamın anlamı da yok ağlayan bebeye emzik verirler bebe olacak yaşı da çoktan geçtim o yüzden gerek yok, ağlasam da vermezler..
  • Sene 1998 honda civic $17.400

Sene 2018 honda civic $18.840

_____

Sene 1988 minimum aylik gelir : $1200

Sene 2018 minimum aylik gelir : $2400

_____

Yer : Gavur Amerika

_____

• quote:

Bazıları bakıyorsun diyor ki; 'Yok kurda şöyle oldu, yok şunda şöyle oldu, bunda böyle oldu...'Batsın sizin kurunuz ya, ne kuru? Biz dimdik yolumuza devam ediyoruz. İnançlıyız, güçlüyüz ve yatırımların ülkesiyiz.

.....

dedilerdi...

Hayat işte...

• Böyle günlük olağan rutin olaylar için konu açmasak? Zam gelmeyecekmiş deseydin bak o olurdu

• Herkes dolar diyor,Avrupa dan gelen araba € üzerinden geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Utanmıyorsunuz dimi ? Ne güzel ikinci el arabalar, telefonlar bile yatırım aracına dönmüş ekmeği bile al sat yapıp kâr edebilirsiniz. Nedir bu yok dolar yükselmiş yok euro yükselmiş muhabbeti. Açık ve net KISKANIYORSUNUZ !

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    1 ay önce 3.84 olan dolar şimdi 4.14 yakında 4.5u geçip sene sonu 5 olacak inşallah o zamanda şey dersin “ne abarttınız 5.5 mu sanki”

• nanoona N kullanıcısına yanıt
    onların bizi gısganması paha biçilemez bir duygu.
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Vw de soylendi.

• 2018 Volkswagen Caddy 2.0 TDI Trendline 98bin den 103bine yükselmiş
  • Şu %60 ötv işi var daha.

• kufur edersem ban yiyecegim. kur zammi hemen yansir da dolar avro dusunce neden fiyatlar dusmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dört (4) Nala Gidiyoruz. kimse durduramaz bizi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.