Şimdi Ara

Aracınız 2000 Devirde kaç km hız ile gidiyor ? (Dizelciler içeri) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
2
Favori
32.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6.vites 2000devirde 90km.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sönmeyen Arıza Lambası. kullanıcısına yanıt
    Çok düşükmus aracın markası nedir?

Benim 2000 devirde 110 km hızla gidiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Civic 1.6 Atmosferik CVT

2000 de 125-130 kms hızla Seyehat edebiliyorım düz yolda.

CVT sağolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

quote:

Orijinalden alıntı: smartsmart

İmkansız hocam ben bizim araç için konuşuyorum 6 vites 105 bg en az 110 yapıyor, 3 bin devirde 145 yapıyor. Düz yol ölçümü bu, siz rampada ölçmüş olmayasınız?

3 bin devirde 145 yapıyorsa 2000 devirde 98 km/s hız yapar.

110 - 120 biraz abartı olmuş, ayrıca aynı viteste gittiğin sürece düz ya da yokuş farketmez, her durumda aynı hızda aynı devirde gidersin.

Alıntıları Göster
    sanziman kilidi olmayan tork konvertorlu sanzimanlarda her zaman ayni devir ayni hiza denk gelmeyebilir, cunku arada mekanik bir baglanti yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Çok düşükmus aracın markası nedir?

Benim 2000 devirde 110 km hızla gidiyor
    İ10 1.0

Aracınız 2000 Devirde kaç km hız ile gidiyor ? (Dizelciler içeri)

• 2000 bilgisi yok maalesef ama 3000 de 160 km'nin üzerine çıkıyor 2.0 dci (150 hp)
    Fındık motor vites oranları iyi ayarlandiysa performans anlamında sizi üzmez umarım.

3 ay 208 1.0 kullandım vites oranları harikaydı şehiriçi kullanım için çok idealdi.

Yakıt bilgisi gözümden kaçmadı Tsi motorlara göre fazla yakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 3 Ekim 2018; 13:42:6 >
  • Yanılmıyorsam 8. Vites 2000 Devirde 120 olması lazımdı.

316i F30
  • quote:

Fındık motor vites oranları iyi ayarlandiysa performans anlamında sizi üzmez umarım.

3 ay 208 1.0 kullandım vites oranları harikaydı şehiriçi kullanım için çok idealdi.

Yakıt bilgisi gözümden kaçmadı Tsi motorlara göre fazla yakıyor
    Evet hocam çoğu kişi vites oranlarını hesaba katmıyor. Şehir içi çok keyifli. Uzun yolda da genelde 3000 devir 100 ile gidiyorum.

Bizim insanlarımız bir garip 1.0 motor gitmez, 1,4T araç çok yakıyor, dizel yüksek km, kapı boyalı pert bu araç vs vs forumda herkes V6, V8 en az 3.0 araçlara biniyor sanki

Fındık motor araçları seviyorum hele birde turbo destekli olursa harika oluyor

Atmosferiklerde şehirici harika. 208'e lpg taktirmis adam 15 kuruşa geziyor çıldırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 3 Ekim 2018; 14:32:20 >
  • quote:

Bizim insanlarımız bir garip 1.0 motor gitmez, 1,4T araç çok yakıyor, dizel yüksek km, kapı boyalı pert bu araç vs vs forumda herkes V6, V8 en az 3.0 araçlara biniyor sanki

Atmosferiklerde şehirici harika. 208'e lpg taktirmis adam 15 kuruşa geziyor çıldırıyorum
    Öyle hocam. Ben lpg bile takmadım mesela. Önceki aracım otomatik 206 11 litre benzin yakıyordu şehir içi. Bu 6.5 civarı gezince lpg takmaya kıyamıyorum.

• 5. vites 2.000 devirde 85 km/h 2003 1.5 dCi 65 hp

• quote:

Rakamda bir tuhaflik var.

Bahsettiginiz rakama gore 4.38 litre lpg tuketmekte arkadasiniz, lpg nin benzinden 1.2 kat fazla yaktigi dikkate alindiginda benzinde 3.65 litre gibi fantastik bir tuketimi varmis.

Sehirici lpg de bile 25 kurus alti cok zor kanimca.

Hayirli gunler

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl için söylemiştim şuan ne yakıyor bilmiyorum ama şuna eminim ve bizzat ben kullandım 180 lira lpg ile sivastan İzmire gittim 2017 Mayıs ayında. 1100 km yoldu

Hız 100-110 iki kişi bagaj full

• Car scanner pro -OBD Bluetooth baglantisi.

Peugeot 407 1.6hdi 5. Vites kadranda 91 gosterir anlık hizdir. (Kadran hizi ortalamali yuvarlamalidir.)
    3000d/d ~ 130km/h

Aracınız 2000 Devirde kaç km hız ile gidiyor ? (Dizelciler içeri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 6 Ekim 2018; 18:8:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Columbia-

7. Vites 2000 devir bakmadım ama 3000 devir 220 yapıyor araç c220 cdi 2014 7g tronic plus
    Bu doğru mı gerçekten?

• 1.5 benzinli tam otomatik Volvo V40 t3 motor; 2000devirde 115, 3000devirde 165 km/saat

• 1.6hdi 92hp allure donanım otomatik 2016 model Peugeot 2008 200devir 108yapiyor.son 5400km yakıt ortalaması 3.9lt ortalama hız 64.

• 2000 devir 7. İteste 130ciarı olması lazım

W176 1.5cdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 95 km/h yapıyor 1.5dci

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.