Şimdi Ara

ARACINIZDA ÇÖZEMEDİĞİNİZ SORUNLAR İÇİN BURAYA!!!!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
6
Favori
33.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: acuruk

2010 model yeni kasa kia cerato Stefanelli marka lpg li aracım var aracımda devamlı fakir karısım araza ısıgı yakıyor defalarca servise gitmeme ragmen bilgisayarda silip gönderiliyorum cözüm yok sorun yine aynı bu sorunuma nasıl bir cözüm bulabilirim bana yardımcı olabilecek biri varmı?

Eski karbüratörlü araçlara LPG takıldığında fakir karışım olmasın diye hava girişinin bir kısmını (bantla falan) kapatırlardı..

Bu ilkel yöntem sizin probleminizi çözer mi bilmiyorum.. Denemesi bedava..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba usta, aracımda tuhaf bir ses var ne olabilir?
  • s.a bende 2004 model mehane 2 var dün sert bi çukura düştüm araba stop edip geri çalıştı göstergeler gitti geldi elektrk kesti sonra ön camlar kademeli kısa kısa kapanıp açılmaya başladı bugün 2 kere daha yaşadım bu sorunu ön cam kapanmadı sanayiye gttim elektronkçi bşeyler yaptı kapattı gerçide bu sorun ciddi bi sorun mu uzun yola çıkacam kaza yaptırmasın bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.A 1998 Megane 1 - 1.6 8 v aracım var.Aracıma yeni lpg taktırdım. Lpg ilk geçişte (Soğuk havalarda) stop ediyor.Problem neden kaynaklanıyor Sizce ??? Benzinde hic bir sikinti yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail_oz_41 -- 27 Şubat 2013; 12:55:59 >
  • sa Tipo s 1.6 aracım var bugun silecekler kendi çalışmaya başladı merkesi kilit çalışmaz oldu benzin göstergesi en dibe indi (benzin var) el fireni inikken hafif kızarık yanıyor......acil yardım lazım bilgisi olan ?
  • Ustamiz 2010 da arazi olmus

• Merhaba,

İDS+ Lambası birden yanmaya başladı sebebi ne olabilir?

Yürüyen bir takoz oldu bir anda.

Not : Hazır horta konarım, belki bilen biri çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merdomable -- 6 Haziran 2015; 12:57:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara_eylül

Merhabalar,

aracımla hafif bile olsalar çukura girince tümsekten geçerken ön taraftan lak luk çeklinde bi ses geliyor,

sanayiye götürdüm usta rot başların bitmiş dedi

servise gittim rot başları sağlam sorun yok dediler,

sorunu anlattım, ön düzene amartisörlere baktılar ama sorun bulamadılar fakat lak luk sesi gelmeye devam ediyor

merhabalar
    bu sorunu hangi araç ile yaşamıştınız?
    sorunun kaynağını bulabildinizmi?

aynı sorunu yaşıyorum ama ustalar bulamıyorlar bir türlü.
  • İyi gunler.opel Corsa 2013 aracıma bugün double teyp taktırdım.hersey guzelde bir sıkıntım var.teyip kontaktan ayrı bağlandı.takan kişi kontağa baglarsak araçta otururken kontağı açmadan dinleyemezsin dedi.lakin bizim arabalarda 1 kademe var kontakta.bu birinci kademeyi açtığımızda teyip calişsin istiyorum veya anahtar takıliyken çalışsın.anahtarı çıkardığımdada teyip kapansın istoyorum.orjinal teyibinde bu şekildeydi.sizce bir çözümü varmı.tesekkürler.

ARACINIZDA ÇÖZEMEDİĞİNİZ SORUNLAR İÇİN BURAYA!!!!!

• Aracım kusursuz çalışıyor sadece daha evvel zorlanarak vitese giriyordu , şuan viteslere girmiyor..henüz bir uastaya gitmedim forum sayfanızdan kısaca bilgi almak isterim.
  • Merhaba. Benim clio 2012 1.5 aracım var. Arıza işareti ve ısı işareti göstergede yanmaya başladı. Tamire götürdüm bilgisayarda 'turbo basınç ısı sensörü kaptörü' diye bi arıza kodu verdi. Arıza adını yanlışta yazmış olabilirim ama bu tam olarak ne ile ilgili bi arızadır yaklaşık 1 aydır ışık yanıyo yaptırmadım ne gibi zararı vardır yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

• Ateşleme işlevi nedir bilgisine başvuran kaptörler nedir bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

• Konu kilit, usta ban
  • Merhaba.

araç çalışırken buji kablolarını tek tek buji tarafından söküp bujisine yaklaştırdığımda oluşan arkların şiddeti farklı. ikisi çok güçlü ikisi çok zayıf. bobin, bujiler ve buji kabloları yeni. sebebini bulamadım. Eskiden eşittiler. Ayrıca bu durum sorun yaratır mı? yardım lütfen.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.