Şimdi Ara

Aracınızda kauçuk paspas kullanıyo musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merak ettim aracınızda kauçuk paspas kullanıyor musunuz ? Bende bez paspas var yakın zamanda alsam mı almasam mı arasında gidip geliyorum. Kauçuk paspas kullanmanın yararı ne olur bana sizce almalı mıyım düşüncelerinizi merak ettim açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araca özel üretilen havuzlu 3D kauçuk paspaslar en iyisi.
  • Bulursan tabiki 3d kaucuk al. Hali olanlar bes para etmez. Temizlemesi zor. İçine giren kucuk kumlar cikmiyor. Islansa kurumuyor. Koku yapiyor. Ama kaucuk her manada iyi. Ilkin biraz koku yapar sonra gecer

• Orjinal kauçuk paspasları var, eski aracımda halı paspas vardı. Bir kere aracın temizliği daha cok belli oluyor, arabayı yıkamadan suyla yıka, hemen kuruyor, daha kolay temizliği şusu busu. Hatta arkadaşların da dediği gibi 3D havuzlu paspas al em temizi o.

• Ya aracın bayisinde ya internette herhangi bir yerde orjinal 3d kauçuk paspasını satın al yerleştir arabana hocam...

Halı paspasa göre hem pratik kolay temizlenir hem zor yıpranır. Halı paspaslar bir zaman sonra düzenli temizlemiş olsanız bile yıpranmış görüntüsünden dolayı kötü görünür.

3D kauçuklar hem kiri pisliği paspas içinde muhafaza eder hem temizlediğinde ilk aldığın gibi temiz görüntüsü korur :) Ben daha halı paspasıyla mutlu insan görmedim,
  • 4D olanları var altı çivili gibili, kaymıyor, ağır. Aldım ben , çok memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce orjinal halı vardı, kötü olana kadar kullandık, attık, yerine kauçuk aldık.

• metroda 29,90 liraya satılan kauçuk paspastan memnunum
    büyük olduğu için tamamen kaplıyor ve kaymıyor
    şu an halen aynı fiyattan satılıyor

• Pi kullanıcısına yanıt
    velur halı paspas öneririm. çok mükemmel kullanışlı en son benim araç için dışarıdaki fiyatları 562 tl idi.
  • Halı paspas güzel durur araçta ve benim gibi halıya basmayı sevenler için ayrı bir konfordur
    Ancak;
    -Koku yapar ve kir tutar
    -Temizlenmesi zordur
    -Çamurlu ıslak kış günleri sıkıntılı geçer
    -Daha çabuk yıpranır ve daha maliyetlidir

Bunlar yüzünden kauçuk paspas kullanıyorum
    Kauçuğu da kokusuz ve havuzlu olanlardan almaya çalışın
    Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsclub53 -- 24 Nisan 2016; 9:55:56 >
  • Halı paspasın üstüne kauçuk olanı koyuyorum ama kayıyor tek deneyelim bakalım belki kaymaz daha temiz olur hem

• quote:

Orijinalden alıntı: Laurin Klement

Halı paspasın üstüne kauçuk olanı koyuyorum ama kayıyor tek deneyelim bakalım belki kaymaz daha temiz olur hem

tersini deneyin
    kauçuk üzerine halı

• mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    hoca ne yaptın sen yaa 562 tl nedir.Ben o fiyata araca serviste bakım yaptırıp üzerine birde orjinal paspaslarını alırım
  • hsn_33 kullanıcısına yanıt
    ben aracı aldığımda vardı ilk sahibi opsiyonel almış :D merak ettim bu velur deyip duruyorlar kullanınca hakikaten güzelmiş dedim birde pahalı diyorlar diye bi baktım 562 tl :D
  • hsn_33 kullanıcısına yanıt
    mesela şöyle bir linkde var 1500 tl ye satıyor brabus velur halı paspası :D orjinali 1600 euro imiş :D ama sonuç velur halı. brabus mercdedes motor ve modifiye firmasının adı. benim aracınkide dediğim gibi dışarıda 562 tl servisinde kaçtır bilmem :D birde onun kullanımı varya mükemmel kışın karlı çamurlu ayaklarla bas hiç sorun değil silk bişey yok tertemiz ilk günkü gibi.

https://www.sahibinden.com/listing/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-brabus-g-klasse-velur-hali-paspas-262349721/detail

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

velur halı paspas öneririm. çok mükemmel kullanışlı en son benim araç için dışarıdaki fiyatları 562 tl idi.

Kurban. Biz fakirler senin 10 takım paspas parana araba alırık.

• 1500 tl ye araca halı diktiririm o neymiş ya öyle

• Yazın halı paspas kışın 3d havuzlu kauçuk paspas kullanıyorum.yazın direk güneş altında kauçuklar yanıyor resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halı paspası daha çok severim. Lastik paspas yağmurda ıslanıp gırç gırç yapıyor. Vıcık vıcık oluyor ve ben bunu sevmiyorum. Bu sebeple kolay yıpranmasına rağmen halıyı severim. Hem lastik sağlığa da zararlı. Ancak mevcut paspasım yıpranınca hediye lastik paspası kullanıcam. Beleşi severim

• 1500 lirayı 100'lük banknotlar halinde yere serer üzerine basarım daha iyi..o zaman bendeki hava aliağaoğlunda olmaz..Ölün ulan fakirler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.