Şimdi Ara

Aracınızda paspas kaymasını önleyen bir şey var mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
18.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıkamacıların bi şeyler ile sildiği ıslak kauçuk paspas üzerine koyduğu kağıt da ne kayıyor arkadaş ya
  • golf 7 de çıtçıtlı
  • Yoktu ama kendim yapmıştım. Aslında önceki paspaslarım kaymıyordu. Yeni paspaslar çok kayınca gittim 1m cırt cırt aldım. Paspasların altına yapıştırdım. Sorunu çözmüştüm ta ki yıkamacı sağ ön ve sağ arka cırt cırtı sökene kadar. Onları tekrar yapıştırmam lazım.

• 2000 citroe saxo hiçbir şey yok kaymaması için malesef arkadaki paspasları hep ön koltukların altına kaymış bir şekilde buluyorum

dolayısıyla paspasın duracağı zemin berbat bir hale geliyor
  • aynen çok önemli bir konu. benim palioda yok. sürekli ön kayıyor ve debriyaja takılıyor.
  • djoz kullanıcısına yanıt
    Çıt çıtlı 2013 Chevrolet Aveo

• DeLPhinuSs kullanıcısına yanıt
    O kanca çıkar mı acaba i20 de çift kanca var ama yeni aldığım paspasta delikler uymuyor pot yapıyor.
  • Renault kadjar, paspas için iki tane delik var elinle oraya bastırınca direk paspasın üzerindeki kilipsler deliklere giriyor.

Geçmeli yani.

• rubelhizb kullanıcısına yanıt
    iyiymiş bu.
    civic kışlık paspaslar cırtcırtlı olduğu için yapışıyor, zemin de öyle ama yazlık paspaslarda cırtcırt karşılığı yok o yüzden kayıyor. onların altına da yapıştırmak lazım aslında.
  • Getz için aynı sorunu yaşıyorum. Debriyaj ve gaz pedalına takılıyor. Kaza yaptıracak neredeyse..

Sanırım cırt cırt ile çözücem bu işi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.