Şimdi Ara

Aracınız için online alışveriş yapıyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sticerden tutun lastiğe kadar çok şey aldım bugüne kadar. Yurtiçi yurtdışı farketmez.

• Güvenilir satıcılardan yağ aldım bi iki hafta önce indirimle vs cok uyguna hatta sanayinin yarı fiyatına geldi şükürler olsun ki böyle bi alternatif var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben kendime yapmıyom araca nası yapıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedense araç ile online alışverişi pek bağdaştıramadım ben, bir şeyi görürsün orada denersin olursa alırsın yada gördüğün bir şeyi fiziki yerde bulamayıp internetten araştırırım kodu vesaire açık seçik ise, onun dışşında riskli bir iş gibi geliyor bana

• Kendi arabam için bilumum yedek parça ve sarf malzemesi, lastik, yağ, antifriz, özetle her türlü şeyi alıyorum. Alacağım bir parçayı kodu ve ismi ile beraber araştırarak bütün siteleri alt üst ediyorum. En ucuz bulduğumu güvenilir bir yer ise alıyorum. Sanayiden, özel servisten, parçacıdan almaktan neredeyse her zaman ucuza geliyor.
  • Oto şampuanı,cila,lastik,silecek....
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

nedense araç ile online alışverişi pek bağdaştıramadım ben, bir şeyi görürsün orada denersin olursa alırsın yada gördüğün bir şeyi fiziki yerde bulamayıp internetten araştırırım kodu vesaire açık seçik ise, onun dışşında riskli bir iş gibi geliyor bana

Neden riskli olsunki ? Yorumlara bakarsin alan kisilerin ona gore alirsin baktin dandik urun yada hasarli geldi iade edersin

30 liralik silecege 100 lira

800 liralik lastige 1000 lira

50 lira filtrelere 100 lira

70 lira total yaga 100 lira

20 liralik bluetooth donusturucuye 50 lira vermek istemiyorsan mecbur internetin nimetlerinden faydalanacaksin

• En son silecek aldım sanayideki ustanın dediğinin 3te 2si fiyata, 1 dakika sürmedi takması süper siliyo.

Yağ, filtre, lastik v.b. Bisürü şey aldım. Bi sorun olmadı.

Şimdide yazlık lastik araştırıyorum ucuza denkgelirse alcam acelesi yok.

• Önceki aracıma,bakım için gerekli malzemeleri alıp,yıllık bakımını yaptırıyordum.

Bunun dışında paspas,kılıf,silecek,boya koruma malzemeleri gibi şeyleri internet üzerinden alıyorum.Bilindik,güvenilir sitelerden aldıktan sonra sorun olmaz kolay kolay.Dikkat edilecek şeyler;kaynak gösterilecek/tavsiye edilecek bir site olması,kullanıcı yorumları ve satıcının puanı gibi şeyler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

En son silecek aldım sanayideki ustanın dediğinin 3te 2si fiyata, 1 dakika sürmedi takması süper siliyo.

Yağ, filtre, lastik v.b. Bisürü şey aldım. Bi sorun olmadı.

Şimdide yazlık lastik araştırıyorum ucuza denkgelirse alcam acelesi yok.

Sileceği sangi siteden aldınız acaba.Gerçekten güzel siliyor mu?

• Arabama ilk online alışverişimi Nasiol yağmur kaydırıcı alarak yaptım.

• Silecek öneriniz var mı ucuz? Cam çatlak değişecek o yüzden ucuz alacağım

• Bir cok seyi netten 3te 1 fiyatina aliyorum karli oluyor, aux kablosuz cihaz ariyordum 40tl ydi, nette 4 tl ye aldim, radyator hortumlarim eskiydi sanayide yenilerine 300tl parca fiyati verdiler 70 tl ye netten siparis verdim

Radyator patladi yan sanayi 250 tl dediler nette 130tl ye aldim. Baski balata 800 1000tl arasiydi 350 tl ye orjinal luk marka aldim.

• Silecek, far ampulleri gibi sarf mazlemesi sayılabilecek ürünleri internet üzerinden alıyorum çünkü bulunduğum yerde aradığım tarz ürünler kısıtlı. Hatta ampulleri Amazon.de'den getirttim o derece.
  • aliexpressten silecek camı suyu efervesanı, silecek lastiği, arka cama yapıştırılan mercek, stoplar için led ampuller ve daha nice şey aldım.

tr den de yağ, yağ filtre seti falan alıyorum.
  • motor yağı
    hava-polen-yağ filtreleri
    fren yağı
    cam suyu
    antifiriz
  • Motosikletime kromaj egzoz da getirttim amerikadan, otomobilime lastik de aldım yurt içinden. Avantajlı bulduğum herşeyi yurt içi/dışı farketmeksizin alırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.