Şimdi Ara

Aracın su damlatması?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımda ufak bir yağ kaçağı vardı sanırım conta gevşemiş ustaya götürdüm contayı halleti ama aynı yerde bir de su kaçağı varmış yani çok ufak su kaçırıyor araba , ustanın söylediğine göre devirdaim değişecekmiş, tamiri olmaz onun direk değişecek dedi, para yoktu değiştirtmedim sıkıntı olur mu dedim, şimdi kaçak çok az ama ilerde bir anda tüm suyu boşaltabilir dedi su seviyesini kontrol et sürekli dedi, ben de geçen olduğu yerde çalıştırdım aracı 20 sn falan altına baktım sonra çay bardağının dibi kadar bir su kaçırmış yani şimdi usta çakallık yapıyo olabilir mi gerçekten tamiri mümkün değil mi kaçak başka bi yerde olabilir mi yani öyle detaylı da bakmadığı yağı temizlerken söyledi yanlış tespit olabilir mi ya da direk kendi servisine mi götürsem?
    Ha bir de niye su kaçırıyo bu parça dedim araç 95000'de normal dedi.

Araç ibiza 1.2 tsi 2012
    parçanın fiyatı da 370 tl imiş.

• kafana yatmadıysa baska ustayada götur baktır aynı seyı soyluyorsa değiştir.370 den kacarken 3700 ye toslama.
    Sogutma en hayati kritik noktadır sakası olmaz...Helede havalar ısınmısken.
  • bu ustayı da yeni bulmuştum baya iyi şeyler okudum hakkında ama bakalım o zaman.
  • Baska ustayada gotur.devirdaim falan deme.tesitati kontrol etsin.belkide sadece bi hortum kaciriyodur,deismelik is vardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 95 bin kilometre hiç değişmemişse su pompası için olabilir hocam. Triger ne zaman değişti?
    İyi bir kontrol etsin arabayı usta. En kötü su tesisatına genleşme kabından hava bassın. Basınç kaçağı açığa çıkartır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

95 bin kilometre hiç değişmemişse su pompası için olabilir hocam. Triger ne zaman değişti?
    İyi bir kontrol etsin arabayı usta. En kötü su tesisatına genleşme kabından hava bassın. Basınç kaçağı açığa çıkartır.

devirdaimmiş sıkıntı zaten araçla girdim içeri su kaçırıyo bi bakıver usta dedim devirdaimdedir sıkıntı dedi sesten belli oluyo gürültülü çalışıyo araç dedi, değiştirdik kurtulduk bakalım
    Tabi aracı o yükseltme platforuma sokarken sürttüm bir de göçük masrafı çıktı şimdi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.